Visszajelzés Szezon eventek csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jutka190226

jutka190226 Fórum bárója

Szia! Én8x ismételtem a nagyon a kicsiken 3-4 alkalommal. Most valóban nem volt annyira jó, de a kicsiken jól jön a kata meg a farmpengő minden mennyiségben. A nagyon csak a szokás hatalma vezérelt. Igaz ott van bérlet is, viszont annyira nem kell sem a csillag sem a táp. Ez van ezt kell szeretni.

2. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sziasztok!
    Ma éjfél után hivatalosan is megkaptam az értesítést a rendszertől, hogy a szezon event minden osztályát teljesítettem:

Ettől függetlenül sajnálom, hogy ennyire gyengére sikerült a 40. sor. Ami PÉ-t kért az nem áll arányban azzal amit adott. Ha így maradna, akkor egy lelkes ismétlőtől el fog esni a rendszer. (Ez nem panasz, csak ténymegállapítás, de átviszem a hozzászólásomat a panaszosba is.)

3. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum császára

Sziasztok!
    Végeztem ezzel a szezonnal is, elértem a 40. sort. :)
    Talán, ha nem titokfák lennének a nyeremények között, hanem valami jobb láda, talán folytatnám.

Kuzdern, zsani_apja, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Gratulálok!:inlove: Én ma értem el a függönyt...:music:

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.