Téli párnácskák csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 3.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Kell hozzá egy új szerszám, hogy mennyi ezt még nem lehet tudni. Barkácscuccként vagy kapunk vagy nem, felröppenőként vagy jön vagy nem( mint a fémhulladék)
     
    ada77201 és szemike50 kedveli ezt.
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

  3. Mikuszy

    Mikuszy Járnitanuló

    Szia!Ez csak egy gyors számolás volt:1652 kaméleon(ebből 75 ˝visszajár˝) és1064szupertáp. De még átszámolom.
     
    Numiz kedveli ezt.
  4. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

  5. Sunnnyfarmer

    Sunnnyfarmer Járnitanuló

    Sztem ha csak 500 szupitáp kéne hozzá az is sok. Én is szoktam venni szupitáp csomagokat, de ez most tényleg sok. Már bocsánat.
     
    kiszcica kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt) az alaphoz ezek kellenek ami nem kevés, de sok:
    10 itató felreppenő.:p
    [​IMG]
     
    Kati22222, Dyny, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  7. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Inkább az M6-os érmére kellene valami mert abból már 11ezer díszeleg a pajtámban.
     
    macska49, inanna11 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. kiszcica

    kiszcica Fórumprofi

    Szia :)
    Amint látod azt írtam,hogy ki tudja váltani a SZÜKSÉGESEKET. Én még csak 83-mason vagyok,nekem sincs kiváltva sok minden,de ami fontos,az ki van,és szerintem ez a lényeg :) Természetesen én is sajnálom,hogy nem kapunk csillagot,de olvasd el Jónás válaszát,nemrég bemásoltam ide. Szóval ebbe bele kell nyugodnunk :oops:
     
    .Sookie69., szabadi555 és -vadocka70- kedveli ezt.
  9. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!
    Én is sajnálom, hogy nincs csillag jutalom, de ez is azoknak a gazdáknak köszönhető, akik jajgattak a sok csillag miatt. Ha mindent kiváltunk a tölgyön, azért több ezres számban nem marad fölösleg.
    Remélem hétvégén lesz Baby-boom és akkor belehúzok a tenyésztésbe. Az ajándékok a megszokottak, de a kitehetőknek még hasznát lehet venni.;);)
     
    csio70, pormacska1, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  10. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

  11. -Viharka-

    -Viharka- Utánpótlás-írogató

    szia! a kaméleon nekem is passzol, de nekem szupertápra kevesebb jött ki. Ha valaki csak a narancs műhelyre hajt, akkor megúszhatja 780 (-20) db alap kaméleonból.
     
    kovacstne és -vadocka70- kedveli ezt.
  12. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Jó Jó....de aki nem tudja csinálni vagy nem akarja a gazdaköriket annak honnan lesz majd csillagja?:oops: engem nem érint mert van még 1300 db, de így akkor hamar elfogy az is ha nincs utánpótlás. Minden gazdakörit én sem csinálok meg, mert nem éri meg, inkább piacozok helyette:)
     
    inanna11, Dyny, szabadi555 és 9 más kedveli ezt.
  13. Sunnnyfarmer

    Sunnnyfarmer Járnitanuló

  14. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Egészen felháborítónak tartom, hogy a klasszikus gazdakörik sem adnak csillagot. Én közel 2,5 éve játszom, de ez engem is rosszul érint, már nincs olyan gazdakörim, amiből csak úgy hipsz-hopsz ki tudok nyerni csillagokat. Nekem is szükségem lenne még vagy 800 db-ra, de majd mindjárt összeszámolom. :(
     
    -Leviane-, csio70, Dyny és 12 más kedveli ezt.
  15. kiszcica

    kiszcica Fórumprofi

    Minden attól függ,hogy hány tenyésztésből jön ki a feladat. Ha baby boom alatt csináljuk,akkor nagyon le lehet csökkenteni a mennyiséget. Ha valakinek kevés a szupertápja az megveheti az alacsony szintű tenyészállatokat és azokat tenyészti tovább. Máris kevesebbre jön ki :) Ha 100 tenyésztéssel számolok,az 200 szupertáp és 400 db kaméleon. Bízzunk benne,hogy sikerül ;)
     
    csio70, macska49, Dyny és 6 más kedveli ezt.
  16. deniszkomisz1986

    deniszkomisz1986 Fórum-zöldfülű

    Bizony fájó, hogy nincs csillag jutalom! Ezzel nagyon kitoltak velem, aki nemrég kezdte a játékot és rengeteg dolgot szeretnék a Bölcs Tölgyön megszerezni! Ennek a játéknak pont az a lényege, hogy mindenki saját ízlése szerint fejleszt(hetne), a csillagmegvonással pont ezt gátolják meg.... Akiknek meg nagyon sok a csillagjuk, azok csak nevetnek ezen a gyermeteg korlátozáson! Remélem jobb játékot kívánhatok mindenkinek!

    .................

    Személyeskedés eltávolítása. /-East17-/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.3.15
    -jakabrozi-, brozsa, északiboszi és 8 más kedveli ezt.
  17. kiszcica

    kiszcica Fórumprofi

    remélem ez csak költői kérdés volt,vagy pedig nem tőlem várod a választ :) Én csak bemásoltam :)
     
    szemike50, _Cygnus_ és iboly54 kedveli ezt.
  18. cinege

    cinege Fórum-zöldfülű

    84 szinten vagyok, 377 csillagom van, de a tenyészállatok közül csak kettő van kiváltva, a kezdőcsomagok még nincsenek, a bal alsó ág, a 7 ajándék, a + szomszédok, szintén hiányoznak, a termékeknél a plusz tp bónuszból szintén hiányzik. Szóval kisszintű gazdaként én bizony sírok a csillagokért. :(
     
    -jakabrozi-, északiboszi, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Marika és minden eventre váró gazdatárs! Azt, hogy hányadik szinten vagyok láthatjátok az aláírásomban. Nem köszönöm meg azoknak a játékosoknak a "sírását" akik arról panaszkodtak ,hogy túl sok a csillaguk. Nekem van csillagom annyi, hogy kiváltsam a kaméleon rúnáit, de még tudnám hová tenni azt amit elvettek/vesznek tőlünk:cry:, nagyon sajnálom, hogy nem kapunk. Szeretnék újra csillagokat kapni nyeremények, között ha lehet, sok gazdatársammal együtt :):p
    Szerintem, ha csak az ideiglenest akarod megcsinálni, jól számoltál :)
     
  20. -Viharka-

    -Viharka- Utánpótlás-írogató

    Igen, ez az. Lehet én nem értek valamit. 1652 kaméleont 413 alkalommal teszünk a tenyésztelepre. Minden alkalommal 2 táp azaz 826. Vagy nem?:oops:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.