Visszajelzés Szuper nyári óvoda - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vihence

    vihence Haladó

    Szia! Először nekem is több mint 5 óra lett volna a malom, de ha a 10 db-t indítod, akkor csak 30 perc. 3 x 27 perc alatt lekeverte a tápot.
     
    -kaktuszable-, Gio, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszika:)
    Már én is ürítettem minden bahás területet, nem mondom, hogy nyugodt vagyok, de csak magamat szidhatom. Annyira nem értettem ennek az eventnek a növényültetős részét, hogy azt el sem tudom mondani, pedig elolvastam párszor az ismertetőt istibizi":oops:. Hibát, hibára halmoztam, mint egy kezdő farmozó, de most már egyenesben vagyok és megvilágosultam, remélem több hiba nem lesz a játékomban és örülni fogok a felhőnek :)
    Gratulálok a rózsa tyukicához, ritka jószág és szép is:)
    Sok sikert az eventhez :)
     
    ildiko44, jutka190226, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  3. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Én is a tenyésztéssel kezdtem - szupertápom van bőven - de én azzal a variációval indítottam, ahol egyszerre 10 darabot kever, hiszen annak az előállítása is 12 perc 9 másodperc, nálam. Van turbómalmom! ;)
    De akinek nincs, annak is csak 30 perc a 10 darab előállítása, tehát ha 29 helyett 30 darabot indít valaki, az 3 x 30 perc, azaz másfél óra alatt megvan!
    Sok sikert mindenkinek, aki elkezdte a játékot, a többieknek pedig kellemes pajtatöltögetést! :)
     
    -kaktuszable-, Gio, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem egyből lekeverte, hál Isten, mind a 29 db- ot. Szerintem azért, mert FA- t használtam az előállításhoz. :D
     
    ildiko44, Mica67, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  5. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok :) Köszönöm szépen, hogy segíteni próbáltok :) Én is 3 részletbe tettem be a malomba, de még is 5 óra. 9 db 1:30 perc. Egy adag már lement, még van bent kettő, és így hátra van még több mint 3 óra. A prémium miatt van turbó malom nálam. Szóval nem tudom, mi hiányzik ahhoz, hogy 30 perc legyen 10 db. Ráadásul 2x9 1x11 ütemben tettem be, és a 9 db is több mint 1:30 óra.:eek::oops:
    [​IMG]
    Sziaszia :) Nem lesz gond, ne izgulj. Ügyes vagy megoldod, biztos vagyok benne :inlove:
     
    -kaktuszable-, Sali~*.*, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  6. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője


    Szia! Bocsi a kérdésért! Ezt az opciót választottad? https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/image/KT8g
     
    inanna11, maszilva, vihence és 3 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Nem, Ezt kellet volna? Na mindjárt leállítom akkor és kipróbálom.

    Ohhhhh....nahát.... köszönöm szépen, nem is gondoltam volna, hogy ezt kell kiválasztani. Köszönöm még egyszer :inlove:
     
  8. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Lehet választani azt hogy egyszerre 1 db-ot és azt, hogy egyszerre 10 db-ot gyártson a malom.
    Rafinált módon mind a kettőnek a keverési ideje 30 perc. Tehát, ha azt választod, hogy a
    tízes keverésből csináljon hármat, akkor 30 db malomterméked lesz 3 x 30 = 90 perc alatt.
    Természetesen akinek van bónusza a malomra, annak még gyorsabban.

    Én mindenképpen ezt fogom választani.
    Ami még rafinált dolog, hogy a maradék Tengerikókuszt nem éri meg betenni a malomba,
    mert ugyan nem sokkal, de kevesebb a malomtermékra kapott CSP és TTP, mint az alapanyagra.;):p

    Én a növénytermesztös résszel kezdtem, de közben raktam be tenyésztéseket is
    a Farmpengő miatt, A felröpiket adja minden tenyésztésnél és meglepetésemre
    egészen jól kaptam a Farmpengőkből is. A három tenyésztésre 72, 76 és 73
    darabot adott.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.7.21
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Idézet az event leírásból, itt jól látszik a különbség:
    upload_2021-7-7_22-2-15.png
     
    -kaktuszable-, Gio, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Növénnyel kezdtem.3x 100% pörgetés és 1x 12 órásbónusz besegitett a gyors letermelésben.2 felhőt is felhasználtam. Nem tudtam kivárni a Boomot,azt is megcsinálta.A malmot 3 FA-val megoldottam azonnal.túl vagyok rajta, pénteken jöhet a hétvégi event. Sok sikert mindenkinek.
    https://kepkuldes.com/image/Ai1K6F
     
  11. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok :) Köszönöm szépen, igen most már látom én is. Pedig elolvastam az event leírást, de valahogy a malomra vonatkozó utalás nem esett le. Betudom ezt most a meleg rovására :oops:8) xD Köszi még egyszer :)
     
  12. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Növénnyel kezdtem, pörgettem pár bónuszt.
    A felröppenő gyorsan meg lett, a tenyésztelep be volt készítve.
    [​IMG]
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Sanyat, Kuzdern, -katalinjani- és 20 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nagyon ügyes vagy!!! Nekem is sikerült végre egy 100-as bonus,úgyhogy lehet hogy odaég a marhapöri is!xD
     
    -kaktuszable-, Fatther, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  14. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Én mát nem próbálkozom a keréknél, mert nagyon nem szeret. Csak simán termelgetek megvárom a vasárnapi tenyésztést. Addig a növény meglesz. A kupi tele van a múltkori egytáposból gyorsan lezavarom aztán csak várni kell míg elkészülnek a beadandól. 3 nap vagy 4 lesz az elmaradt dolgokra. Ez jó. Szeretem az ilyen eventeket amikor jut másra is idő. Ne felejtsétek el, hogy holnap jön a másik amihez ismételten irdatlan mennyiségű felreppenő is kell. Még ma el kell ültetni a hosszúérésűt, hogy holnap jól kezdjünk. A kis farmon esélytelen végigvinni, mert nincs kiváltva még a terület a zuhatagon van 50 kiskockám ezért a tenyésztéssel kezdtem. Itt csupán a piccoló a cél az meg is lesz ha még beesik valami annak csak örülni fogok. Sok sikert mindenkinek akár eventezik akár nem bár én értékesnek tartom a felhőt és utólag biztos bánnám ha nem lenne meg. Van még idő átgondolni.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Tenyésztős résszel kezdtem:music: mert így éreztem biztosabbnak a sikert...;)
    A növény szaporodik;)
     
    Kuzdern, -katalinjani-, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok mindenkinek! Sziasztok!
    Tenyésztéssel kezdtem, felszaporítás után komfort talajba ültetve végzem a gaz termelést, jelenleg itt tartok.
    [​IMG]
    Gratulálok a végzetteknek, sok sikert kívánok az eventezőknek!;)
    Szia!
    Gratulálok, ismét gyorsan és ügyesen megoldottad. :)
     
    -kaktuszable-, Fatther, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  17. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Beüzemeltem egy Jack-et, de szomorúan látom, hogy ő csak 10 órát bír, az enövény pedig vízzel, trágyával 5 óra 2 perc, azaz véletlenül sem fér bele sztrágya nélkül a kezdő aratás után még két aratás vele.
    Pár perc miatt.......

    Szóval növényezek (vasárnap tenyésztek majd), pörgetés nem jött eddig össze. Nem vészes a mennyiség végül is, de a programok miatt jó lett volna, kicsit begyorsítani.

    Aki még nem használta el a szezonzsetont, benn ne hagyja, az is számít egy keveset!

    Jó játékot!
     
    ildiko44, inanna11, -katalinjani- és 8 más kedveli ezt.
  18. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Pénteken fogom elhasználni a felszaporítás után,így mindkét eventnél jelent valamicskét!
     
    .Khrone. és jófarmerlány kedveli ezt.
  19. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Köszi a figyelmeztetést ;), így nem maradt benn az enyém sem :D
     
    T.Annie23, jutka190226, .Khrone. és 5 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Mindenkinek hasonló képet kívánok:[​IMG]
    Végül is nem bírtam ki, hogy várjak vasárnapig, tenyésztettem most, a növényekkel délután lettem készen, némi bizonytalankodás után.
    A felhő jó, az event érdekes volt, bár első és második olvasásra sem fogtam fel túlzottan a lényegét.. Sajnálom a hagyományos tenyésztői event elmaradását ebben a hónapban. Nekem hiányzik egy hét ami csak a tenyésztésről szól növények ültetése nélkül.
    Sok sikert mindenkinek aki még eventezik
     
    HéricsBáró, soresne, Eronfox és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.