Visszajelzés Táblajátékest - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 22.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Nekem nem maradt, sot, meg keves is lett! De a felho megvan, a triviakkal a talanyos tenyeszetekbol 3-at nem tudtam megvenni, de az nem keserit el. Van meg idom, igy takarek langon folytatom a jatekot a tablan levo ajandekokert.
    Mindenkinek sok szerencset es jo nyeremenyeket.

    P.s.
    Az utobbi napokban az osszes piccolobol Jack ajandeka bujt elo. 4bol kapom a napi 4 aranyat jelenleg. ;):inlove:
     
    Nagyii58, Kuzdern, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A Jack ajándéka + 2 növényt ad. Biztos vagy benne, hogy nem Varázskalapot kaptál? A két dekor nagyon hasonlít egymásra a felületes szemlélő könnyen összekeveri őket.
    A varázskalap Jack ajándéka
    [​IMG] [​IMG]

    Én a fején lévő nagy sárga keresztről különböztetem meg Jacket.
     
    PalMa, Gio, PZoli64 és 10 más kedveli ezt.
  3. Judit613

    Judit613 Aktív író

    A nevuket mindig osszekeverem, de igen, igazad van, varazskalapbol van 4, Jackbol pedig csak egy.
    Na meg lett meg egy FA fam es az utolso piccolo egy Vegtelen kincskeresest adott.
    Ilyen mazlim meg soha nem volt egy event soran sem!
     
    PalMa, konyhaszolga, Gio és 10 más kedveli ezt.
  4. PBerti

    PBerti Aktív író

    "Trópus II. tábla felső sor a szupertáp alatt + ajándék lapul

    Én itt semmit sem találtam...

    Bocsánat,most látom a felső sorban két szupertáp is található....Jobb lett volna,ha kicsit pontosítjuk
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.11.23
    .barbi1. kedveli ezt.
  5. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    ibolykah, vihence, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen a plusz ajándékok fellelhetőségéről feltöltött képeket és leírásokat:).
    Sikerült összekapnom magam a nehézségek ellenére is - tegnap Kacsa Katát érte nagyon súlyos baleset, felkenődött a monitorra repcsijévelxDxD, ma reggelre pedig eltűnt a malom.:D:D
    Az utolsó kitehető hiányzik már csak.
    Szép napot mindenkinek!
     
    ibolykah, konyhaszolga, cili53 és 8 más kedveli ezt.
  7. szelila

    szelila Fórum-zöldfülű

    Tisztelt Játék szerkesztők! Régóta játszom a Farmerámával, kisebb kihagyással gép és szoftver hiba miatt. Észrevételem a Táblajátékest"-hez. Amikor a táblán játszunk, jó lenne tudni akkor azonnal, ha egy kvíz kérdésre adott válasz, ha nem jó melyik lett volna helyes. Igaz itt a csevegőn ezt meg lehet nézni, de nem mindenki, köztük én sem tudok órákat tölteni a gép előtt. A gyorsabb az ismeretszerzés, talán a berögződés is, ha azonnal tudom a helyes választ. Köszönöm a megértést.
     
    palcsi360, máriamargit és libuskafarm kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Ekkora elvárást ne támasszunk a készítők felé, ha azt sem tudják kiírni hány játékot játszottam eddig.
    Pedig jó lenne, de hát sajnos semmire nincs idejük, ami a játékélményt segítené.
    Apró bosszantó hibák sora, amit képtelenek javítani.
    Néha én is úgy érzem, itthagyom ezt az egész mindenfelé összedobott játékot, de aztán mégsem teszem.
    Jópár évvel ezelőtt (5-7 éve), egy játékostársunk elmagyarázta, hogy a hibák nem javítása, egy újabb játékelem létrehozásakor újabb hibát generál. Hiába, a szőnyegalásöprés miatt előbb utóbb felbukunk a szőnyegben. :)
    De azért játszunk :)
     
    konyhaszolga, Norella404, vihence és 2 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Minden minijátékért 2 csillagos érmét kapunk...:music:
    Így ellenőrizhető...
     
    Judit613 kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Elhoztam neked Kvízkérdések és válaszok Wolf[Black]-tól és a játékosok jóvoltából
    >> ITT <<

    Ha kattintod az itt szót elvisz a kidolgozott kvíztáblázathoz.
    Ha pedig erre kattintasz https://kviztar.farmgazdak.hu regisztráció nélkül tudod használni.
    Mégpedig úgy, hogy elkezded begépelni a kérdést és máris ott a válasz. Nem kell órákat tölteni a gép előtt emiatt.
    Sok szerencsét, szép 7végét kívánok!
    Köszönjük szépen Wolf!!
     
    aida2330, cili53, petya2007 és 6 más kedveli ezt.
  11. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Ha jo sok farmaranyad van, akkor tudsz venni felropit. Draga mulatsag, de akkor jol haladsz.
     
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    A felhő ládái 1 életen át termelnek, a talányos lutri...én te helyedben nem hagynám bent ;)
    Csütörtök 22 óra az event zárás, rengeteg idő van :)
    Én nemesített macskagyökeret használok most röpi vadászatra, 22.15 órás növényt 8-9 órásra le lehet csökkenteni xD
    Ezt mindenkinek ajánlom, az egyik legjobbak egyike...Tomától olvastam egyszer;)
     
    Norella404, aida2330, rozo52 és 9 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én várom, hogy össze házasodjanak. Farmaranyfák lesznek az utódok. :D
     
    vihence, .barbi1., EpresAnni15 és 8 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ha nincs senki jövök én megint xD
    2 terület macskagyökér, panni nélkül 301 röpit adott, tehát napi 600 röpi ha ki van nemesítve:)
    Nincs más hátra tessenek nemesíteni :p
     
    vihence, maszilva, .barbi1. és 14 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is várok valami hasonlóra csak nem a két adakozó dekortól hanem Rackóéktól.. Már annyiszor ültünk lakoldalmat nekik, illő lenne keresztelőre is menni :D
     
  16. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Igazad van, ez esetben talán lehetett volna pontosabb, bár azt gondolom, hogy inkább hálásak lehetünk, és köszönettél vettük, amiért megosztották, akik rátaláltak a plusz ajándékokra.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.23
    vihence, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  17. icaanyus

    icaanyus Junior szaki

    Sziasztok! Hogy lehet ezt az Eventet befejezni? Annyira kevés felröppenőt ad. Előre is köszönöm a választ.
     
    agi770 kedveli ezt.
  18. agi770

    agi770 Törekvő

    Nekem is jócskán hiányzik még felröpi. Én érésgyorsítókkal ültetek (nullpercezni nem tudok) így két aratásom van hosszú érésűekből. Az eventgazom most délután meglesz, így mindkét területen ezt csinálom. Nekem így 80-100 db felröpi/aratás/terület. Úgy számoltam,hogy ezzel megleszek.
     
    Sylja kedveli ezt.
  19. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Ültess éjszakára hosszú érésidejű növényt 1x1-es földterületre.
    A felröppenőszerzéshez itt találsz hasznos tanácsokat: Felröpi 1x1.
     
    fairmike és aida2330 kedveli ezt.
  20. aragorn*

    aragorn* Haladó


    szia, nem tudom milyen két területről beszélsz, mert nálam csak egy területen lehet eventnövényt ültetni
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.