Szerencse és dicsőség event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 31.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Kedves Gazdatársak,segítők!
    Hálás szívvel köszönöm sokatok segítségét,támogatását, a sok jó tanácsot, infót,farm barátságot,.....stb. Nagyon sok-sok kedves embert ismertem meg bennetek az event alatt.:D Nem lettem végig kész,csak mostanáig az 1-2-3-4 végig és tán reggel 5-ből ezüst,de Én ezzel is elégedett vagyok. Jelenlegi maradványom eddig 100 db térkép és 32 db ellátmány. Értékes ajándékok mellé ezért jön sok CSP + TP.:D Szintem 45-re felment. Én ezzel is elégedett vagyok és köszönet a játék készítőinek áldozatos munkájáért és a jó vagy jobb útra terelőknek,ha eltévedtünk vagy elakadtunk! :DSzóval, mindenkinek köszönet,aki nálam érintett volt.xD:inlove::inlove:
    Remélem,mert holnap festik neki már.:D Csak nehogy oda keljen kattintgatni majd,hogy ne legyenek éhesek,szomjasak állatok,mert akkor jól járok vele.:D Bevágja durcit és képes lesz akár egész nap nem szólni hozzám.:pxDxD
    Én 5-6 feladatot ezért nem tudtam megcsinálni.:eek: 100 térkép és 32 ellátmány van eddig rá és még térkép lesz hozzá reggel.:eek: Ha jól emlékszem,akkor 8-tól meg áramszünet.:eek:Majd jön sok CSP + TP a rengeteg értékes ajándék és szint lépések mellé! xDxD:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.16
    nyuszika215, Gio, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  2. Eső-Cseppke

    Eső-Cseppke Junior szaki

    Amúgy meg egy unokának (szinte) mindig igaza van! Egyébként szegény gyerek tudja,hogy óránként nem lesz tojás? Vagy programozzátok a baromfiudvarban lévő csirkéket?
    Titokfák ma sem hoztak semmi olyat ami még nem volt.Vajon miért is nem lepődök meg?
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.16
    luszilke151, Peszi2, taga1 és 2 más kedveli ezt.
  3. demeter03

    demeter03 Törzsjátékos

    Reményeim szerint talán sikerül befejezni..... Minden akadályozó közbejött, csak azért, hogy eredménytelen legyek.... Sebes lett a kezem, fájt a fejem, és a család is kiakadt, hogy szeretnének velem tölteni egy kis időt.... Akadályok letudva, és kicsit hajrázva, de számításaim szerint, minden meglesz.... Már csak abban reménykedem, hogy az utolsó perceket a nagyok nem kurtítják meg, mint az előző eventnél, ahol mindössze kettő percen múlt a sikerem... (amit elvettek az event végéről, legalábbis az én órám szerint... ) Kicsit haragos voltam, s kellett pár nap mikorra le tudtam higgadni....
    A hozzám hasonló kitartóknak sok sikert, és minél több sikeres eventet, a végzőknek gratula, és jó pihenést.....
     
    luszilke151 és Gio kedveli ezt.
  4. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  5. Katinéni1

    Katinéni1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Beértek a titokfáim:
    őszibarack xxl, xxl
    naspolya xl, xxl
    homoktövisfa
    feyő xxl
    datolya xxl
    alma xxl
    mandula xxl
    szamóca xxl
    fekete fűz
    ujjas juhar xl

    kakaófa xxl, xxl
    tűzvirág xl, xxl. xxl
    kivi xxl
    banán xxl
    kókuszpálma xxl
    achaacha
    nektarin mangó xxl, szentjános kenyérfa xl
    Nagyon elégedett vagyok:D:D:D
    További szép napot mindenkinek és sikeres event befejezést.
     
    luszilke151, zoldliget, Gio és 2 más kedveli ezt.
  6. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nekem maradt 35 térkép és a felröpiből is 501.
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  7. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Rossz májú vagyok?? Szerintem olyanok is sorban állnának, akiknek nincs rá szükség.
    Én is veregetem magamat:) 4-én kezdtem, akkor jöttem hazaa kórházból és tegnap kész lettem! Igaz, a szuperek elfogytak, annyira, hogy ma még a krumplit is szup.trágyáztam:)
     
    sHaDoW_sOnG, luszilke151, Gio és 5 más kedveli ezt.
  8. krumpliskocka

    krumpliskocka Járnitanuló

    A másik farmon beértek a maradék titkosfák/ólak: :D :D

    "hattyú titokól"
    narancs tyúkól,
    narancs disznóól,
    narancs nyúlketrec,
    narancs halastó,
    piros kecskeól


    "Tahiti titokfa"
    datolyaszilvafa xxl,
    2db tűzvirágfa xxl,
    szentjánoskenyérfa xxl,
    achacha fa,
    tűzvirágfa xl,
    mombinszilvafa xxl,
    nektarinfa,
    2db cédrát xl,
    banánfa xxl,
    tamarinduszfa xl
     
    luszilke151, Gio és Peszi2 kedveli ezt.
  9. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    sikerült a titokosokból érlelni egy párat: teknős,süni,süni,sárga birkanyíróxD
    a bahás fa: xxl-es licsi
    a farmos fákból: xxl-esek : naspolya,mandula,fenyő,ujjas juhar,szamóca,tölgyfa:inlove::inlove::inlove::inlove:
    xl-esek: berkenye,ujjas juhar:)
    és ami még nem volt : sárga trombitafa:D:D:D:D:D
    a többi meg egyszer csak elárulja magát:p
     
    taga1, luszilke151, Gio és 2 más kedveli ezt.
  10. zoldliget

    zoldliget Törekvő

    Sziasztok! Tegnap végeztem az eventtel. Nem bíztam benne, hogy sikerül, de készen lett. Ma krumpli mérgezést kapok. A farmon krumplit kell ültetni + trágya, + víz. Kint a kertben szintén krumpli ültetés. Trágyázott kertbe 27 sor, soronként 15 fészek, mert én így ültetem. Locsolni nem fogom, majd az égieg fentről. Sajnos azt csak augusztus 20.-a után tudom aratni, de újkrumpli már június végén lesz. Sok sikert azoknak, akik még "harcolnak" az event befejezéséért.:D
     
    taga1, luszilke151, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  11. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Az ötleted jó, be kéne rakni az ötlettopikba is.
    Azzal a megkötéssel, hogy
    - aki mentor, az a csibéinek adhasson elsődlegesen
    - aki nem mentor, az dobja be egy nagy kalapba a kvótát, amit odaszán és a gép ossza ki arányosan vagy db-szám-kérés szerint, csak olyanoknak, akik kérik, és csak - mondjuk - 60 (esetleg) 50. szint alattiaknak. CSAK olyanoknak, akiknek telizöld a lázmérőjük... lehetne még némi megkötés.
    - de lehetne az is, hogy a felröpi-kérő topikban aki kér, annak x gazda tudjon egy kvótában küldeni valamilyen mennyiséget (bár akár az egészet is lehetne) felröpiből és eventgazból is, az ajándékküldésből ez 1-1 helyet vegyen le. Akkor nem kéne hozzá külön "mechanika", egy pici módosítás kéne csak és nem szállna el a világba.
    Utólagos engedelmeddel bemásolom.
     
  12. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Sziasztok!

    Még gyorsan leírom vígasztalásul/dicskvésül, hogy milyen ajándékaim lettek:

    Tahiti: 3 db achacha, 3 db szentjani XXL, kókusz XXL, datolya XXL, 2db tűzvirág XL, tamarindusz XXL, tűzvirág XXL, 2 db ördögcérna XXL, 2 db szentjani XL, mangó XXL, kakaó XXL, mandarin XXL, cédrát XL, guara XXL

    Yukon: 2 db berkenye XL, homoktövis, 2db ujjasjuhar XXL, 2 db ujjasjuhar XL, szeder XXL, naspolya XXL, mandula XXL, őszi XXL, 2 db szamóca XXL, olaj XXL, feketefűz

    Hattyú tenyészet: sárga rodeó, kivi, kacsacsőrű, galamb, piros kecske, béka, sárga méh, 2db hattyú!!!!!!, jégmadár

    Zafír tenyészet: béka, nari kecske, sárga angóra, nari pehely

    A hattyúknak nagyon örülök! Köszönöm:)
     
  13. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    845 db felrepim maradt,elég lenne még egy eventre... :)
     
  14. KaGe19820923

    KaGe19820923 Fórum-zöldfülű

    Majdnem teljesen készen vagyok, de 10 iránytű hibádzik.
    Jó kis event volt. Nekem tetszett.
    A titkosak még "érnek".
     
  15. szhe

    szhe Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Kaptam egy hattyúólat :)) El sem hiszem :) A többi ól: galamb, sün, farkas, kakasülő, méhészet 1. szint

    Yukon talányos fák:
    sárga trombitafa, homoktövisfa
    XL:ujjas juhar, szamóca
    XXL: fenyő, cukorjuhar, ujjas juhar 2db, alma, olajfa, őszibarack, naspolya

    Bahán még nem tettem ki a talányos fákat :)
     
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    962 felröpi maradt.
    A titkosak felejtősek egy trombitafán kívül.
     
  17. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event véget ért, találkozunk a következő alkalommal.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.