Visszajelzés Szezon eventek csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Én8x ismételtem a nagyon a kicsiken 3-4 alkalommal. Most valóban nem volt annyira jó, de a kicsiken jól jön a kata meg a farmpengő minden mennyiségben. A nagyon csak a szokás hatalma vezérelt. Igaz ott van bérlet is, viszont annyira nem kell sem a csillag sem a táp. Ez van ezt kell szeretni.
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ma éjfél után hivatalosan is megkaptam az értesítést a rendszertől, hogy a szezon event minden osztályát teljesítettem:

    [​IMG]

    Ettől függetlenül sajnálom, hogy ennyire gyengére sikerült a 40. sor. Ami PÉ-t kért az nem áll arányban azzal amit adott. Ha így maradna, akkor egy lelkes ismétlőtől el fog esni a rendszer. (Ez nem panasz, csak ténymegállapítás, de átviszem a hozzászólásomat a panaszosba is.)
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Végeztem ezzel a szezonnal is, elértem a 40. sort. :)
    Talán, ha nem titokfák lennének a nyeremények között, hanem valami jobb láda, talán folytatnám.

    [​IMG]
     
    Kuzdern, zsani_apja, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok!:inlove: Én ma értem el a függönyt...:music:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Ha holnap 14:00 nem érem el az utolsó szintet akkor az utószezonban erre gondolom már nincs lehetőség. Sajnos nem sikerül a 40-es szintig eljutni, pedig nagyon örültem volna egy szupetrágyát adó dolognak :( Farmpengőn és rendes pénzen kívül van más mód hogy pontot szerezzek még? Ez az egy napi feladatozás már nem lesz elegendő :(
     
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Az anyai szeretet szuvenírt megkaptad a 39-es szinten, ahhoz nem kell már a 40.-ik szint.
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    utószezonban nincs már lehetőség szezonpontokat gyűjteni. Ma és holnap tudod teljesíteni a megrendelőket, a Farmárudában tudsz kiváltani Szezon-jutalompontokat, illetve 50 FA-ért van lehetőséged megvásárolni az úgynevezett gyorscsomagot, ha még nem vetted meg június 16. után
    https://board-hu.farmerama.com/threads/anyai-szeretet-szezon-42.24955/#post-1387192
    Sok sikert!
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Sajnos 33-nál ragadtam meg :( Azért is szerettem volna kérdezni, milyen lehetőségek vannak még további "gyors" szezonpont gyűjtésre a felsoroltakon kívül.
    Köszöntem szépen, akkor beigazolódni látszik a félelmem :(
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Annyira nem szuper az a szuvenír. Csak egy hétig adja a 4 szupertrágyát, így kb. 30 db-tól esel el azzal, hogy nem szerzed meg.
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Tegnap végeztem a szezonnal. Nálam elhervadtak már a virágok:

    [​IMG]

    Már a következőre készülök, remélem az jobb lesz, mint ez a mostani.
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Ez viszont egy jó hír, látod erre nem is figyeltem! :) Köszi, sokkal nyugodtabban engedem el a dolgot így :) Azért a szezonbérletre még lehet befizetek, így a végén. Nagyon sok tp-t dobna rajtam, elég megérősnek tűnik :D
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Utolsó pillanatban is megéri a bérlet... viszont a szuvenír később majd felhőre lesz tehető... s úgy tűnik borsos áron pótolható:music:
     
    feki13 kedveli ezt.
  13. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Sajnos azt a kitehetőt már semmilyen körülmények között nem tudom teljesíteni. Maximalista típus vagyok, de ez itt most nem megy :D Ha nem lennék még a 95 szinten, a prémium se érdekelne annyira, így viszont a rengeteg tp miatt rászánok ennyit :D
     
    Swartsch és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Javaslom, legközelebb azelején vegyél bérletet akkor picit segít a haladsban a napi szezonpontokkal;)
     
    feki13 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek nézz be a farmárudába is, ott is tudsz farmpengőért kiváltani pár szezon pontot, ha még nem tetted meg. Érdemes.
    A banki felületen is van aranyért megvehető szezonpont, ha már szánsz rá X összeget

    * a banki felületen nem lehet FA-ért vásárolni,
    a Szezonjutalompontos gyorscsomag a Gazdaboltban kiváltható FA-ért / Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.6.24
  16. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Ahogy figyelgettem simán teljesíthető már a hónap közepére ez a 40 szint, ez abból is látszik, hogy 2 hete kezdtem el nyomkodni a játékot újra, a szezonos témát meg kb. 10-12 napja, ahhoz képest ez a 33 szint nem is rossz :D Mindenképp az elején éri meg, de úgy nehéz, ha akkor még nem játszott az ember :p :D
     
    Swartsch és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xD Jogos;)
    Majd a következő könnyebb lesz;)
    ehh most nézem a levél címed.... dobnál egy baglyot? -Holdfeny- pont nélkül;))))
    Aranyért megvehető szezonpont?????
    Erről még nem is hallottam:oops: megyek nézem...
     
    feki13 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    aranyért nem a banki felületen szoktunk vásárolni :) A Banki felületen valós pénzzel fizetünk...
     
    Swartsch kedveli ezt.