Szilveszteri bulipockok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 23.12.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lydia01

    Lydia01 Haladó

    Bocsi, félreértettem! :) Azt hittem, csak félrenézted, de így már látom, hogy csak én voltam értetlen.:oops::)
     
    SzilvaG kedveli ezt.
  2. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Szia!
    nekem 2 Emu hiányzik, gondoltam, most tenyésztem. Na, de......... nem Emu lett ám, hanem Törpe:):)
    Ilyenkor ugrik még a tenyésztés is:)
    Egy iciri-piciri észrevétel.
    Szeretek játszani, de ez az újabb hajtás szerintem már kicsit sok, még azoknak is akik nem rendelkeznek aktív munkahellyel. Nincs idő növény és állat pótlásra.
    Igaz, mostanában nem panaszkodik erre senki, csak nekem jutott eszembe.
     
  3. boszieva

    boszieva Fórumszaki

    Hát... tenyészállatokkal eléggé csehül állok, viszont épp azon hezitáltam, hogy kiváltsam -e a hibiszkuszt, vagy gyűjtsem a banánt a következő kamrára, korallszigetre!
    Dönteni még mindig nem sikerült, mert aktiválva a FA-s felhősoromat területenként 2-3 eventes felröpivel kevesebbet kaptam (az egyéb felröpiből lehet, hogy összejött a +5%), mint anélkül! :eek:
    A tenyészállatok mennyisége számomra horribilis, de megoldható! :oops: Pont 106 db szupitápom van pillanatnyilag, de a malmom már azt őrli és a kalóz is épp leárazottan kínálja!
    Viszont egyre inkább az az érzésem, hogy a BP arra törekszik, hogy tegyél valamit a felröppenők meglétéért. Már lassan nem elég aratni, kell hozzá plusz is! Tehát kell a felhősor!
    Ami viszont pozitív: végre figyelembe veszik és értékelik, hogy te már letettél valamit az asztalra,
    és mi pont ezt akartuk! :)
    Nem ez az első event az utóbbi időben, amit csak a magasabb szintű gazdák tudnak véghez vinni!
    Hogy most emiatt nyafogunk? Természetes emberi tulajdonság! xDxDxD
     
    icus08, pukinyúl, nagykulák és 4 más kedveli ezt.
  4. csillu000

    csillu000 Haladó

    Hát ahogy elnéztem ezeket a beadandó dolgokat nem hiszem ,hogy nagyon neki fogok állni max eladni nekem még nincs kiváltva a hibiszkusz és ennyi tenyészállatom sincs ezért nem töröm magam össze ami már eleve "halott ügy "
     
    patakvera kedveli ezt.
  5. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Legyen Nektek igazatok az AB gyűjtéssel kapcsolatban, de van egy érzésem, hogy akkor lehet kiváltani a Korall-t, ha a sima Bahamán megvan minden.

    Boldog, békés karácsonyt kívánok!!!!
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  6. Micimaci68

    Micimaci68 Junior szaki

    Engem elkeserít ez az event. Mi a csudáért kell tenyészállat! Mióta lehet tenyésztenei, folyamatosan csinálom, de a legtöbb amit össze tudtam kaparni,az három piros ól. Ja, mert hogy nem vagyok hajlandó pénzért venni sem FA-t, sem szupertápot! A piacomon már most nem lehet kapni egyik kért állatot sem. Van belőle raktáron, de nem ennyi! Valakinek nagyon elgurult a gyógyszere odafönn.>:(
     
    Elfeledettke és csillu000 kedveli ezt.
  7. jani750

    jani750 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A tenyészállatok eladásáról mit gondoltok? Érdemes már most kitenni a piacra vagy esetleg még emelkedhet az áruk? Gondolom nem sokan állnak neki tenyészteni most, hiába csak 1. szintű tenyészállat kell.
     
  8. Lydia01

    Lydia01 Haladó

    Nálam az első 2-ből van fenn 45-50 tétel 27-28.000 körül mozognak (az emukat még szórványosan teszik ki mert csak 22-ért lehet még feltenni)
    Még jó, hogy időben betankoltam (bár a mennyiség némiképp engem is meglepett, mert csak 20-at táraztam be előre az emuból, de sikerült a maradékot már elhappolnom)

    Én még kivárok vele, aztán majd kiderül. Múltkor mikor hasonló volt, akkor jócskán magasabbra emelkedtek az árak, mint most (kb. 50-60000 CSP-nél állt be a piac nálam akkor)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.14
    csio70 kedveli ezt.
  9. roli00000000

    roli00000000 Rutinos

    Sziasztok :)
    Akinek nincs pénze tenyészállatra, vagy épp nincs tétel a piacon, annak ajánlom ezt a módszert :D
    Veszel egy 2. szintű tenyészállatot (pl szivárványhal), és mellé 3 alap halat, majd eltenyészted. Nagy eséllyel bohóchalat fog adni a rendszer, de ha nem, akkor repülőhalat fogsz (vagy jobbat), amivel szintén jól jársz, mert drágább a piacon.
    Csak akkor van bukta, ha visszakapod a beadott szivárványhalat..
    Kísérleteztem én is :)
    http://kepkezelo.com/images/828cxcemgbdot4qbbj3o.jpg
     
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia, dettó. Éppen pont 6 db bohóchalat kell még gyorsan kitenyésztenem, a többi pajtabeli dolog megvan. Emuból és házi pulykából még piacra is futja bőven. A kekszeset már befejeztem (ahogy kell ;)), már alig várom ezt az eventet. Köszönet, hogy hamarább kihozták az event ismertetőt! :inlove:
    Áldott, békés Karácsonyt kívánok minden farmer gazdának, a magyar Modiknak, no és a farmocskáink lakóinak is :).
    :inlove::inlove::inlove:
     
    csio70, Jucus19 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    van elég banánom a hibiszkusz kiváltásához és nagy dilemmában vagyok.

    Ez a második event, ahol nagyon kemények a követelmények és cserébe valami különlegességek kínálnak.
    Az első a TOP 1000 eventjének felhősora volt, mellyel gyorsan és tömegesen lehet gyártani a felröppenőket.
    Most szintén sok munkával (és sokunknak aranybanánért) szerezhetjük meg a felhősort az 5 % különlegesség bónusszal.

    Az event kezdésekor nagy előnyben lesznek azok, akik tudnak felröppenőt gyártani,
    így azonnal elkezdhetik a 61 egérrakéta gyártását, nem kell részletekben, kis adagokkal etetniük a malmot.

    (A malomhoz összesen 427 csillogó homokra, 427 fa díszre és 305 egérálarcra van szükség.)

    Lehet, hogy ez az 5 %-os különlegesség bónusz is nagy előnyt fog jelenteni egy következő eventnél vagy épp a korallszigetnél, ki tudja...

    Eddig rapszódikusan játszottam, amikor időm és kedvem volt. Amit akartam, meg tudtam szerezni.
    Most nagyon nincs kedvem 16.000 event növényt legyártani, viszont jó lenne megszerezni a felhősort,
    mert nem szeretnék később hátrányba kerülni.

    Békés, boldog Karácsonyt Mindenkinek!:)

    [​IMG]
     
    genka53, nemethpgabi, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  12. ffcsilli

    ffcsilli Járnitanuló

    Én nem tudom már minek ennyi felhősor.Követni sem tudom már mikor mit kell majd aktiválni.:oops:
     
    patakvera kedveli ezt.
  13. évamama58

    évamama58 Fórum ismerője

    Én megvárom a baby-boom-ot:p Ennyi tenyészállat kéréshez általában bedob a BP egy ikertenyésztést:) Őszintén remélem most sem lesz másként:eek::p
    Békés, boldog karácsonyt kívánok mindenkinek szerettei körében:inlove: Gyújtsunk gyertyát azokért is akik már nem lehetnek közöttünk:inlove::inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.12.14
  14. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Sziasztok
    Szerintem nem lesz boom, nemrég volt és január elején lesz egy tenyésztős feladat
    viszont vacillálok, hogy megvegyem a tenyészállatokat, így kiadok 1-2 millió csp-t, de legalább megmarad a szupim, vagy nekiálljak tenyésztgetni...
    valamint van kb 100 banánom, de ki kéne váltanom a kaktuszt és majd a hibiszkuszt, így ugrana 42. Bevallom a korall miatt tartogattam őket
    ajaj, nem egyszerű a döntés
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, minden beadandó tenyészállatból több van nekem is a kértnél, én nem tettem ki a piacra, inkább vettem még hozzá. Számításaim szerint és remélem nem tévedek nagyot, még emelkedni fog az áruk. Főleg az emunak, ha tévedek legfeljebb továbbtenyésztem őket a következő boom alatt.
    Szerintem most nem lesz boom, ebben a hónapban már volt egy.
     
    genka53 és magdi06 kedveli ezt.
  16. Kacix

    Kacix Fórumlakó

    ha az adventi kalendáriumban csak szombaton 23:59 előtt nyitod ki a +1 termésbónuszt, akkor az még Hétfőn kettőkor hatással lesz az eventnövényre is.
    remélem jól gondolom :)
     
    csio70 kedveli ezt.
  17. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az Adventi kalendárium meglepetései 2014. december 27. (szombat) - 23:59 óráig elérhetők.
    Reményeink szerint hatással lesz a bónusz virágtűzijátékra..
     
    genka53, -gyöngy-581 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  18. évamama58

    évamama58 Fórum ismerője

    Kár, hogy a kíváncsiságom legyőzte az ésszerűséget>:( Hamarabb nyitottam a dobozt, minthogy olvastam volna róla a fórumon:oops:
    Hát így jártam:eek:-.-
     
    genka53, -gyöngy-581 és patakvera kedveli ezt.
  19. évamama58

    évamama58 Fórum ismerője

    Ha jól emlékszek, akkor novemberben is volt kettő:p
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem sem lesz.Szó volt ezekről a tenyészállatokról a pletyiseknél.Azt is írták,hogy több is kell belőle.Én tenyésztettem is belőle az utóbbi boom-kor eleget,még eladni is tudtam belőle.
     
    genka53, -gyöngy-581 és mamszi5107 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.