Visszajelzés Tökéletes kép - Szüreti event 2016 Csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 17.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Olli1227

    Olli1227 Junior szaki

    Te jó ég micsoda munka! Főhajtás!
     
    rozo52, vízinyuszi, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  2. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Az event órában meg lehet nézni.
     
  3. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönöm!
     
    _Cygnus_ és lili12467 kedveli ezt.
  4. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Én tavaly 250 millával nem mertem indulni. Este bedobtam a 270 millát. Reggel átgondoltam hogy minden nap mikor aratok csak a TOP1000 hajt.
    Nem érdekel a majdnem üres pajta, ezt a napot vártam.
    Hozzá dobtam még nyolcvanat és elmentem dolgozni.
    Akkor még a 199. helyen voltam. Rettegtem délután a gép elé ülni :D
    Még fogalmam nincs hogy szedem össze magam 1 év alatt, valami lesz.
     
    Magdusnéne, rozo52, vízinyuszi és 14 más kedveli ezt.
  5. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Gratulálok a nyerteseknek.
    Kitartást mindenkinek akinek nem sikerült.
    Szép álmokat. :)
     
    Magdusnéne, rozo52, vízinyuszi és 9 más kedveli ezt.
  6. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    Gratulálok Neked:)
    Most pihend ki ezt a toppot:) Aztán majd átgondolod, hogyan is töltesz pajtát:) Lehetőség van szerencsére bőven:)
     
    Magdusnéne, Fätum, rozo52 és 10 más kedveli ezt.
  7. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Vegyél tevéket, decemberben jön a tenyésztés. Az árából el lehet kezdeni a fák visszapótlását, mert januárban jönnek a nublonok.

    Amúgy gratulálok! Megnéztem ma, hogy mennyit dobtál be.
     
    Magdusnéne, Detti0812, rozo52 és 14 más kedveli ezt.
  8. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

     
    _Cygnus_, osztrak12, Leho69 és 3 más kedveli ezt.
  9. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Köszönöm :)
     
  10. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Köszönöm :)
    Már 3 napja termelem a tevéket. Valahol olvastam a pletykát. Volt 700 db, de elkoptak a pajtából. :D
     
    csio70, _Cygnus_, osztrak12 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. hupi78

    hupi78 Fórum hercege

    ez mind ok de mikor cseréled ki 1 év múlva mikor 100 csp ér ?:Dakkor mivel piacozol?ez is sántit :D
     
    h.lajosvilmos kedveli ezt.
  12. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Csak most értem haza, nagyon gratulálok a TOP 1000-ben végző magyar Gazdatársaimnak, én 1640. lettem, ennek is nagyon örülök, még nem indultam TOP versenyen, hiába játszom már 6. éve, de már szerettem volna kipróbálni. Most már tudom, hogy jövőre kb. mire számíthatok, lesz időm tervezni, (szabit fogok tartalékolni arra a hétre);).

    Senki ne keseredjen el, ha most lecsúszott az 1000 hely valamelyikéről, és a bedobott virtuális javakat se sajnálja, hiszen ez egy játék és még nem találták ki, hogy az itt jelenlévő állatokat, növényeket, kitehetőket át lehessen konvertálni a valós életbe....én személy szerint nem is tudnám hol tárolni a több ezer almát, körtét, vagy elszállásolni 868 elefántot, 433 tigrist, nem férne el sehová.:cry:xD, és különben is panelban lakom, mit szólnának a szomszédaim, ha kinyitva az ajtómat kirepülne ezervalahány papagáj, vagy kicsusszanna a folyosóra 654 anakondao_OxD

    Mindenkinek kívánok továbbra is nagyon jó szórakozást a Farmerama világában:inlove:;)
     
    emocy91, Magdusnéne, Coff66 és 32 más kedveli ezt.
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ez természetes, nem is lehet kérdés:inlove:8)
     
    emocy91, rozo52, csio70 és 10 más kedveli ezt.
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok :) Sajnos nem tudtam itt lenni a véghajrában, de telefonról azért be-be leskelődtem :D Gratulálok MINDEN magyar TOP-osnak, és persze minden gazdatársnak akiknek sikerült befejezni az eventet. A vége a TOP-nak nagyon izgalmasra sikeredett. Végre olyan lett a topik, amilyennek egész event alatt lennie kellett volna. Izgalmas volt, és hangulat fergeteges lett :D
    [​IMG]
     
    emocy91, Magdusnéne, Coff66 és 19 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De valljuk be hogy így nem szabad csinálni csak aki vakmerő. Aki előre tudja utolsó nap hogy nem lesz gépnél annak rá kell pakolnia nem is keveset hogy ne essen ki. Azokat viszont tisztelem akik méltósággal tudják elviselni a kiesést. Megéltek egy kudarcot és ebből nagyon sokat tanultak a következő évre (legalábbis remélem)
     
    Magdusnéne, gyulagazda45, Coff66 és 20 más kedveli ezt.
  16. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Te jószagú.... xD 193 oldal csevegő.... :inlove: Igyekszem a jövő évi topig elolvasni :wuerg:xD Most csak csemegéztem.
    GRATULÁLOK MINDENKINEK! :inlove::inlove::inlove:
    Nagyon ügyesek, bátrak és türelmesek vagytok, le a kalappal....
     
    Magdusnéne, Coff66, -Encyberama- és 17 más kedveli ezt.
  17. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Gratulálok minden sikeres TOP-osnak - s különösen a sok szomszédomnak, akik sikerrel abszolválták ezt a kihívást is.
    [​IMG]
    Halkan megjegyzem, én majdnem befürödtem.... Reggel 281 millával hagytam itt a gépet, ez több volt, mint az akkori 1000. hely kétszerese. Az egész napos pörgésben, csak 13.45-kor jutott eszembe, hogy aj-aj, rá kellene nézni a TOP-ra. Elégedetten konstatáltam, hogy 15 perccel a vége előtt ezzel az összeggel a 750. helyen voltam. A telefonon az alját nem láttam, de a kisördög nem hagyott nyugodni..., ezért még rádobtam pár ezer papagájtollat. De még milyen jó tettem! A 281 millával éppen lecsúsztam volna az 1000. helyről, s később valszeg nagyon mérges lettem volna magamra...
     
    Magdusnéne, Coff66, -Encyberama- és 27 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Észrevehetnéd már magad, hogy a Farmerema örökranglista (TOP10) második helyezettjét próbálod tanítani a játékra. Többet tudott két három éve a játékról, amit Te valaha is tudni fogsz. Abban különbözik Tőled, ha valamit hallott vagy látott elgondolkodott, kipróbálta, tökéletesítette. Eszébe sem jutott másoknak ellentmondani. Ezen felül mindenre figyelt, és észrevett olyan dolgokat, amit mások nem vag csak sokkal később.
    Nem vitatja senki a Te igazad, hogy Neked ezt lehetetlen megcsinálni. De Te se vitasd másokét. Ugyanis jó páran már megcsinálták. Ők abban különböznek Tőled, hogy nem csak azt tudják, hogyan nem lehet vagy nem érdemes, hanem azt is, hogy hogyan lehet.
    Ez már mák.
    De Pharmer nevezése is kalandos volt tavaly emlékeim szerint. Ez már "családi" vonás.
     
    CateW, Magdusnéne, gyulagazda45 és 19 más kedveli ezt.
  19. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Gratulálók minden Toppos részt vevőnek ahogy látom voltak itt izgalmak. :)
     
    emocy91, Magdusnéne, Coff66 és 13 más kedveli ezt.
  20. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Szép estét:).
    Gratulálok minden Top Résztvevőnek, Bennmaradónak, Eventet befejezőnek!
    Jövőre én is jövök!
     
    emocy91, Magdusnéne, Coff66 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.