Visszajelzés Szezon eventek csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

A dátumokat nézve... kb április elején/közepén várható újabb frissítés:wuerg:

2. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    tavaly májusban jött, idén nem tudjuk még mikor érkezik:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szezonok-felhősor-2023-május.23544/
    Figyeld a hivatalos információkat, s nem fogsz lemaradni róla.
    Türelmedet, megértésedet köszönöm!

zsani_apja, vihence, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sziasztok :)

Bizonyára többen is tudjátok, hogy ezt a szezont kórházzal kezdtem, két hétig nem is voltam játékban egyáltalán. Szezon bérletet sem vettem csak pótlólag amikor hazajöttem és újra játszani kezdtem. Az egyik legkedvesebb játékrészem a szezon event, ezért mindent megtettem, hogy végezni tudjak :). Sikerült is hála a szezonpontoknak amiket az eventekből nyertem, már ismétlem a 40. sort. 13-szor sajnos nem fogom tudni, ahogy eddig mindig tettem, de így is örülök az eredményemnek :inlove:
    Lassan itt a szezon dekor kihelyezésének ideje
    Neve
    .....................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenPlusz ajándék 2024.02.16. 14:00 - 2024.02.23. 14:00 közöttA tárgy méreteKihelyezhető
    Konfettiszóró szuvenír[​IMG]2.23:0021001x Farmpengő
    + Nagyobb hozam az ólakban.
    Bónusz: +1
    6 órán keresztül
    1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja, Napraforgódomb, Felhősorok

Ha valaki az állatokkal tervez nullázni, akár a tenyésztéshez, akár a pajtát bővíteni nagyon jól ki tudja használni :)
    Sok sikert hozzá :)

tina07141983, ördög0, Dolphin és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.