Visszajelzés Szuper nyári óvoda - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    még 2400 növény hiányzik, s kész is leszek;)
    Gratulálok azoknak akik végeztek... akik még dolgoznak az eventen azoknak sok sikert;)
     
    jutka190226, gödimamu, Lejlocska és 12 más kedveli ezt.
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Nekem több kell még, bibibííííí. xD Ugyanis képzeld, nagyon ügyes voltam ma reggel: a laptopom frissítése úgy megzavarta a saját agyi áramköreimet, hogy a rekeszeket teljesen üresen hagyva, nagy profizmussal learattam és vetettem mindent. Ismétlem: mindent. xD Nézem is, hogy mi a cica, ez az event növény estéhez képest nem sokat szaporodott. Hát hogyan? Azután rájöttem, hogy voltam olyan ügyes, hogy az ólaknak nem tettem be szerelmes cserepet egy kupica punccsal - milyen jó, hogy hosszú érésűek vannak kint :D - és a racs készletemmel is spóroltam. Még jó, hogy az event időbőségesre van tervezve.

    Szóval ma őszinte átéléssel gratulálok mindenkinek, aki sokkal összeszedettebb, mint én! xDxDxD
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Gondolom nem vigasztal, hogy tegnap én is egy területet csatni nélkül arattam:wuerg:
    Időnként előfordul.... 8)
    Az ólakat gyorsító termékeket csak gyűjtömxDxDxD mert részben soha nincs idő pontosan aratni...:wuerg: részben kevés a rekeszem... :wuerg:
     
    tewo, peter1022, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  4. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Már majdnem én is igy állok, nem tudtam én sem kivárni a tenyésztést, megcsináltam igy ahogy lehetett már csk az utolsó 9 keveredik a malomban és kész az event..Talán jobb is igy, mert déltől más a feladat...Aki még dolgozik annak sok sikert, aki meg kész annak jó pihenést. Jó meleg van, vigyázzatok magatokra.
     
    jutka190226, Fuhur, Lejlocska és 9 más kedveli ezt.
  5. zsuzsa840720

    zsuzsa840720 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Lehet nem jó helyre irok..valaki segitsen már,miért nem tudok eventnövényt termeszteni a bahamán,pedig azt irja.de nem is mutatja hogy lenne az ültethető növények között.szomorú vagyok.Köszi a segitséget.már kb egy éve nem játszottam,lemaradtam valami változtatásról?
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Esőerdőben és zuhatagok szigetén ültethető;)
     
  7. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    A malomban kell keverni az eventnövényt. Belépsz az eventterületre, itt már fogad a két tábla, hogy mivel szeretnél kezdeni, kiválasztod a növényt, neve Kelp, és már mehetsz is a malomba bekeverni a megkapott, búvár-szemüveget és búvár felszerelést, ebből lesz a vethető eventnövény. Ültethető, esőerdő, zuhatag.
     
    ulmo12, Kisfenyő, Namiamano és 3 más kedveli ezt.
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    A fórumra, mikor belépsz, a "Központ" zöld fejlécű rovat "Eventek" vajszínű alpontjára kattintva láthatod az éppen aktuális eventeket és olvashatsz el róluk minden infót. Itt találhatóak meg az eventek és akciók is, mint per pillanat a legutolsó bejegyzés a "Boldog ól nap". Az eventórából megtudható az event neve, ha ráállsz az egérrel - amennyiben már éppen fut. A "Minden, ami Farmerama" szintén fő fórumoldalról elérhető zöld fejlécű blokkban van egy vajszínű "Eventismertetők" kattintható alrész. Itt legfölül találhatók a legújabb eventek, itt is tájékozódhatsz. Ebben a blokkban csak eventek vannak, mint ez is. Az eventnek Bahán most egy polip figura a kattintható, event felületére bevivő dekorja, ez a tenyészterep közelében megtalálható. Ha rákattintasz, jobb oldalon, felül, van egy sárga "?" karika, ott találsz egy képes, frappás összefoglalót a játék menetéről. A gyakorlati tapasztalat pedig az, hogy az aktuális event fórumcsevegőjének (pl. ahol most is vagyunk) legelső oldalán, néha a másodikon is gazdák megosztanak matekot a teljesítésről, mint termelendő darabszám vagy lehetséges menetrend.
     
    jutka190226, Namiamano, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  9. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    A Fórum főoldalának jobb oldalán is látható és kattintható az aktuális napi esemény "A mai nap eseményei" sárga színű négyzetében.
     
    ulmo12 és mandityalexandra kedveli ezt.
  10. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Már csak 3751 növényt kell begyűjtenem és kezdem is a Tengerikókusz malomtermékének beadását.
    Szimpatikus, laza event, kis igazi nyári limonádé.
    Vasárnap a Boom és az egytápos is elég sokáig megy párhuzamosan, ez külön öröm.

    Jó játékot és kikapcsolódást Mindenkinek!

    Üdv: Nami.
     
  11. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Még sem lesz 1 szup.tápos tenyésztés?
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  12. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    Tudja valaki hogy mainapon 4,o.nem muködik a jaáték mi az oka köszi.
     
  13. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Kuzdern, PZoli64 és mandityalexandra kedveli ezt.
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Hibajelző topikba írj, a fő oldalon, itt, a fórumban, ahogy belépsz, a "Segítség" fül valamely erre megfelelő altopikjába, mert ott tudnak ezen a problémádon segíteni. Ugyanis, ha tömegesen nem működne, azt mást játékos is jelezte volna és a Modik is kiírták volna, tehát ez valószínűleg valami egyéni hiba nálad. Itt, pl., hibákat lehet jelezni: https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-75#post-1210621
     
  15. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Én reggel már a felhőt beüzemeltem, várom, majd a több mint 333 óra lejárjon.
     
    jutka190226 és Namiamano kedveli ezt.
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A tenyésztős részt eléggé jól lelehet csökkenteni szupertáp ügyileg.
    Mivel napi 20 ajándékot kaphatunk, ezért napi 20 felreppenőt tudunk biztosítani magunknak a szomszédok, barátaink segítségével.

    Hogyan is néz ki a gyakorlatban?
    • Szerda: 20 felreppenő
    • Csütörtök: 20 felreppenő
    • Péntek: 20 felreppenő
    • Szombat: 20 felreppenő
    • Vasárnap: 20 felreppenő
    Azaz a 290 db felreppenőből 100 darabot tudunk biztosítani.
    Így már "csak" 190 szupertápot kell ráfordítani az eventre majd vasárnap az 1 szupertápos tenyésztésnél.
     
    maszilva, Sali~*.*, Crispello és 10 más kedveli ezt.
  17. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok! Én biza nem szégyelltem kirakni a 10 db varázsfámat sem... :)
    Egyébként sima felröpis eventnél csak nagyon ritkán használom őket, de most 40-50 szupitápot az azokból kapott felröpikkel is tudok majd spórolni.
    A növényes rész amúgy készen van, várom a vasárnap 10.00 órát az egytápos tenyésztés kezdetéhez.
     
    maszilva, -Erbrow-, Wolf[Black] és 4 más kedveli ezt.
  18. Diti54

    Diti54 Fórummogul

  19. DrKotkodácska

    DrKotkodácska Fórumprofi

    Jelenleg 72 röpim van és még nincs vége a mai napnak, tehát jól állok a spórolásban! :)
     
    -Erbrow- kedveli ezt.
  20. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sajnos a második részhez nem 290 tengeri kókusz felröppenő kell, hanem 2900, ami 2900 tenyésztést jelent, mivel 1 malomtermékhez 100 db.ot kér. Most elgondolkodtam rajta, hogy egyáltalán folytassam-e. Bocs benéztem, a 10-es indítottam el.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.7.21
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.