Visszajelzés Táblajátékest - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 22.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. a1a4

    a1a4 Haladó

    Kedves Enike! Aranyos vagy, de sajnos jelen eventben semmi nem segített, legalább is nekem. 236. szinten vagyok, már majdnem mindent elolvastam, és szinte a kezdetektől játszom. Pl. krókuszt ültettem mind a két területre, kaptam összesen 200 felröpit ami 4 db kártya keveréséhez elég. A liliommal szinte semmit. A két területen nem adott összesen 100 felröpit, azaz egyetlen malomtermékre volt elég. Szóval nekem marad ismét a keserű szájízem. Amikor még élvezetes volt ez a játék, soha nem volt gondom az eventekkel, mindig 1-2 nappal hamarabb készen lett, nyugodt tempóban. Mostanában többször előfordul, hogy nem tudom végig csinálni. Nagyon rászoktam a játékra, különben már régen abbahagytam volna, rengeteg hiba, elképesztő lelassulás, teljesíthatatlen eventek. Akik türelmesek, segítőkészek és megbízhatóak azok ti - moderátorok vagytok. A játék maga már nem.
     
    smoldering, -happy58-, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  2. katica063

    katica063 Haladó

    Én is hasonló helyzetben vagyok! a krókusz sem nagyon adta a felröpit, sőt amarátot is ültettem, mégis nem hiszem,hogy a 2 utolsó kitehető meglesz a felhőre!!!
     
    -ágianyu33- és Enike** kedveli ezt.
  3. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Ilyen felröpi gyűjtős eventnél váltogatni kell a hosszú érésű növényeket.
    Nem biztos, hogy a krókusz vagy az amaránt a nyerő.
    Azt kell nézni, melyiket tudod, persze kinemesítve, érésgyorsítokkal 1 nap 2-szer esetleg 3-szor aratni.
    Nekem pl. anno a kinemesített mogyoró adta jól a felröpiket.
     
    ZitaGAZDA03, katica063 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. banfijosti

    banfijosti Junior szaki

    Ma délután learattam az eventnövényt, csakhogy egyetlen felröpit sem adott a területről. ID 47025865.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    segítségkérésre kérlek a jövőben ne az event csevegőt használd, hanem a Segítségkérő topikokat, itt ritkább a Moderátori jelenlét.
    2023-11-30 13:45:09-kor arattad a Főfarmodat a Játék naplója alapján, s ekkor 19 Szénsavas üdítő felröppenőt kaptál, mely bekerült a pajtádba. Ez mellett kaptál egyéb felröppenőket is, de gondolom Téged az eventhez kapcsolódó felröpi érdekel leginkább. Vélhetően megjelenítési probléma volt.
    Ha jobb oldalon nem is jelenik meg a felröpikről az "oszlop", a képernyő alján középen találsz információt, hogy miket kaptál, ha kinyitod a fület a nyíllal aratás után az adott területen:
    upload_2023-11-30_14-18-27.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum


    Kedves Játékosok!

    A "Táblajátékest" event véget ért.
    A csevegő is bezárja kapuit.
    Reméljük, hogy mindenki jól szórakozott.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!


    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    maszilva, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.