Visszajelzés Szuper nyári óvoda - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kattints vagy a hirdetőtáblán, vagy az event bejáratnál, vagy az event órában az eventre, kijön a választási ablak, az egyiket kiválasztod. Ha a növényest választod, akkor irány a malom, keverd le az események fülön a vetőmagot, és hajrá, mehetsz ültetni.
     
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Akkor takaríts is légyszíves.
    Az event elindult, kliensben is megy.
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. marika275

    marika275 Utánpótlás-írogató

    Nálam mag nincsen! Már kiléptem, frissítettem, sehol semmi!
     
  4. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Köszi!

    Megvan hol van elásva a kutyus!

    Eddig F5-öt nyomtam.
    Miután kiikszeltem az ablakot és újraindítottam az ikonnal, updatált egyet!

    Most már nálam is megy.

    Üdv: Nami.
     
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Marika! Vetőmagot a malomban keverd!
     
  6. Kaszakő47

    Kaszakő47 Járnitanuló

    :D:D:D:D
     
  7. marika275

    marika275 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! Ezt jól benéztem!xD
     
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Éééééééés adja a tenyésztés. Az uram megetetve, magok elvetve, szerencsére kosarat nem tudok venni, mert kivettem a mai limitet :) Mindenkinek jó játékot.
     
  9. mmacskah

    mmacskah Utánpótlás-írogató

    Hello :) A gyerekcsorda gombja nem működik. Klienssel, Chrome és Edge böngészővel sem. Ccleanerezésen is túl vagyok. A másik farmomon azonnal megkaptam a hozzávalókat. Segítségeteket köszönöm. Gazda: mmacskah ID: 4466035
     
  10. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Mivel pörgettem egy vagon bónuszt nem kel a szigetet bontanom a termelés egy területen zajlik.
    Cél a felhő mert majd jön egy felhő ami a felhőket is lefelezi persze időbenxDxDxDxD
     
  11. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Tudnátok segíteni? Kiválasztottam a növénytermesztést. Legyártottam a malomban az eventnövényt. Ami nincs sehol, így nem tudok ültetni. Frissítettem, újra indítottam a játékot, stb. eredménytelenül.
     
  12. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!
    esőerdő,zuhatagok szigetén keresd.
     
    juliannakoczkas, lenoxa és zoldert kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Fele megvan, felhő is. Igaz még kiváltani nem tudom. :D Én már ennek is örülök. ;)
     
    inanna11, Ni0na és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szeretném megkérdezni, hogy a kelpet vissza lehet a földbe ültetni, vagy várnunk kell amíg a rendszer ad búvárszemüveget és a malomban újra keverni kell vetőmagot? Nem tovább szaporítható a mag?
    A vetőtáblán nem jelenik meg a 100 darab kelpem.
     
    Fätum, HéricsBáró és Namiamano kedveli ezt.
  15. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    A növény visszaültethető, én már a második kört szaporítom.

    Viszont 5 óránként - várhatóan - kapunk 5 búvárszemüveget, **tehát félre lehet rakosgatni a malomba**, ha valaki nagyon akar spórolni.

    ** rosszul írtam, felesleges pakolgatni, simán növény mennyiséget lehet vele növelni. Köszönöm az észrevételt!

    Üdv: Nami.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.21
    -kaktuszable-, inanna11 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Akkor írok a hibatopikba, köszönöm szépen, valami gond van nálam :)
     
    HéricsBáró és Namiamano kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Nami!
    Nincs jelentősége most ennél az eventnél a malomban való gyűjtögetésnek, hisz a második választás nem növénytermesztéshez kell, és nem tudjuk felhasználni a kókuszpudinghoz.
    A folytatólagosan kapható 5-5 db búvárszemüveget bekeverve növelhetjük a termesztett növények számát.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha én tervezném, szervezném akkor is vannak hiba lehetőségek:p de van 3 kicsi:inlove: és egy felnőtt csemetém:inlove: és egy párom:inlove: Ők tervezik szervezik az életem;)
    visszaültethető;) Esőerdőben, zuhatagok szigetén!
     
  19. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Én is így gondoltam, csak rosszul írtam.

    Köszi a pontosítást, korrigálom is a hozzászólásomat, nehogy valaki félreértse.


    Üdv: Nami.
     
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) No, hát a farmpengős tenyésztés miatt az eventet a tenyészéssel kezdtem el. A pudingok már a malomban készülnek. Soká lesz kész. Bent van mind a 29 de 5 óra a keverési idő, mire elkészül, pedig nekem turbó malmom van. Ez azt jelenti, hogy éjjel 1 órakor tudom betenni a feladatba. Ha ébren leszek xD Ráadásul nem tudtam 18h -kor elkezdeni, csak egy órával később 19h után. Na nem baj. A növény termesztés részt kényelmesen kapkodás nélkül teljesíteni tudom.

    Mivel frissült a farmáruda kínálata, és lett elég farmpengőm kiszedtem a farmárudából a 300 db szupertrágyát, a 140 szupertápot és a 140 KKatát. Lehet, hogy ez így nem spórolós és még csak nem is gazdaságos kezdés volt, mert totál lenulláztam a farmpengő állományom, de nem számít. Örülök a felhőnek, mert a turbó trágya hatékonyságának a növekedése nekem nagy segítség lesz a topnál. Az sem zavar, hogy több mint 300 óra a töltés idő. Gond nélkül lebontottam a bahamás területeket és betettem a Józsuéfákat a pajtába. Majd kiszedem ha vége az eventnek, és használni fogom azonnal ahogy tudom a felhőt.

    És ami a lényeges forgattam a keréken és boldog tulajdonosa lettem egy rózsaszín tyúkólnak. :pxD
     
    ildiko44, jutka190226, inanna11 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.