Szezon eventek csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 28.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kutya tápot gyártok . És lesz sok sok sok sok sok pokoli kutyám . :inlove:
     
  2. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :)

    Ne felejtsétek el kirakni a gyümölcsszezon szuvenírt
    Plusz ajándék 2022.09.28. 14:00 - 2022.10.05. 14:00 között

    Gyümölcs szuvenír[​IMG]10 szupertrágya +1 termés fákból 1 órán keresztülMinden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
     
    DevilMókus, genka53, ördög0 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lezárult egy újabb szezon;) Remélem mindenki kihozta belőle a számára legtöbbet!

    Jöhet a következő;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Kérem a kedves moderátorokat, amennyiben egyetértenek a véleményemmel továbbítsák a központnak!

    Mindig zavart, amikor azt olvastam az eventcsevegőkben, hogy "én ezért a vacak jutalomért nem áldozok be ezt-azt". Ilyenkor mindig azt gondoltam, hogy hiába van többezer búzám, úgysem tudok ebből itthon kenyeret sütni.

    De az új szezont átnézve, felháborodtam én is. A szezon hosszú ideig tart és vagy sok-sok pajtaholmit belepakolunk, vagy egy hónapig eventezünk érte. Sőt, mindkettőt megtesszük.
    Mindkét esetben "megdolgozunk" a szezonért (ha a játékban töltött időt és taktikát munkának nevezem).
    Képesek betenni a végére egy olyan ólat, amit bagóért ki lehet váltani Jack boltjából, a bérletes oldalra pedig egy 3, azaz HÁROM hónapos titokfát?

    Erre már én is azt mondom, hogy nézzenek mást madárnak, de ne a játékosokat, akik közül ráadásul sokan még fizetnek is.

    Fel vagyok háborodva! Ha hozzá nem értésből csinálták, azért, ha szándékosan, akkor meg azért....

    -.-:wuerg:-.-:wuerg:>:(-.->:(-.-

    Elnézést kérek, ha túlzó, amit írtam, de most még ennél csúnyábban is tudtam volna fogalmazni.8)8)

    Javaslatom (hogy ne csak kritizáljak):
    A nem bérletes oldalra tegyenek be egy pudlimoly ólat, a bérletes oldalra pedig egy pink gördeszkagyárat.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Álomszerű szezonunk következk;)
    Gyorsan el kell jutni a függönyig;)

    Kicsit keveslem a piccolók számát álomországból...
    Alapból egyetértek veled! De szoktad olvasni a minek veszek titok ólat fát ha következő szezonból ingyen kivehető?
    Itt is nehéz igazságot tenni...
    Bár ez a mostani engem is jobban zavar, mint amikor a túl korán "ingyenessé tétele! bármilyen titok izének amiért valós pénzt adtam;)
     
  6. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Az eddigi szezonoknál, aki a bérletet is megvásárolta 2 piccoló láda volt a nyeremény, egy a nem bérletes egy pedig a bérletes oldalon. A bérletes oldalon a következő szezonban már nincs piccolo ól, igy nincs értelme bérletet vásárolni. Ez az én véleményem.
     
    PZoli64, jutka190226, fiam62 és 8 más kedveli ezt.
  7. PalMa

    PalMa Fórumlakó


    Teljesen igazad van Zsu! Én is meglepődtem a Tintahalon, annál inkább, mivel a Farmpengős boltból most ki lehet váltani kettőt is, szóval ez a nyeremény egyáltalán nem vonzó számomra sem, egy Pudlimolynak sokkal inkább tudnék örülni! :oops:
     
    PZoli64, jutka190226, Kukackukac és 9 más kedveli ezt.
  8. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Úgy látszik, a pipától egy csomó dolgot észre se vettem. -.- Köszönöm, hogy kiegészítettétek!

    Valóban, miért nincs 2 piccoló a szezonban? Spórolás van? Miért is?
    A farmpengős boltból kiváltható tintahal se jutott eszembe és valóban, ettől még értéktelenebb a szezon tetején ez az "ajándék"(-nak sem nevezhető izé).

    Akárhogy is nézzük, ez a lista most nagyon vacakra sikeredett. Csókoltatom a játékmestert. :wuerg:
    (Bár, ha beteszi a max 120 farmpengőt adó dekort 500 farmpengőért a boltba, mit is várhatnánk tőle.)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    PZoli64, jutka190226, fiam62 és 14 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu!
    Piccolo az van a szezonban, csak a bérletes oldalról maradt ki a megszokottal ellentétben.
    38.1980333401 Szezonkehely fejlesztés
    1 szezonzseton
    1 „Piccolo” titokzatos láda
    1 Felszereléses láda IV
    baha szint x 9.120 BTP
    2 Az élet forrása
    2 „Tantalum” talányos fa
    1 Felszereléses láda IV

    Egyébként sajnos azt kell mondanom, hogy igazatok van, ami miatt kiemeltem ezt a részt: hogy az jutott az eszembe, hogy regizni kéne a játékmesternek is egy farmot és napi 3-4 órányi játékra kéne kötelezni, ha ez megoldható lenne :D
    PS: Természetesen a farmmal kéne játszania :D
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    PZoli64, jutka190226, vihence és 6 más kedveli ezt.
  10. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Köszi, javítottam a mondatomat! :)
     
    jutka190226, Kukackukac, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  11. **viola**

    **viola** Járnitanuló

    Sziasztok! teljes mértékben egyetértek veled, nagyon vacak még meggondolom hogy szezonozok-e, nem beszélve Jack boltjában is több tintahal ólat is kilehetne váltani.
     
    jutka190226, PalMa és csillag020455 kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nemrég értem haza, így nem tudtam még elolvasni a legújabb szezon event kiírást, csak most, innen értesültem a szomorú hírről, hogy megint gyatrábbak lettek a nyeremények, és hogy ráadásul a bérletes részt is mennyire megcsapolták, például Piccolo láda sem szerepel köztük.

    Azon túl, hogy egy cifrát mondtam, hamar arra az elhatározásra jutottam, hogy a fentiek miatt feleslegessé vált a bérlet megvétele. Öröm az ürömben!
    A farmom önellátó, és csak a prémiumra és a szezonbérletre költöttem valós pénzt, mivel a főnyeremények közé berakták a Piccolo ládát, mert ebben a kombinációban az csak 539 Ft-ba kerül. Hát most nem veszek, hacsak nem javítanak a nyereménylistán.
    Ha még Piccolo ládát sem kapunk, akkor minek vegyek?!
    Emellett az égadta világon semmi nem ösztönöz arra, hogy titokdolgokat vegyek, ezért mostanában arról is leszoktam már.
    FA-t csak farm aranyért vásárolható felhőcsomagért költök, ameddig tart az FA -fák által biztosított, vagy eventekből, s egyes GK. feladatok teljesítéséből szerezhető rá való mennyiség.
    Az ilyen húzásokkal, mint ahogy most összeállították a legújabb szezon event nyereményeit, egyre kevesebb lesz a BP bevétele, mert akik eddig költöttek rá, azok visszafogják magukat a pénzköltést illetően.
    Hát akkor erről
    ennyit. Marad a kényelmes eventezés, nulla pénzköltéssel.
     
    PZoli64, kovacstne, hali911 és 16 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Maximálisan egyetértek veled, magam is erre az elhatározásra jutottam.
     
    PZoli64, kovacstne, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok :) Hát...én most kicsit szembe megyek a forgalommal o_O
    Amit írtatok sokan, hogy gyatrák a megszerezhető ajándékok...hát igen sok igazság van benne, és sok mindenkivel egyet értek. DE, nem tudom azt láttátok-e, hogy az utolsó ismételhető sorban, konkrétan a plusz jutalom utolsó sorában bónuszláda is van.
    40.*3070388403 barkácscucc xl
    szint x 1000 tp
    1 „Faror” talányos tiki-fa

    5 KK szupertrágya
    5 szupertáp
    1 „Írország” talányos tiki-fa
    1 Bónuszláda
    2 party pörgetés
    Ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna. Általában az utolsó sorban semmit mondó ajándékok szoktak lenni, ezért én nagyon ritkán ismétlem meg az utolsó sort, de most ott van a bónuszláda. Bevallom a piccolo láda engem sokkal kevésbé érdekel. Olyan sokszor csalódtam a tartalma miatt, hogy a piccolo ládát én már tulajdon képpen elengedtem, mindenféle szempontból. Ha van jó, ha nincs akkor nem zavar. Számomra értékesebb a bónuszláda.

    A szezont én egyébként sem TP-s, farmpengős, és hasonló (nekem) érdeklen dolgokért szoktam csinálni, hanem a titok fákért, és ólakért. Ami igaz, ami igaz, hogy most pocsékra sikerült. A szuvenír sem egy nagy etvasz most.
    De a szezonkehely 8. ellenben elég jónak tűnik. 675% Tp minden területre (kivéve teliholdas mezők) +4 db romantikaláda II. Ha ehhez még hozzáveszem az utolsó sorban ismételhető bónuszládákat, azért (persze a többi ajándékot leszámítva) nem olyan rossz ez szerintem, mint első olvasatra tűnik. Ezen kívül ( ha jól számoltam) összesen 50 db különböző ládát kapunk, ha csináljuk az eventet. A ládák pedig (nekem) fontosak, és hasznosak az önellátás miatt. Minden mást, a megszerezhető ajándékok miatti kritikát én is jogonak tartom. Ettől függetlenül biztosan fogom csinálni, a megszerezhető ládák, de legfőképp az utolsó sorban ismételhető bónuszládák miatt. :)
    10 Flúgos állatok ládája
    10 Teliholdas éj láda III
    3 Trágyás láda
    2 Magyalbokrok ládája
    2 Trágyás láda IV
    2 Tökfilkó állatos láda
    4 Ara Croft cuccainak ládája
    2 Kerekkerék-forgatás láda VI
    2 Ritka gyümölcsök ládája
    2 Kerekkerék-forgatás láda VI
    2 Trágyás láda III
    2 Trágyás láda IV
    1 Felszereléses láda IV
    2 Felszereléses láda IV
    1 Felszereléses láda IV
    1 Felszereléses láda IV
    1 Bónuszláda
    1 Bónuszláda (plusz jutalom utolsó sor ismételhető )
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    PZoli64, -vadocka70-, Gio és 10 más kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Fätum!
    Ennek ellenére is azt mondom, hogy nekem nem éri meg ezekért az ajándékokért szezonoznom. A bónuszláda tartalmáról nagyon lehangoló tapasztalatom van. Nagy többségben Tp.. bónusz. A felszerelés ládák sem hoznak lázba, hisz a szuperek, KKata, Turbó, FP., PPöri.... stb. jönnek máshonnan is, ezekből tudom, hogy minél több van annál jobb, de van annyi amennyi kell. A szezon kehely fejlesztése sem mozgatja meg a fantáziám a Tp és szorzói potyognak máshonnan. Enélkül is haladok a célom felé, esetleg kicsit lassabban.
    Nem utolsó sorban azért az sem elhanyagolható, hogy a szezon alatt lehet lapátolni rendesen a pajta tartalmából is.
    Egy jó felhőnek jobban hasznát venném, ezért ha lesz ajánlat inkább azt helyezem előtérbe.
    Jó szezonozást kívánok mindenkinek aki úgy dönt, hogy szezonozik.;)
     
    szöszi50, apcimama, Lenczy és 11 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Alapvetően elég gyenge lett ez a szezon,pld a tintahlat fp -ért se váltom ki,1* nincs értelme :music:( pedig van bőven Fp )
    8 db tintahal odum van, ennyi volt a cél -1 vadaskertet megtölt , többet ugyse használnék soha:oops:
    Valóban olyn szinten az alapnyeremének nem kimagaslóak ,de 1 példa elég..
    Mondjuk titiokfákra a szezon nálam jellemzően jó volt eddig:music:
    Etöl függetlenül szezonozom mert a szezonkehelyt 7-szintről magasabban legyen;):)
    Nagyjábol ennyi.:)
    Egyébként az ismétlés szerintem is megéri:music:-
    Van 42 ólbevetélim és többszáz egyébb lehet ezer nem számolom , de ha mondjuk véletlen lesz 1- 200% teljes bevételi ( aból is van több ,de azért már megéri;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    Gio, jutka190226, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  17. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Eddig minden szezont végig vittem....., de minek:music: Az utószezon után marad egy vacak kitehető és hamarosan a szezonkupa, a szezontrófea és a szezonserleg sorsára jut a kehely is:cry:.
    Pedig annyi-annyi cuccot bedobtunk értük.....
    Akár örökös tulajdonságokkal is a mieink lehettek volna.... :inlove:
    Esetleg egy különleges, mostanában oly népszerű kitehetőre cserélhetnénk:D;)
    Vannak jó szezonok 2 Piccolóval, új óllal, fával.
    A bónusz láda már nem igazán érdekel.....:sleepy: 1061 db (!) TP/TTP 200 %-m van:D
    Nem kell több :D
    Talán valaki az asztalra csap a németeknél8)
    Szép estét mindenkinek!:inlove:
    Szerintem bérlet nálam sem lesz, minek :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    ljanika6, Lenczy, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem hiszem, hogy az asztalra csapás hatásos lenne. Max, ha egy régi körasztal becsapódna az ablakon! :D Azt már észre lehet venni. :)
    Én biztos, hogy végigviszem, akár csak a többit. Hiányosságom mindig van, de nem akarom most sorolni. A vége úgy is a FA fa lenne. :D
    Viccet félre téve, én szeretem a szezonális dolgokat. :)
    Még az is lehet, hogy egyszer lesz felhő a sok szuvenírnek. :D
     
    ljanika6, PZoli64, Gio és 9 más kedveli ezt.
  19. buksi85

    buksi85 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,

    Egyetértek veletek, hogy nem igazán csábítóak a nyeremények, de a szuvenír miatt megcsinálom, mert lehet, hogy megint jön majd hozzá felhő, és akkor jól jön majd ;)
     
    jutka190226, PalMa, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A bérletes oldal színvonaltalan nyereményei miatt elégedetlenkedtem elsősorban, bár a normál nyeremény oszlopé sem kecsegtetők a beadott árukhoz képest. A szezon normál, azaz nem fizetős részét megcsinálom én is, de csupán azért, hogy a Szezon kehely a következő szezonnal elérhesse a maximális fejlettségi szintet. Viszont a bérletet nem veszem meg, mint ahogy korábban is írtam, mert nem éri meg, hacsak nem javítanak a nyereményeken, de minimum a bérletes résznél.
    Megnéztem, mely ládákat kaphatjuk a normál, és melyeket a bérletes játékkal:

    4. szint10 db Flúgos állatok ládájanormál
    5. szint10 db Teliholdas éj láda IIIbérletes
    7. szint3 db Trágyás ládanormál
    9. szint2 db Magyalbokrok ládájanormál
    9. szint2 db Trágyás láda IVbérletes
    13. szint2 db Tökfilkó állatos ládanormál
    19. szint4 db Ara Croft cuccainak ládájanormál
    21. szint1 db Kerekkerék-forgatás láda VInormál
    26. szint2 db Ritka gyümölcsök ládájanormál
    25. szint2 db Kerekkerék-forgatás láda VIbérletes
    32. szint2 db Kerekkerék-forgatás láda VIbérletes
    33. szint2 db Trágyás láda IIInormál
    33. szint2 db Trágyás láda IVbérletes
    34. szint1 db Felszereléses láda IVbérletes
    37. szint2 db Felszereléses láda IVbérletes
    38. szint1 db Felszereléses láda IVbérletes
    38. szint1 db Felszereléses láda IVnormál
    38. szint1 db Piccolo ládanormál
    39. szint1 db Bónuszládanormál
    40. szint1 Bónuszláda (plusz jutalom utolsó soron, ismételhető )bérletes
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/
    A 10 teliholdas éj láda III. is egy vicc, mert ládánként csak 1-1 db növényt, fatermést, termést, vagy állatot ad a rémesekből. :p

    A többi 12 -t nem boncolgatom, mindenki meg tudja nézni mi mit ad, és el tudja dönteni, hogy neki megéri-e megvenni értük a bérletet.
     
    Kuzdern, bogisaci60, Gio és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.