Visszajelzés Szezon eventek csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

zsani_apja Fórumőrült

halihoó!
    Írhattam volna máshova is, de mégis csak szezonális a dolog. :)
    Végre van valami, ami jól működik!! ;)

2. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Jó reggelt!
    A mai reggel felrepített a 26. szintre;) Egyre közelebb a függöny;)

Nagyii58 kedveli ezt.
  3. zsani_apja

zsani_apja Fórumőrült

halihoó!
    Hol tartotok, akik már végeztetek a menyasszonytánccal? :D ;)

Nagyii58 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum ezredese

Szia!
    Bár lehet én nem vagyok mérvadó, mert nem adok oda mindegyiknek mindent ;)
    Most reggel ugrottam át a 29. szinten, bérletem is van:)

5. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia:) Én itt tartok:

![​IMG]
    Napi szinten bukom Sir Mók pontjait, mert olyant kér amire a gkörben is szükségem van és nem adom oda neki :)
    Még az a jó, hogy a láda amit a teljesítéskor kapok számomra nem fontos, így legalább azon nem vívódok :music:xD

6. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum ezredese

Na modjunk én Sir Mókot meg se nézem ugrok is rajta át, de sóher vagyok és vannak olyanok is akiket nem szolgálom ki teljes mértékben.:)

7. Farm_Tadity_

Farm_Tadity_ Fórum bárója

Én ezzel az eventtel a szezon 32-es szintjére ugrottam vagyis 32-es szint kész 33 indul

Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

Sziasztok!
    A 29. szint teljesítve... haladok szépen lassan;) Na jó a függönyig gyorsabban;)

9. Samborg

Samborg Fórum parancsnoka

Szervusztok! Mikor kiírjátok ide hogy melyik szinttel vagytok készen mindig megijedek hogy le vagyok maradva. Én most a 25. szinttel végeztem.

Nagyii58, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. zsani_apja

zsani_apja Fórumőrült

Sziasztok!

Én meg azt nem nézem, hogy mit kérnek. most, hogy gyorsan belehet szállítani nekik, secperc alatt végzek velük reggel.
    Eventtel végeztem, most van 2 db csokrom pluszban és még ültettem növényt. :D Mikor hazaértem, megint gond volt, van a megjelenítéssel, fehérek a karakterek és nem láttam. De nem baj, a "vantól" nem kell félni, mindig azt mondta papa és fater. :D ;)
    Szezonom itt tart:

11. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia :)
    Okos ember volt az apukád. Nekem is sikerült egy csokorral többet csinálnom, mint ahány a végéig kell, nem baj adtam egy kis munkát a visszaváltó szkriptnek is, had számoljon.
    Azt írod, hogy nem nézted meg, hogy mit kérnek, én igen mert ha odaadom akkor ültetéssel pótolnom kell amit nem szeretnék. Minden idegszálam tiltakozik a területek bontásától a beadandók miatt. Vagy a megvásárlásáért milliókért akár a piacra futok, akár a piroskosárhoz szóval nekem ennyit nem ér meg :)..
    Ügyes vagy, szépen haladsz a beadásokkal, gratulálok hozzá. Majd holnap én is odaérek :)
    PS: Utolértelek a 32. szinten és ért még egy öröm, mutatom: [​IMG] mantrajából elég kevés van, örülök ennek az ólnak :)

Utoljára szerkesztett: 6.5.21, 17:17
  12. -Holdfeny-.

Jó reggelt!

A 31 szint kipipálva;) Most a heti gyors csomagot kihagyom...:music: vagy legalább is elhalasztom...
    A 32. szint még m meg lesz az eventnek köszönhető pontokból8)
    Szia Ne ijedj meg! Mi sietünk... van idő bőven... max egy két + körrel tudsz kevesebbet csinálni... :music:
    De pl én azokat már csak óvatosan fogom kergetni;) A függönyig sietek!8)

13. Nagyii58

Nagyii58 Haladó

Sziasztok!
    Nálam a 30 szint van kipipálva.;) Most nagyon meggondolom, hogy mit adok be. Ma is azokat az állatokat kéri ami kell az eventhez.
    A függönyig én is szeretek gyorsan eljutni. Ennél viszont a görbefa a cél.

-Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

Szia!
    Jó találmánya a játéknak , hogy új titok dolgokat tesznek a szezonok végére;)

Nagyii58 kedveli ezt.