Visszajelzés Tökéletes kép - Szüreti event 2016 Csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 17.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    én azt hittem ő királylány :) valamiért katalin jutott róla eszembe
     
    Rebcsok, terika01, Magdusnéne és 2 más kedveli ezt.
  2. hupi78

    hupi78 Fórum hercege

    sajnos nem értek a dolgokhoz nekem ennyi jutott;)ilyennek születtem csórónak és az is maradtam:D:Dmeg persze érthetetlennek :D:Dde nekem igy nyó,lehet tudnék valamit akkor....:Dnem itt járnék:D
     
    csio70, h.lajosvilmos és Samborg kedveli ezt.
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ejjejj, mi lesz, ha Te pottyansz ki?:p Ellenőrizni mind a 3000 játékost egyformán ellenőrzik.
    A tavalyihoz képest nem is sokkal rosszabb a módosított nyeremény.
    Igen, királynőt kellett volna mondjak. A neve tényleg Katalin magyarul, lengyelül Katarzyna - innen a farmneve is.
    A lengyel fórumon Kasia-nak szólítják.
     
    emocy91, Detti0812, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  4. h.lajosvilmos

    h.lajosvilmos Fórum veteránja

    Sziasztok! Ez a nyuszika az event óra soron letaposhatna egy számot abból a háromból,mintegy véletlenül:p csak azért,hogy Tökéletesebb legyen már a kép...xD
     
    Rebcsok, Samborg, Gio és 5 más kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ahogy látom, sikerült megbeszélni a TOP játék izgalmait. Köszönjük, hogy rész vettetek ebben az eventben is.

    Ezennel a csevegő zárja kapuit, találkozunk a következő event (Malala éppen fut már) és bízzunk benne, hogy jövőre is lesz szüreti event.

    Az event nyeremények várhatóan a jövőhét elején jóváírásra kerülnek, addig türelmeteket kell kérnünk.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.