Téli párnácskák csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 3.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Szabina ! nem fogod kapni, ha befejezed a gazdakörit. Jön majd helyette más, érdemes befejezni.
     
    ada77201, macska49, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Ha belegondolok, hogy 2 éve nem változott a kalapácsaim száma, nagyon durva lesz a dolog:cry:
     
    iboly54 kedveli ezt.
  3. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Csillagtémában még egy utolsót, csak hadd írjam ki magamból. xD Szóval mintegy 600 csillag kellene, amit most rögtön fel tudnék használni a Tölgyön. Ezek: egy tenyészcsomag és hét tenyészállat. Hagyományos gazdakörim már csak 11 van, ebből 4 teliholdas, amihez egy hónapban csak egyszer tudok termelni. Van kettő (Gazdasorsa, Fazekak), amit be tudok fejezni, ha kicsit ráhajtok. Aztán van három új, amiből már csak az utolsó tétel van (600-600 új fatermés, 100 kivi, 60 farkas), ezek adnak majd még mindösszesen három (3) csillagot. :) Aztán van még a Levesmester - ez inkább tenném a tenyésztőshöz :) és az állatos kupából 3 szint ... 3 csillagért bedobálhatnék ezrével állatokat, lehet, hogy sosem teszem meg. xD Persze a tenyésztősből egy sincs készen teljesen, de 7-8-ig szinte mindegyik megvan, a Pipi Kft-hez pedig "mindössze" 3 aranytyúk kell. Hehe. Tudom, hogy vannak nálam sokkal ügyesebbek, de elég szorgalmasan csináltam a csillagkinyerést.
    Én remélem, hogy mire a két állandó kaméleonos gazdaköri játékba kerül, addig meggondolják magukat a fejlesztők.
    Természetesen tiszteletben tartva Mindenki más véleményét, mormogás lezárva.:inlove:
     
    Cyra65, kekmaci75, SzilvaG és 15 más kedveli ezt.
  4. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Ja! Ezt nem is tudtam.xD Köszi!
     
    Marika312, -orgona- és Baby72 kedveli ezt.
  5. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Ezt most komolyan mondod? 2 éve?:oops: Uram Isten....ilyent még nem is hallottam.... igaz, hogy én is sokat vártam a gazdaköriknél anno a kalapácsra:( de ennyit:oops: nekem még az eventezéskor is szokott 1-2 röpködni. Pedig általában az az észrevétel, hogy az alacsonyabb szintűeknél jobban jönnek a felröpik:)
     
    Dyny, -orgona- és Baby72 kedveli ezt.
  6. csillagocska19

    csillagocska19 Kivételes tehetség

    Én remélem, hogy mire a két állandó kaméleonos gazdaköri játékba kerül, addig meggondolják magukat a fejlesztők.
    Természetesen tiszteletben tartva Mindenki más véleményét, mormogás lezárva.:inlove:[/QUOTE]

    Többségében egyetértek veled, de szerintem nyugodtan írja le mindenki a véleményét csillagügyben, legalább látszani fog, hogy valószínűleg egy elenyésző kisebbség volt, aki a sok csillag miatt reklamált és ennek fényében én is nagyon remélem, hogy visszakerül mindenhol az ajándékok közé.
     
    északiboszi, Cyra65, glade és 7 más kedveli ezt.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nekem van 1325 db.. Húzd le a fejed dobom;)
     
    Cyra65, icus08, iboly54 és 2 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, nem akartam én sem morogni, nem szoktam panaszkodni sem, de ez most egy kicsit rosszul esett. Ahogy írtad néha ki kell írni magunkból a panaszt is. A remény hal meg utoljára, és ebben a kérdésben én csak reménykedem:).
    Jó tenyésztést, nagy ugrásokat kívánok neked és mindenkinek:)!
    (Szép a vers az aláírásodban, nagyon tetszik:))
     
    macska49, _Cygnus_, Bátyus és 5 más kedveli ezt.
  9. szabadi555

    szabadi555 Utánpótlás-írogató

    én csak pár hónapja kezdtem és a 72. szinten vagyok, a tölgynek a felénél járok a rúnák kiváltásában és bizony sok csillag kellene még, hogy felérjek a tetejére!
     
    glade, iboly54 és Marika312 kedveli ezt.
  10. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Hali.
    Értem, hogy csillag túltengésre gondolván, nincs csillag, de ez olyan, : nem tudjuk gyógyítani a beteget, hááát lelőjük.
    Feltételezve, hogy fenti miatt nincs csillag, egyszerű megoldás lehetne, és még nagyobb fejlesztést sem igényelne, ha mondjuk az újra hasznosító robotoknál - akinek van- a felesleges csillag is beváltható lenne valamire ( M6 érme is ide értve). Mindenki eldönthetné mi éri meg jobban neki.
    De! Az a sanda gyanúm van, csillag "megvonással" terelik a népet arra, hogy a meglévő feladatokat befejezze, + láttunk valami tervezetet arra, hogy a malomban lehet csillagot "darálni".( pontosan nem emlékszem rá)
    Sírni mindenki fog, mert nincs az a mennyiség utánpótlás nélkül ami el ne fogyna, pláne, ha havonta tenyésztünk és kiváltható rúna is jár mellé a Tölgyön.
    Igazából a nagy várakozásra ölég silány küldetés a válasz, egy kategória a Fazekak fazekával, egyszer meglesz, amikor potom csp-t ér a fazék.....
    Olvasva a számításaitokat, én személy szerint a piacra fogok termelni. ( :) persze ez az egész csak az én meglátásom, érzésem. :music: )
     
    Ribiszke, Cyra65, Annabogyó és 19 más kedveli ezt.
  11. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Még nekem is kellene jó pár, főleg a műhelyeknél.
     
    glade, -gyöngy-581 és szabadi555 kedveli ezt.
  12. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Ha nemesíted a cukorrépát, ott az egyik bónusz 150-szeres esélyt ad kalapács felröppenésre.
     
    Cyra65, iboly54, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  13. Valcsitanya89

    Valcsitanya89 Haladó

    Jobb lett volna ha alap műhelyt ad,mert a csacsikovácsból kiin dúlva lehet várni a felröppenőkre bőven!;)
     
    Annabogyó, Shirkán53, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  14. kiszcica

    kiszcica Fórumprofi

    Köszi,hogy szépen szóltál :music::inlove:
    Szerintem is arra terelik a népet,hogy szavaiddal éljek. Igen volt valami csillag darálás a malomban és abból arany banán lesz vagy mi :D lehet rosszul emlékszem,de szerintem erre nem fog sor kerülni :) Kicsit elkapkodva írtam hogy csak a kicsik fognak sírni,nem említettem meg,hogy én is fogok :D sőt a nagyobbak is,itt csak azok nem fognak,akik panaszkodtak a sok csillag miatt :) De szerintem ennek már a panaszkönyvben a helye,ha még eddig nem koppintottak ránk..
    Júliusban lesz 4 éve,hogy játszom kb 1-1,5 éves kihagyással,de még mindíg játszani jövök ide,nem vérre megy a dolog. Tenni úgy sem tehetünk semmit,én belenyugodok :) Azt szoktam mondogatni,hogy eddig is volt valahogy,ez után is lesz ;)
    Piacra fogsz termelni,mármint mit? ragasztót vagy tenyészállatot? :D
     
    Cyra65, mamszi5107, macska49 és 4 más kedveli ezt.
  15. dereret

    dereret Fórumőrült

    Kiemeltem egy mondatot a hsz-edből.
    A legtöbb játékosnál zömmel a tenyészállatos gazdakörik sorakoznak, azoknak is a közepétől felfelé, amit ha eddig nem tudtak teljesíteni, ezután még nehezebben tehetik, hisz egymást érik a tenyészállatokat kérő kihívások, vagy új divatként 2 havonta vezetnek be új tenyészthető állatot, aminek szintén jó ha csak a feléig jutnak el, de ezzel a csillag is csak a fele.
    Ha élvezettel szeretne bommolni, akkor ehhez ki kell vennie egy 70-es szintú játékosnak is a dupla állatos rúnát, de odáig is rengeteg csillag, mire eljut.
    Szeretne 300-as víztartályt, ugyanilyen trágyadombot, gyorsabb malmot stb. és persze a legenda csűcsát is szeretné elérni, de ehhez neki is ugyanúgy kell a csillag, mint annó nekünk, régi játékosoknak is.
    Miért vonják meg a kisebb szinten lévőktől ezt a lehetőséget akár ezzel az eventtel is ?
     
    meszimarsi, kekmaci75, Shirkán53 és 23 más kedveli ezt.
  16. Petramama

    Petramama Törekvő

    Nekem is kellene még. A tölgynek még mindig kellene csillag jó bőven .Nagyon sajnálom hogy most nem lehet csillagot szerezni:oops:
     
    glade, Marika312, Bátyus és 2 más kedveli ezt.
  17. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Köszi, csak kitavaszodik lassan. :)

    Nos, kapunk 60 szupitápot, 75 kaméleont, 5 barkácscuccot - jó lenne, ha lenne benne néhány új felröpi. A BTP adó kitehető szintén jól jön. Azért megcsinálom, rossz szokás. :D
     
    kekmaci75, mamszi5107, macska49 és 10 más kedveli ezt.
  18. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Lassan kiszorul a fazék a piacról, mint favorit a termények közül :)

    Valaki esetleg számolt, hogy mennyi is kell kaméleonból és szupiból az eventhez? ugrás nélkül...előre is köszi, de most nincs időm rá
     
    Marika312 kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Bevallom őszintén, jelenleg 93 db csillagom van, ami nem lesz elég 2 új rúnára. Pedig az alkimista és az azzal összefüggő cuccok nincsenek kiváltva a tölgyön nálam.
     
    glade, Marika312, Dyny és 3 más kedveli ezt.
  20. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Érdekes hogy a csillag téma beragadt a bp-nél, nekem sok csillagom van de a helyett hogy a tölgyet bővítenék kiszurnak azokkal a gazdákkal akiknek még hiányzik sok csillag. Jó lenne ha az aranybanán téma is beragadna a bp-nél és a bahás feladatoknál azt kaphatnánk. Az eventet egyébként nem csinálom, mert ez megint csak a pénzre megy és az ajándékok nagyon gagyik. Ugy látszik az előző eventek dicsérete a bp fejébe szállt és ezért kaptuk ezt. EnnyixD
     
    Shirkán53, glade, Numiz és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.