Szilveszteri bulipockok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 23.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Igen, amit a piaccal kapcsolatban írsz, általában így van, bár mostanában azt vettem észre, hogy - ellentétben korábbi tapasztalatokkal - nem az ismertető megjelenésekor, hanem az event első napjaiban (olykor végóráiban) van a csúcs (persze több hullám is van, és eventfüggő: mennyi az annyi, miből annyi az annyi, és mit ad érte, ill. hogy a "fölvásárlók" alátaksálják a majdani igazi keresletet vagy éppen ellenkezőleg...;)).

    Viszont a felhősor kapcsán én azt tanácsolom: ha amúgy szeretnéd a felhősort (nem tartod érdektelennek), akkor szerezd meg - mindig akadnak, akiket nem érdekel (vagy esretleg sajnálnak odaadni érte 16 bohóchalat vagy nem csatnival 1850 eventnövényt stb.), miközben a hibiszkuszuk amúgy megvan), és esetleg direkt csak a legnehezebb kitehetőt szedik ki, hogy cserenapon majd vmi számukra értékesebb dologért cserébe válhassanak meg tőlük - legalábbis én régebbi felhősoros kitehetőket eléggé egyszerűen meg tudtam szerezni (egy-egy titokfáért, másik kitehetőért, vagy mondjuk egy narancs ólért...)
    No igen, ezek örök kérdések maradnak...:oops:o_O:wuerg:
     
  2. Lydia01

    Lydia01 Haladó

    East már válaszolt, így én csak a megéri-e részhez szólok hozzá. Ez lényegében a karácsonyi felhősor párja, amit nemrég lehetett megvenni (175 FA-ért). Neked kell eldönteni, hogy ennyit megér-e, én csak a magam nevében beszélhetek, de ha tudnám én biztosan megcsinálnám! Majd még hizlalgatom a farmom és jövőre talán én is benevezhetek egy hasonlóra. :)



    No, azt hiszem megfogadom a tanácsod és kikapom a felhőt is! Jó nehéz engem rábeszélni! :D Ha meg nem tudom beszerezni a kitehetőket, hát egyel több szürke felhő ide-vagy oda...
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.14
  3. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Köszönöm a választ, bár a homály azért nem oszlott el teljesen bennem. Az ismertető nem írja, hogy 5%-al nagyobb, de tegyük föl, hogy így van. Akkor is ott motoszkál bennem a kisördög, hogy a BP ezt hogyan értelmezi (lásd szupertrágya bónuszok a nemesítésnél és termékeknél, ill. a felhőnél). Az eddigi esély (a mit tudom én mire) eddig mennyi volt? 0, 5,10 vagy 100%. Az 5% ezt szorozza vagy hozzáadódik. Tudom, hogy ezt hirtelen Te sem tudhatod, de éppen ez a kérdés. Jó kérdés ugye?
    További kellemes estét kívánok!
     
    pukinyúl, nemethpgabi, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  4. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Hát, annak azért nem örülök tenyészállatokat is be kell rakni, viszont van elegendő Emu, Bohóchal, hibiszkusz is :music:

    És még valami, az elmúlt évek legjobb Adventi naptárját kaptunk a BP-től xD , ezt köszönöm is szépen, szuper dolgokat rajtettek a zoknicskák és még 1 zokni + 1 ajándékdoboz és a fődoboz hátra van, már alig várom xD :inlove:
     
    genka53, tyukanyo59 és mamika57 kedveli ezt.
  5. -dasan-

    -dasan- Utánpótlás-írogató

    Nagyon igazad van:)
     
    genka53 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    Szia! az meg lesz, van még idő,
     
    ho-hoboy kedveli ezt.
  7. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Ezek olyan programozási/technikai részletek amiket velünk nem osztanak meg a fejlesztő csapat tagjai. Nem tudható eddig mekkora volt az esélyed, de volt. Erre az általunk nem ismert (ámde aratásonként valamennyire változó) számra tesznek 5 százalékot. A százalék nem szoroz, hanem hozzáadódik.
     
    Numiz, nemethpgabi, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Pharmer, végig olvastalak, egyetértek azzal, hogy a legfontosabb szerintem is a malom mielőbbi elindítása, a többi ráér.
    Van egy kisfarmom, ahol nincs hibiszkuszom nekem sem, a felesleges tenyészállatokat eladom, piacra fogok termelni. Megkimélem az olvasókat attól, hogy a másik hsz-edet is beidézzem, de a piaci hullámokkal kapcsolatban az én piacomon is ez a tendencia, inkább az event kezdetén, alatt és a vége felé indul meg a nagyobb mozgás.:)
     
    Jucus19, genka53, soramay72 és 2 más kedveli ezt.
  9. dereret

    dereret Fórumőrült

    Szia !

    Látod én annyira nem is mélyedtem bele ebbe az 5 % esélybe, mert azt úgy sem tudjuk nyomon követni, viszont a felhősor aratása után járó kétféle tépé az biztos.
    Várakozási idő: 48 óra
    Bónusz, jutalom: 2015 Tp, 2015 BTp és a Bahama szigeten betakarításkor + 5% esély a különleges tárgyak felröppenésére 30 percen keresztül.
     
    csio70, genka53 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Szerintem is igen bőkezű a BP, nem panaszkodhatunk !Én is csak megköszönni tudom ! Ezenkívül nagyon-nagyon kellemes ajándékokban és szeretetben gazdag ünnepeket kívánok az összes BP-nél dolgozónak !:)
     
    genka53, csio70 és csopke1 kedveli ezt.
  11. gabesz106

    gabesz106 Junior szaki

    Sziasztok!Tudjátok min gondolkodom, ha igazán nagy ajándékot szeretnének nekünk adni a kalendárba, akkor igazán adhatnának a végén egy apró, mütyürke hibiszkuszfát. Ennek szerintem a többség nagyon tudna örülni. Velem az élen... na jó, majd felébredek xD
     
    csio70 és Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  12. Bubuka212

    Bubuka212 Fórumprofi

    Hát bahama növények miatt nálam is felejtős az event. :(
     
  13. kicsikacsa1

    kicsikacsa1 Fórumszaki

    Sziasztok
    151 szinten vagyok a bahamán de így is hiányoznak a növények.
     
  14. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Én az aloe veráig el tudok jutni, ahhoz van elég banánom. De a hibiszkuszhoz még 21 szintet kéne lépnem. :)
    Szerintetek esélyes? :):):)

    De mi van, ha a korallhoz is kell majd banán, akkor arra nem marad.
    Jaj, de nehéz döntés ez megint :)
     
    csio70 kedveli ezt.
  15. békácska

    békácska Junior szaki

    Képzeljétek,közben ki is váltottam az Aloe Vera-t,úgyhogy már ,,csak" a hibiszkusz kell,de Pharmer elgondolkodtató és megindító olvasmánya után,még arra is megpróbálok rámenni:) Ha nem megy,hát nem,de próba szerencse :) Szép estét mindenkinek :)
     
    icus08, pukinyúl, csio70 és 4 más kedveli ezt.
  16. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Hűha, még egy különleges tenyésztős event o_O , ilyenkor picurit megijedek :oops: , hogy mire kell majd előre, aztán meg utána gályáznom, de 6-án úgyis ki fog derülni :D
     
  17. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Igazából hogy jobban megnézem, teljesen korrektül van összeállítva ez a feladatsor. Bár a végét én se tudom megcsinálni, de
    A felhősoron kívül mindent meg tud szerezni bárki
    . A felhősort meg a nagyobb gazdák. Kicsiknek ott a titokfa, a titokól, a partypöri meg a szupertáp is. Ez szerintem elég fair így.
     
    illesancsi, csio70, Littlemonkey és 6 más kedveli ezt.
  18. Kacix

    Kacix Fórumlakó

    ezek után kicsit félve mondom el, hogy 6 db bohóchal hiányzik a felröpik és az evetnövényen kívül
     
    genka53 kedveli ezt.
  19. Lydia01

    Lydia01 Haladó

    A felhősort meg lehet szerezni, a hibiszkusszal csak az utolsó kitehető ugrik. :) (bár engem most leginkább úgyis az 1x1-es B.Ú.É.K. kitehető mozdított meg:inlove:)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Igaz, de én úgy gondoltam, hogy komplett, működő felhősort. De nem voltam pontos. :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.