Szezon eventek csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 28.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én már csak azért is csinálom, mert az aláírásomban mindig frissül. :D
     
    Gio, genka53, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért bérlettel könnyebben elérhető a szezonserleg fejlesztése... ami azért már szép bónuszt ad... :music:
    Persze tudom csak csepp a tengerben:wuerg:
    Reménykedem benne, hogy változik a nyeremény lista... ha pedig nem, akkor akik háborogtak a túl gyorsan ingyenessé váló titok ól /fa újdonságok miatt... Akkor azok most ünnepelhetnek:wuerg::oops:

    Bár pozitívum az ismétlő sor bónusz ládája... - már ha valaki szereti az ismétlő sort;)
     
  3. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Eddig mindig vettem bérletet, de most nem látom értelmét. Semmi másra nem költök valós pénzt ma már csak a bérletre szoktam. Most ezt is megspórolom. Bár a remény hal meg utoljára nem hiszem, hogy átírják a nyeremények listáját. Tintahalat megvettem a Jack boltjában fp-t nem adok érte minek? Ha már annyira sem becsülik a vevőket, hogy a bérleteseknek legyen plusz piccoló akkor nincs min gondolkoznom. Jó hétvégét kívánok mindenkinek.
     
    bogisaci60, genka53, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A piccoló hiánya, valóban bosszantó:wuerg:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Pontosan így érzek én is, a 2 Piccoló miatt csináltam, most nem veszek bérletet. Jó játékot!
     
    Sali~*.*, genka53 és PalMa kedveli ezt.
  6. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Én általában a 38., 39. sorig csinálom a szezonokat, az utolsó sort akkor, ha még az eventek adnak szezonpontot, miután elértem a 39-ig. Ismételni (szinte) soha nem szoktam, a bérletet pedig attól függően veszem meg, hogy mik az "extra" ajándékok. (FA-t, titokholmikat nem veszek, így az új fák, ólak vonzók számomra.) Most biztos nem fogok erre költeni...
    Engem speciel egyáltalán nem bosszant; megkönnyíti a döntésem a bérletvásárlásról... Igazából már egyre több dolgot engedek el a játékban, kvázi minimális szemöldök felhúzás nélkül, ez csak egy újabb lesz a sok közül. 8)
    Na persze ettől függetlenül ugyebár játszani jó! :p ;)
     
    Fätum, -gyöngy-581, -vadocka70- és 6 más kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Egyet értek veled! Jó, jó........de nem lehetne ezt némán játszani? Esetleg kevesebbszer hangoztatni.
    Mert attól függetlenül, hogy játszani jó, már sokadjára olvasni annyira neeeeeeeeeem!;):)
    Én most kipróbálom, prémet sem veszek.:(
     
    bogisaci60, Fätum, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elindult az újabb szezon... lassan lépegetek a cél felé;)
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    13- ig tudtam eljutni az indulásnál. Kezdőként ez nem is olyan rossz. :D
    Amit még újra hiányolok, az a bérletesnél a szezonzseton. Mondjuk nekem már ez az egész játék egy sablonnak tűnik. ez most csak úgy kijött belőlem :D
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja:)
    Ha tegnap írok akkor azt írtam volna "jé én is ott vagyok!", de azóta már elkerültem onnét és jelenleg a 16. szint végén toporgok, ma már nem fog összejönni a 17. sajnos, pár pontom hiányozni fog hozzá.
    Egyébként a sablonosságban igazad van, rutinból csinálom én is, kicsit unalmassá vált ez a játékelem is. Hogy hogy lehetne változtatni azt nem tudom, de jó lenne valamivel feldobni...
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Nagyon nehéz helyzetben van a játékmester... nekünk folyton új dolog kellene, mert bizony az ismétlődő dolgok sanlonossá teszik a játékot:wuerg: A szezon mára egy megoldandó rutinfeladattá szelídült;) De azért az hozzá tenném, hiányozna ha kivezetnék;)
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    24 pont kell a 17.- hez. :)
    Nem hinném, hogy nehéz helyzetben van. Ő tudna változtatni a legkönnyebben a dolgokon. Mondjuk ma belefutottam egy újdonságba megint. :D Már azt hittem, hogy jött a bővítés.
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!

    :oops::music:Ezt az újdonságot hogy követted el?
    Nem semmi, ellenben nagyon izgi és érdekes xD:cry:xD
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ezt én sem tudom, de tetszett. Nem is frissítettem, amíg végig nem mentem minden területen. :D
    Lehet ezzel kárpótolták a farmaranyfát. :D
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Tetszik a házikó a terület közepén;)

    Nehéz neki, mert csóri bármit csinál valaki mindig leszólja... :wuerg: Persze azért pici alapja szokott lenni a panasznak...
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Elhiszem, nekem is tetszik a kép, és irigykedem is érte egy picikétxD:cry:xD. Nem nagyon csak egy picitxD:inlove::inlove:
    Egyébként próbáltam a léghajóra betuszkolni a FA-fát, de túlsúlyos volt így nem tudott felszállni...

    [​IMG]

    Jelenleg itt tartok a szezonban
     
    Utoljára szerkesztett: 11.10.22
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  17. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Sziasztok! Hogy lehet megszerezni az összes megrendelőt? o_O Hiányzik Vuk Viki, Tig Rincs, Ara Croft, Sir Mók. Ők hol vannak? Olyan létezik, hogy még több megrendelést adjanak? :) Kb.3 évig nem játszottam. Most vissza tértem. ;) Olvasgatok már itt egy ideje, de még mindig nem jöttem rá. xD Köszi a segítséget! ;)
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Vuk Viki a prémes előfizetőknél jelenik meg.
    Tig Rincset és Ara Croftot a szigeti szentélyben tudod kiváltani AB-ért (aranybanánért) És Sir Mókot pedig a Tölgyön található rúnáknál találod meg és ott tudod aktiválni csillagért.
    Az Enciklopédiában minden infót megtalálhatsz róluk, érdemes elolvasnod :)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/megrendelők-megújulása-2019-október.18662/
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Szia! Köszönöm szépen!

    Sir Mókot valamiért nem engedi feloldani a Tölgy. :cry: Pedig van elég csillagom.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.10.22
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha takarítás után sem sikerül... kérlek a segítség kérő topikok egyikében jelezd id számmal;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.