Visszajelzés Téli mese csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 2.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok!

    Az event a mai napon kész lett a tenyésztésnek hála. Sajnos enélkül nagyon gyatrán jöttek a felröpik, de nem baj. A lényeg, hogy ma két legyet ütöttem egy csapásra. :)

    Sok sikert annak, akinem még nincs meg, és gratula a sok-sok játékosnak, akik már készen vannak. :)
     
    bocsinet, Rebcsok és Kuzdern kedveli ezt.
  2. salátadobáló

    salátadobáló Utánpótlás-írogató

    Szia! Tudtad, honnan? A fórum,az fórum, a játék ismertetője meg a hiteles számomra, és nem dobáló, hanem salátadobáló, kedves Kuzdern FÓRUMFELVIGYÁZÓ

    Igazad van. Nem kell mindig panaszkodni, de ha a játékot komolyan veszed, és az ismertetőt hitelesnek tartod, akkor ez inkorrekt dolog ami történt. Én nem csináltam meg az elején, csak akkor, mikor megjelent az új feladat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.12.19
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Állj!

    Amire neheztelsz, hogy nem tudtad ezt az akciót, ez pénteken 10:00 órakor kikerült a hivatalos közlemények közé
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szuper-akciós-nap.18964/

    Amennyiben nem tudod, akkor a pletyka topicban meg nagyjából minden előre van spoilerezve, csak az nem hivatalos, tehát attól lehetnek eltérések még.

    Az eventismertető az eventhez tartozik, ez az akció meg egy független külön mini akció.

    Alap tenyésztős eventhez sincs odaírva, hogy várhatóan péntektől vasárnapig lesz hozzá baby boom és szupertáp akció, azt külön kell hozzá elolvasnod ugye?

    Ez most is így történhetett volna, amennyiben követed a hivatalos közleményeket.
    Teljesen felesleges itt bárkire rátámadnod!


    @Kuzdern Amennyiben nem vagy valakivel haveri viszonyban, akkor legközelebb írd ki Kérlek rendesen a fórumnevét. Köszi
     
    -W-595-, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  4. salátadobáló

    salátadobáló Utánpótlás-írogató

    Igazad lehet, de amikor kihangsúlyozza, felröppenőt 100 % a tenyésztésből kaphatsz, és ez így is volt, én ezt elhittem, nem kellett volna.KB 350-400 szuper tápom bánja, amit majd vehetek pénzért
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Fejezd be!
    Olvasni és értelmezni kell egy-egy eventismertetőt.

    Azért került kihangsúlyozásra, hogy tenyésztés 100%-ban adja a felröppenőt, mert minden tenyésztéshez jár a felröppenő.
    Vannak olyan eventek, mikor nincs garantálva, hogy minden tenyésztésből kapsz felröppenőt.
    Ezen kívül természetesen van más opció is a felröppenők megszerezésére, tehát nem vagy rákötelezve arra ha az eventet akarod csinálni, hogy tenyéssz.
    Az, hogy most van egy ilyen különleges akció, az pedig pénteken 10 órakor kikerült a hivatalos közlemények közé, csupán el kell olvasni.
    Nem mellesleg ez az akció idén novemberben került először játékba mikor Black Friday volt, azóta most van életébe másodszor a játékban.

    Az előző írásomban is említettem már a pletyka topicot is.

    Következő ilyen jellegű hozzászólásodat követően elbúcsúzunk egymástól egy rövid időre, csak úgy szeretném jelezni.
     
  6. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Megy a BOOM !!!!!!!!!!!
    Holnap 22-ig!!!
    1 táp az ára!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.12.19
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, nagymami2 és 2 más kedveli ezt.
  7. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Sajnos én sem találom Béka szökő kut és a Halas díszkút - már sokat nézem - de nem látom!!
     
  8. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    Jéééé a Baby Boom besegített nekem a Házikóban :) Köszönöm Szépen vezetőségnek, mert már elvoltam kenődve, hogy ezt se fogom megcsinálni, befejezni... Sikerült! :) :) :) :)....Az elmúlt Mamut fásat nem tudtam beszerezni, de sikerült Aranyat összeszednem...... Bevallom most Jól esett, hogy sikeresen elvégeztem :) Mivel 12 órás munkám van, és így nehezen tudok sajna a Gép előtt lenni, de ha Tehetem csinálom :) :) Újra köszönöm és Kívánok Sikeres Gazdag Farmeramas Boldog Új Esztendőt :) Természetesen a Munkatársaknak is Kívánom :) Főként a Farmeramas Játékosainknak :) :) :) :) :) :)
     
    maszilva, Rebcsok, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  9. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    Sziasztok!
    Tapasztalat szerint kb. mennyi az a minimum érésidő, ami már 1:1-ben adja a felröppenőt?
     
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Hosszú volt ez a mese mint 1 Szovjet film, de kibírtam és kész lettem...
    BÚÉK mindenkinek...:)
    Vigyázzatok magatokra, hisz jövőre is várnak az eventek...:p
     
    bocsinet, -W-595-, bakosagi54 és 4 más kedveli ezt.
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok hajnalban én is kész lettem végre. Igaz kellett a tenyésztés hozzá, de nem bánom. Viszonylag olcsón meg úsztam. A másik is meglesz ma úgyhogy holnap lehet pihenni. Újult erővel várni a következő kihívást. Nem sokat várat magára 2.-án újra küzdünk. Addig jó szórakozást, pihenést és Boldog Új Évet kívánok mindenkinek.
     
    bocsinet, -W-595-, Rebcsok és 2 más kedveli ezt.
  12. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Működik a MOZI !!!!

    Most, hogy már nem kell, petárdák helyett is házikók röpködnek!!!

    B Ú É K !!!
     
    GA-BI-O-Farm, bocsinet, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  13. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Kész az event.A szilveszterre igért kupon kódot nem találtam.BUÉK mindenkinek
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem tudom, hogy ki ígért neked, de majd biztos megmondja szilveszterig. :D kicsit még odébb van.. ;)
     
    Fatther és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Amikor az alábbi kódot kaptuk karácsonykor:
    "Újabb meglepikód: :D:inlove: XMAS2019
    Amit ad: 15000Csp, 40 zöldcsepp, 20-20 zokni és repülő, 20 szupitáp "-
    - akkor egy kedves moderátor jelezte, hogy jó lesz figyelni majd most is, Szilveszter, újév tájékán:
    "BackOffice, Péntek, 08:04-kor Jelentés #56"

    Lehetséges, hogy ma- vagyis 2020. 01. 01-én kapunk meglepetést!
     
  16. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia, sziasztok!

    Boldog új évet kívánok Mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:

    Igen van meglepi kód: NEWYEAR2020 és amit ad : 2 db RACS, 4 db party pöri, 20 db szupertrágya, 20 db szupertáp.

    beváltható: 2020.01.02.23.59
     
    Fatther, Kuzdern, Ágica-1958 és 3 más kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Tavaly vége lett az eventnek, és még nyitva van a csevegő? Ajhe :eek:o_OxD

    Na mind, zárom, mert vége az eventnek ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.