Visszajelzés Téli mese csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 2.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Áttelepítettem az ültetvényre a Baha-vadaskerteket és manufaktúrákat, kirakás előtt az állatos ólakat tápkészlet alapján rendeztem és olyanokat raktam ki, amik 6 óránál nagyobb érésidejűek.
    Ja és 6 Panni énekelket a széleken + 1 a tölgyön....
     
  2. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Reggel kész lett az event.
    1 kör tenyésztés ment és végig rózsa lúd, piros lúd, narancs lúd és sima lúd ólak voltak kinn.
    A Bahán rózsa elefántok, sárga koalák és polipok voltak
    Sok Pannival arattam, akinek nincs több belőle, biztos nem tud ilyen mennyiséget prudukálni.
    Lúdak úgyis kellenek januárban, 7600 db van jelenleg.
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és genka53 kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    [​IMG]
    Tervem sikerült, hogy mire az új event elkezdődik, addigra ezzel végezzek.
    Napi kétszeri aratás, a főfarmon és a Baha ültetvényen is 5 Vadaskert + 2, ill. 3 Manufaktúra üzemel, a mellettük levő ólak a farmon: Jakok, szalamandrák, a szigeten: zömmel sárga szitakötők. Bár a tenyész-házat betáraztam, de nem arattam le végül, mert szerintem a hét végére várható boom, és az abból felröppenő röpik az Újévi eventnél is jókor jönnek. ;)
    Gratulálok a már végzetteknek, és drukkolok a sikeres befejezéshez a még küzdőknek! :D:inlove::inlove:
     
  4. erdőhegyi

    erdőhegyi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, hogy lehet Páncél Pannihoz jutni?
     
  5. dobsa73

    dobsa73 Utánpótlás-írogató

    Még 92 felröpi a teljes befejezéshez. Ezt csak megcsinálom a bahán a végéig.
     
    jutka190226, genka53, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! most van csere próbálj szerezni.o_ONem lesz olcsó:oops:
     
    genka53, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  7. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Az ünnepi felhőre nem tudom kirakni - Béke szökőkút - Fotó bomba - Halas díszkút - hiányoznak !!! Hol lehet megszerezni, hol keressem? Köszönöm!
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  8. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Ha minden nap - vagy közel minden nap - jársz Rackóhoz átvenni az ajándékait, akkor valószínűleg megszerezted őket. Lehetséges, hogy kiraktad a farmon valahová (kerge kertbe, kincses szigetre) vagy nem tematikus felhősorokra.
    Saját példámat tudom mondani: én a Béka szökőkutat és a Halas díszkutat nem találtam először, majd némi kutatás után megtaláltam nem tematikus felhősorokon. Levettem őket és a helyükre tettem.xD
    Hááát ... jó keresgélést kívánok! ;)
     
    Sali~*.*, -happy58-, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  9. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Köszönöm, minden nap Rackó ajándékát átveszem, eventeket is teljesítem - de most nincs időm mindent átnézni!!!
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A linken meg tudod nézni, mely dekorokról van szó: https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-951381
    Ha minden hónap 21. napi ajándékát átvetted, akkor a Láda/Váza ikon/Dekorációs tárgyak fülön találod meg őket, ha nem tetted ki sehová.
    Kérlek, nagyon alaposan nézd át a földjeidet, felhőidet, mi is csak ezt tudjuk tenni.
    Ráérsz, a felhők nem szaladnak el... :)
    Amely dekort végképp nem találod, megkeressük neked, ha megadod a farmneved és ID-számod, valamelyik Segítségkérő topikban.
    (De nem 12 darabot!)
     
    lukimi, -happy58-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nekem még távoli a befejezés de igyekszem. Átrendeztem a fő farmot visszaraktam az ólakat mert úgy látom az újévi enélkül is menni fog. Nem tudom esetleg valaki rakott-e ki titok ólakat? Mivel csak 5 óra az érés ideje nem tudom ad-e röpit? Elég sok porosodik a raktárban megpróbálnám ha valakinek jók a tapasztalatai. Remélem ezt a kérdést nem a segítségkérő topikban kellett volna feltennem. Köszönöm ha valaki jelzi a tapasztalatait. Szép napot jó játékot mindenkinek.
     
    lukimi, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Általában a titokólak jól adják a röpit. :music:Ha van szabad csillagod akkor érdemes a tölgynél gyorsítani az érésüket.;)
    /A kupa beadás felett jobboldalt találod a tölgyön.o_O/kb 1,5 h nyerhetsz ha mindet kiváltod:p
     
    Sali~*.*, jutka190226, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nekem lezárult a lényegi része az event sorozatnak
    Mindegyik kitehetős és fejlesztési megszerzésre kerültek, és a szezzonpontokat is sikerült begyűjtenem.
    Még a két napba valószínűleg meglesz minden más is , koala van kinn napi 3x aratva, 30-35 db-ot ad aratásonként.
     
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A fejlesztéseket kiszedtem, a tenyésztés besegített...az elején tartottam a feladattól de a végeredmény 5-ös lett...:D
    Nagyon fúj a szél minálunk, már árulják a szilveszteri kellékeket...közeleg a húsz-húsz...:wuerg:
     
    Sali~*.*, DevilMókus, bocsinet és 5 más kedveli ezt.
  15. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Szia! Talán már észrevetted, de ma 10 órától van baby és ami a lényeg, hogy nem 2, hanem 1 sztáp kell egy tenyésztéshez. Én is ma így tudtam csak befejezni a Téli mese 4. körét. Lehet, hogy meg lett volna, mivel csak a fejlesztős részt szerettem volna kiváltani, de kihasználtam a lehetőséget (400 tenyésztéssel). Ami egy kicsit keserédes, hogy elhasználtam vagy 200 luxus bájitalt és csak a "kötelezően ígért" következő fejlesztést adta. Megpróbáltam és ennyi. Az ismertetőben is az van "nem garantált az ugrás, de lehet". Próbálok mindenhez pozitívan hozzáállni. Az event kész, a fejlesztések sokszor kellenek (már csak a pontok végett is és fele annyiba került). További jó játékot mindenkinek és Boldog Új Évet (mert ehhez a csevegőhöz már valószínű, hogy nem írok.
     
  16. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Köszönöm a jó tanácsot. Kiváltottam.
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  17. salátadobáló

    salátadobáló Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ez nem volt az ismertetőben, hogy lehet majd 1 szuper táppal is dolgozni, ezért ez a játékrész , tisztességtelen,és nem korrekt azokkal szemben, akik már megcsinálták ezt a feladatot dupla táppal, és vesztettek, mint én is kb 200-250 db tápot, mert természetesen ha ezt tudom, akkor én is most csinálom meg. Kérjük, ha lehet kapjuk vissza a szuper tápot!!!!

    salátadobáló

    Minden játékostársamnak boldog újévet kívánok!!
    l
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én az elején megcsináltam már tenyésztéssel. Tudtam, de inkább csak éreztem, hogy jön a boom hétvégén. Ez az én döntésem volt. Az az akció is jó pár napja keringett már a fórumon. Ez az egy tápos. Nem kell mindig panaszkodni.
     
    vihence, slaca, Bearnye és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia dobáló, én tudtam olvasom a fórumot...Kedd 22:00 a vége, simán meg lenne nélküle is...
     
    czutika, DevilMókus és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! 1 dolog biztos. tenyészteni se röpi se Fp se egyéb mellékes dolog miatt nem érdemes kizárólag tenyész event alatt vagy tenyészállat céljából.o_O
     
    Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.