Visszajelzés Tökéletes kép - Szüreti event 2016 Csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 17.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kellenek a szobákba, mint növények, illetve kellene a fotópapírokba is növények....
     
    -orgona-, osztrak12, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    kála érték.png

    Update: Be is tettem a GYIK-ba.
     
    Gio, Kukori.és.Kotkoda, Melan és 18 más kedveli ezt.
  3. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Sziasztok!
    Én szeretném a felhőt, de hogy lehet megszerezni rém gaz nélkül?
     
    .dina1., bindi5454, .barbi1. és még 1 ember kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt:)
    Eljött hát ez a szép nap is. :) Minden indulónak sok sikert, a szurkolók meg készítsenek maguk mellé egy demizson vizet nehogy kiszáradjon a torkuk. :)
    Számolgattam én is, meg látom sokan mások is, nekem más számok jöttek ki. Az 5 szobához ennyi jött ki:
    - ciánkékből: 6370 db
    - magentából: 7620 db
    - sárgából: 5120 db
    - felrepi: 900 db
    Iszom egy kávét és nekiveselkedek mégegyszer. ;)
     
    nagymami2, Gio, vízinyuszi és 30 más kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Rémnövénnyel, vagy normál terménnyel megszerezhető.
     
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    [QUIOTE="bogisaci60, post: 604926, member: 3490"]Nóci más számokat hozott :oops: Remélem, mire letermeljük a gazokat, valóban lesz elegendő felröpi, különben gond lesz.

    A rémnövényekhez kötött felhősort akkor tartanám korrektnek, ha kinyitna a teliholdas is vagy piacképes lennének a rémgazok is.
    Rémes :sleepy:[/QUOTE]

    Szia!
    Igen már azóta olvastam, de most repülnöm kell konyha eventezni, majd később átszámolom ;)
     
    tereza6517, granit, Melan és 15 más kedveli ezt.
  7. TörökGyula29

    TörökGyula29 Utánpótlás-írogató

    Ráadásul a teliholdas növényeknek nagyon kicsi a PAJTAÉRTÉKE! Gy.,
     
    tereza6517, genka53, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    1000 db pöttyös horrorka, 1429 db denevérvirág... megtalálható ám a nagyobb pajtaértékű rémnövény is :)
     
    Gio, taga1, Melan és 11 más kedveli ezt.
  9. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Végre eljutottam az idén én is a készleteimmel odáig, hogy elterveztem indulok a TOP-on, már nagyon vártam, de most hogy elolvastam az ismertetőt, nagyon elszomorodtam. Annyira jelentéktelen számomra a jutalom, hogy ezért a nyeremény kínálatért nem dobálok el ennyi milliót a készletemből. Még akkor sem, ha biztosan tudom benn maradnék az 1000-ben. Így marad a piac és gyűjtök még pár millát, ja meg az eventet a felhősor miatt megcsinálom.
    Szóval szerintem nem csak én érzek így, hisz nagyon sokan készültek a TOP-ra, nagy csalódás:eek:
    Sok sikert azoknak akik indulnak!!! Jövök szurkolni;)
     
    Rebcsok, nagymami2, Gio és 42 más kedveli ezt.
  10. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Látom nem értitek a lényeget xD
    "Kici embelke" nem tud nagyban gondolkodni....de komolyra fordítva a szót, igazatok van, amikor elolvastam, mi a "főnyeremény" csodálkoztam és vártalak pl. titeket, mint "nagy öregeket ", hogy mit szóltok hozzá, mert én kb. úgy éreztem magam, mint akit egy ostorral arcon csaptak, aztán csak annyit mondtak, bocsi, de ez van.:wuerg:
    Én is valamivel többet vártam, még az is jobb lett volna, ha összeállítanak random egy ún. zsákbamacskát és csupa ritkaságokkal rakták volna tele, "mittudomén" lett volna Farmaranyfa, min. 3 (a mesékben is mindig a 3 a nyerő), egy felhő, ami már a 100-on túli gazdáknak is izgalmat okoz, klassz 2x2-es rávalókkal, Varázsfákkal, és mondjuk új titokfa gyanánt még rakhattak volna a zsákba szupertápot adó fát is......de mi ez a kezemen, atyaég bilibe lógott, megyek gyorsan megmosom
    xDxDxD
    Bedobálni én sem fogom a nehezen megszerzett kis motyómat, de a felhősort az alap eventeset megszerzem, aztán figyelem az eseményeket:cry::p
     
    revaa, greenfields, Melan és 35 más kedveli ezt.
  11. Shirkán53

    Shirkán53 Fórum hercege

    Szia!
    A 6 órás gaznál hozzáadtad a 500-at is?
     
    Melan, osztrak12, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  12. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Sziasztok.
    Először is, sok sikert minden TOP versenyen induló Gazdának! (Ez a része nem érint)
    Másodszor, sok felröppenőt minden eventező Gazdának:)!(Ez a része már annál inkább érintxD)
    Harmadszor, az eventbe belevágok, szvsz a felhősor megéri. Ha összeszámolok mindent, talán a rémgaz is elég lesz.
    De, mire letermeljük az eventgazt, vajon összejön-e 900 felröppenő 3,4,6 órás növényekből, vagy nekiállunk bőszen túltermelni?
     
    Melan, Peszi2, -orgona- és 9 más kedveli ezt.
  13. Vyca-cica

    Vyca-cica Fórum hercege

    Sziasztok!
    Eddig se voltam egy TIP-TOP gazda!
    Ezek után... TOP-Tip se leszek!
    Event Pipa! De a többi.....
    Szerintem sokan fognak csalódni ma....
    Viszont aki indul annak kéz s lábtörést!
    :)
     
    revaa, tereza6517, Melan és 18 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szevasztok!
    Megvan a taktikám és stratégiám. Az év leglazább eventje.
    1. TOPon most sem indulok.;)
    2. Eventet nem csinálom.:D
    3. *****
    4. Szeretettel várom a tavaly megnyert Kibicek Királyaként az újabb kibiceket a szurkolói brigádba.:)
    5. Szurkolni csak tisztességesen és pozitívan fogok és szabad!:inlove: Bár nem indulok az eventen, és ha fizetnének sem csinálnám, de mindenkinek szurkolok, aki csinálja és indul, hogy meg ne bánja.
    6. A salátám megmarad idén, nem fogom tudni bedobni az emésztő gödörbe. (Megtelt.):oops:
    7. Event értékelése: vétek csinálni.:wuerg:
    8. Fogadok, hogy a hangulat, a fentiek ellenére, jó lesz.xD

    **** Moderáció.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.16
    Rebcsok, nagymami2, Gio és 47 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem értem miért kellene kinyitni. A pajtádban már szerepel a rémnövény, csak rá kell kattintani arra a sorra amit beadsz és kész. Nem olyan vészes ám az 50 ezer pajtaérték, csak elsőre néz ki ijesztően.
     
    Gio, jammm70, blani06 és 16 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    cirka 1 hete volt telihold, ekkor nyitva volt a kert. Mint mindig, az event ismertetőt nem kapjuk meg az event kezdés előtt, így cirka 1 hete nem tudhattuk, hogy ez lesz bent. Pletyisben jó öreg Jónás szokott pletykálkodni, de azt tudjuk, csak pletyka.
    Egyelőre nem tudunk rendkívüli teliholdas eseményről, hogy a kert kinyitna.
     
    Gio, revaa, HéricsBáró és 20 más kedveli ezt.
  17. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Az event oké, azt megcsinálom, a TOP indulást semmiképpen sem terveztem, ahhoz nem vagyok elég nagy, de a csalódottakat maximálisan megértem. Azért az indulóknak szurkolni fogok, nagyon!
    Ami a teliholdast illeti, nekem van elég rémnövényem, de igaz, hogy a csevegők olvasása nem tartozik szorosan a játékhoz. Valóban úgy lenne korrekt, ha kinyitna a terület, vagy amikor legutóbb telihold volt, akkor hivatalosan kellett volna szólni arról, hogy most termelj magas pajtaértékű növényeket, mert a következőkben szükség lesz rá.
     
    Kisfenyő, Gio, revaa és 19 más kedveli ezt.
  18. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    elolvastam tamás válaszait:)

    eddig nem túl bíztató a dolog, de majd meglátjuk mi lesz ebből a rémnövénykalamajkából a végén
    tutti hogy lesz itt még valami változás:)


    valakiknek ma hosszú és nehéz műszakjuk lesz
     
    revaa, tereza6517, Melan és 17 más kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia, na az kimaradt, valahogy átsiklottam felette :wuerg: javítom
     
    jolanda1948, Melan, Peszi2 és 10 más kedveli ezt.
  20. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia! Teljesen egyetértek veled, kíváncsi leszek, kiknek éri meg bekerülni az 1000-be,
    az meg végképp kiábrándító véleményem szerint, ami a 2000, 3000 nyereménye.:cry:
     
    revaa, Melan, Peszi2 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.