Szerencse és dicsőség event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 31.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Igen, répa meg burgonya. :) Ja meg alma. Újra.
    Pedig van bőven választék termékből.

    Más. Az elmúlt event a maga lazaságával a múlté. Most lehet nadrágszíjat húzni, hogy 6 órásból ez a mennyiség kikerüljön.
    No akkor munkára fel gazdák. :)
     
    csio70, Meellcc, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem farm bontással 2-3 nap alatt lazán megvan az eventgaz ....;)
     
    Meellcc, marcsi152, HéricsBáró és 11 más kedveli ezt.
  3. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Persze, lehet gyorsítani, de olyan gyorsan váltják az eventeket, nekem nem sok kedvem van újra és újra pakolgatni. :)
    A lakásom pakolása sem egyszerű feladat ennyi event között. :D
     
    huba654, mano-81, erikpipi és 13 más kedveli ezt.
  4. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nem egészen 6 aratás. Ha éjjelre hosszú érésű megy, vasárnap estére akkor is meg kell legyen felröppenőstől, eventnövényestől.
     
    Marika312, mano-81, Meellcc és 20 más kedveli ezt.
  5. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Nem rossz, nem rossz, bár a felhősorok elég laposak. :sleepy:
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Felhősorok ? Szóval a megvásárolhatót még nem láttam ... de mindegy is ... laposan is kell ;)
     
    Meellcc, marcsi152, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Meellcc, marcsi152, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Meellcc, marcsi152, meszimarsi és 6 más kedveli ezt.
  9. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nagyon elégedett vagyok ismét, nagyszerű és nagyon könnyű eventet kaptunk:) Teljesen elvagyunk kényeztetve:p de nagyon köszönjük:inlove: pikk-pakkra meglesz megint, mindenhol ültethető és minden adja a felröppenőt:)
    na és az sem mindegy, hogy a pajtakészletünket sem mozgatja meg;) Tehát senkinek nem kell nyafizni, mert nincs miért:p;)
    Sok sikert Mindenkinek, sok-sok iránytűt és ami megmarad, azzal lehet bolyongani:pxD
     
    csio70, _Cygnus_, mano-81 és 24 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban jó event lesz ez is ;)Hidd el nyafogás most is lesz ;)Van akinek ez az életeleme ...:p
     
    rudcsi24, csio70, _Cygnus_ és 23 más kedveli ezt.
  11. g.bella

    g.bella Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Lehet, az első két feladatnál csak az ezüstöt csinálom meg... még elválik. :) Arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen tempóban fognak jönni a felröpik. :D

    Én ennek most kifejezetten örülök. :D Az előzőnél picit későn kapcsoltam, de az utolsó előtti nap még így is sikerült pár százat (lehet volt az egy milla is) keresnem a répával. :D
     
    Marika312, csio70, _Cygnus_ és 18 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az lenne az igazi ha a répa ültetésnél is jönne a felreppenő ;)
     
    _Cygnus_, Meellcc, alpha58 és 10 más kedveli ezt.
  13. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Készülnék az eventre,de valami hiba van mert meglocsoltam a burgonyát a munkásokkal és mindjárt adta a szupertrágyát is pedig csak a viz ionra kattintottam.kb160 db megy veszendőbe.ID:18559029
     
    _Cygnus_, Meellcc és bindi5454 kedveli ezt.
  14. hóember2003

    hóember2003 Járnitanuló

    Nem rossz event, könnyen teljesíthető.
    Azért az nem tetszik, hogy újra visszatérnek a 12 vagy több órás kitehetőkhöz, amit csak egyszer lehet
    jól aratni naponta. Nekem kimondottan tetszettek a 9-10 órásak , jól tele is pakoltam velük a területeket.
    Ezekért a kitehetőkért nem igazán érdemes küzdeni a többi nyeremény jól jön.
     
    csio70, _Cygnus_, Meellcc és 5 más kedveli ezt.
  15. g.bella

    g.bella Fórum ismerője

    Nekem ő is adott metszőollót! :D Igaz, nem mindig és akkor is csak egyet (illetve egyszer jött kettő is), de ahhoz képest,milyen ritkán kaptunk ollót, szerintem meglepő. :D
     
    csio70, _Cygnus_, Meellcc és 9 más kedveli ezt.
  16. teke0411

    teke0411 Junior szaki

    Sziasztok !
    Nem tudom, hogy észrevettétek-e, hogy a korábbiaktól eltérően az ezüst feladathoz kell beadni a legtöbb mennyiséget és gyémánthoz a legkevesebbet.
    Vagy ez csak április elsejei tréfa ?
     
    _Cygnus_, Meellcc, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  17. eko19

    eko19 Junior szaki

    teke0411 Az ezüst szerintem azért több beadandós, mert azokat az 5-ig mindenféleképpen a felhő miatt meg kell csinálni. Utána már választós végigmész a arany-gyémánt soron vagy a 6-ost választod. Takarékosabb a 6-os feladat.
     
    Magdusnéne, _Cygnus_, Meellcc és 9 más kedveli ezt.
  18. csodabogár1

    csodabogár1 Junior szaki

    Nekem a dupla kitehetők miatt nagyon tetszik. Még rengeteg hely van kihasználatlanul.
     
    _Cygnus_, emocy91, Meellcc és 7 más kedveli ezt.
  19. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Nekem tetszik az event,és nem is olyan vészes! Remélem felröpik is jönnek majd rendesen,mert kell azért belőlük elég jól! Jó játékot és sok-sok felröpit mindenkinek! :D
     
    csio70, _Cygnus_, emocy91 és 8 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mostanság a dupla kitehető jött divatba ;) A rengeteg régi kevesebb tp-t adónak hozhatna a szeszélyes április egy két - sok üres felhőt ;)
     
    tla., csio70, _Cygnus_ és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.