Szorgos segítők (szülők napja) event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 31.5.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Megint megdolgoztatnak minket! Pedig jön a meleg és ilyenkor még gondolkozni sincs energiám!!! :cry::mad:
     
    Gio, Peszi2, Cyra65 és 7 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A borsóst kihagytam, mivel a 2 óránkénti aratást vagy az egy hetes vacakolást nem nekem találták ki. A hétvégi farmozást is igyekszem a minimálisra csökkenteni - de ezt most megcsinálom.
    Egy kicsit ijesztően hat a 17500 db 6 órás növény, de 10 szupertrágya és 10 KK felhasználásával péntekre meglesz, úgyhogy semmi akadályát nem látom annak, hogy megcsináljam.

    Ezért mondtuk Neked a Fejlődési taktikában, hogy próbáld meg visszaszerezni a nagy farmod. Egy két hónapos farm, akkor is két hónapos marad, ha a gazdájának a kisujjában van a farmozás. Nagyon sok pénzt vagy időt kéne rááldozni, hogy egy kicsi farm - szinttől függetlenül - fel tudja venni a versenyt egy pár éves farmmal.

    Jó az 6 aratásnak is.:D 10 aratásnak már morognék.xDxD
     
  3. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Megpróbáltam:-( Kikértem az emailemre egy emlékeztetöt.Azt írta ki hogy kiküldték a kodot de a mai napig nem jött email róla:-(
     
    -vadocka70-, Peszi2, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  4. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Egy kis segítséget kérnék panni ügybe:) Ha olyan helyre teszem ki őket (jelenleg csak 4 db) ahol csak mamutok vannak, és azok ugye ált. 100% ba adják a felröpit, akkor is hatnak rájuk a pannik, és megnövelik még ezt a számot? Vagy kell melléjük pl sima fa is? Remélem érhetően kérdeztem:S :)
    Szia!
    Biztos arra a mail-re regizted?
     
    Gio, marcsi152, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
  5. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Akkoriban az az egy emailem volt,azóta van még egy..Tehát nem rendelkezem olyan sok email címmel hogy ne lennék biztos benne..
     
    Peszi2, bindi5454, Leho69 és 2 más kedveli ezt.
  6. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sima fa is kell melléjük. A mamut így is, úgy is csak 1-1 felröppenőt ad.
    Ne tedd most ki a Pannikat, aratás előtt csinálj helyet nekik, frissíts és arathatsz. Utána felszeded, átteszed másik területre, ismét frissítesz, aratsz...
     
    Kukori.és.Kotkoda, iboly54, Gio és 15 más kedveli ezt.
  7. mária4702

    mária4702 Fórum ismerője

    Sziasztok ! Mi ez a hajtás ? Még megy a borsós, és már is indul a következő? Varunt beindították a Kínaiak a Bp meg a játékosokat ?Nekem ez egyszerre egymás után túl sok .Telítődve vagyok az eventekkel.Gondolkodok még a kezdésen.(bár a sz táp csábít).Jó munkát a gazdáknak.
     
    bagira64, kissme6, Gio és 13 más kedveli ezt.
  8. vhajni81

    vhajni81 Fórum-zöldfülű

    Áh és eszembe jutott:-D Hechingen vagyok ez volt a régi nevem..És láss csodát van a farmomon érdekes kitehetök:-D A nebulonok visszatérése,kirugjuk az oldalát sátor,mézeskalácsos bari,macskajátszótér,Koccintsunk!!!,Trabi és stb,Hollóhajlék ami a másikon még nincs,szivárványfa és társai..Köszi minenkinek aki felhívta a figyelmem a régi farmomra:)
     
    Domos52, Kukori.és.Kotkoda, Gio és 12 más kedveli ezt.
  9. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    ebben igazad van meggyőzhető vagyok de az tuti felhő nem kell
     
    Gio, Melan, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Az 1. képregény is ad kupont? Én a 3. képregénnyel szoktam próbálkozni, ott minden másodikra beadja a kupont...igaz, hogy a strucc és hód állományom megcsappant rendesen miattao_O
    Minden esetre kipróbálom az 1est is. Köszi az infót!:D

    Egyébként nyilván megcsinálom az eventet, bár ennyi röpire meg növényre azért több időt szoktunk kapni...sokan felköthetik a gatyeszt...köszönhető ez egyrészt azoknak, akik már másnap telidicsekszik a csevegőt azzal, hogy elkészültek...egyszer már írtam, hogy ezzel a kisebb szinten játszó társaikkal babrálnak ki, mert láthatóan egyre nehezebbek az eventek, több a követelmény...a család kisebb farmjain fel sem merül, hogy belekezdjünk... meg persze, rögtön jobban megy, ha vesz a farmer 1-2 kosarat, egyre kevésbé tetszik, ahogy minden áron vásárlásba próbálnak hajszolni... és pont az ellenkezőjét érik el a tapasztalható nyomással, tavaly év vége felé, önszántamból pont 2x annyit költöttem, mint mostanában... no mindegy, játszunk:)
     
    bagira64, Domos52, kissme6 és 10 más kedveli ezt.
  11. Hechingen

    Hechingen Rutinos

    Csak az a bibi ez még mindig nem az a farm amit kerestem,ez egy kisebb farm amit a nagylányom vitt,a másikra még mindig nem emlékszem,azon volt hóágyu meg konfetti ágyu meg stb:-(
     
  12. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia:)
    Én az elsővel szereztem:) De nem Kupon!!! Azonnal indul és 3 órás. Én azt hiszem 3szor inditottam el, mindig beadta nyeremény-választéknak, szerencsére:) Nekem inkább fatermést, zabot, kölest, és jó magas szintű növényt kért. Én is megcsappantam rendesen:)
     
    Melan, Peszi2, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  13. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Sziasztok!
    Még a borsóst sem csináltam meg, annyira el vagyok maradva, hogy azt leírni sem tudom.... Volt olyan, hogy egyik reggel feleszméltem, hogy két napja egy szomszédomnak sem küldtem ajándékot, és a legszörnyűbb, hogy fel sem tűnt..... Vasárnap meg azon izgultam, hogy nehogy elgazosodjon az eventnövény a földben......
    Maga az event nem is olyan rossz, teljesíthető lenne, ha lenne rá időm, de így, hogy holnap ballag a lányom, aztán évzáró a fiamnak, majd egyéb családi programok is lesznek...
    Na, majd holnap meglátom, hogy be tudom-e egyáltalán a borsóst fejezni :oops:, attól is függ, hogy elkezdem-e a citromost :) .

    :inlove:Csodaszép nyárkezdést kívánok Mindenkinek!!:inlove:
     
    csio70, -vadocka70-, Domos52 és 17 más kedveli ezt.
  14. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia, ne haragudj, de ezt nem értem. amit kihagysz, az 1800 citrom, kevesebb, mint 1 kör. 75 sztrágyát adnak érte, az "apróságokról" nem beszélve. OK, hogy ha telerakod mamutokkal a szántód, az többet ad, még arányosítva is, de a Bahán nincs mamut, másfél körből ott is lejön. Akkor van egy teljes evented (legalábbis nekem ez örömet okoz), minimális plusz befektetéssel. Az eventgaz általában jó felröpit ad, még az sem negatívum.

    Mivel még mindig nem tudok csoportos idézést produkálni (amióta új lett a csevegő), a többiekre csak emlékezetből mondanék 1-2 szót:
    - aki másfél nap alatt lezavarja, az általában az elején lezavar néhány kör 0-percet, hogy a felröpije is meglegyen és aztán ne kelljen foglalkozni azzal, hogy tart-e még az event, vagy lekéste a beadást. ;)
    - a tollporolót svábék "kinci"-nek nevezik :)
    - a citrom(sav) ma legalább a tisztítószerek felében benne van, állítólag elég erős, és környezetbarátabb bármi másnál.
    - azért "BIO"-citrom, mert rendes már van, és ez nem fán fog teremni, hanem lágyszárún ... Lócitromnak mégsem hívhatják (ja, és az is van már:) )
    - 17500 eventgaz mostanság átlagosnak tekinthető (15-20e közt).

    Akinek nincs 0-perce, 30-as legendája, több tonna Pannija, az ne folyamatosan eventgazt vessen, hanem taktikázzon. Amikor alszik, v. dolgozik (amelyik a hosszabb), vessen olyat, ami érkezésre (ébredésre) érik, onnan lesz több felröpi... És az elején szóljon, hogy szórjuk őt. 5 nap alatt az 100 felröpi, a szomsziktól valsz. ennek 1/5-ét kapja.
     
    csio70, Domos52, Gio és 10 más kedveli ezt.
  15. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Az eventnövény nem egészen ennyi, hanem kb 4000. Mivel a malomtermékhez is kell:) Amire nincs szükségem (mert megkapom máshonnét, vagy csak szimplán nem kell) azért miért kínlódjak? :) Csak annyi motiváció, hogy "teljes event kész" nekem nem elég:)
    Mindenkinek más az ami örömet okoz a játékba:) Engem csak a táp, kupon és titkosok motiválnak:) Ill majd a Top versenyek:) De örülök azokkal együtt, akik megszenvednek minden felhőért (mert az a fontos nekik), vagy a matricás albumért, stb...:) Ill örülök ha tudok segíteni 1-1 kedves gazdatársamnak a célja elérésébe:)
     
    marcsi152, Melan, Peszi2 és 7 más kedveli ezt.
  16. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Engem meg a titkosok és a pörgik hagynak hidegen. Nem érdekel a 20. sündisznóvacok. Meg a matrica. Amióta új album van és nem fér bele. Mégis megcsinálom, hogy meglegyen. Igaz, ha külön ki kell váltani a matricát, arra egy árva CSP-t sem áldozok (vagy ami kell éppen). Viszont a Top engem is motivál :)
    Valóban nem figyeltem a pucevára, ahhoz kell még 2500 citrom.
     
    csio70, Melan, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  17. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Hu... háááát... izé... ecet... akarom mondani citrom :)
    Event ismertető elolvasva, elkezdem és lehet hogy majd szemezgetek belőle.
    Reménykedjünk, hogy jól fognap repkedni a flakonok, és a toll porolók. ;)
    Nekem is megcsappant a szupitrágya és a KK készletem.:(
    Eventre fel, sok felröpcsit mindenkinek.
     
    Gio, marcsi152, Melan és 11 más kedveli ezt.
  18. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Nekem pteronofóbiám (tollfóbia) van, ezért majd a "gyerekek" összeszedik nekem a tollporolót, mert én ugyan hozzájuk sem nyúlok! :)
    Elkezdem, annyit biztos megcsinálok, amennyi a felhőhöz kell, aztán meglátom, miből mennyi marad/lesz.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.5.16
    Gio, marcsi152, Melan és 5 más kedveli ezt.
  19. macsezso

    macsezso Fórumszaki

    xDMiért te az erdőben aratod a Farmot? xD jön a meleg...xD
    Menyi lehet bent had tippeljek hm..
    30-as falak vakolattal együtt 40-es olyan 20-24 fok lehet a lakásban. xD
     
    demeter03, Gio, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Macsezso

    Ha neki ott jó , akkor mért ne? :p

    [​IMG]
     
    Fatther, revaa, Gio és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.