Visszajelzés Tökoszlopok event csevegője - 2019. október

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia :) , ennél már a cukornád is jobb lett volna. :D:D
     
  2. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Megtörtént a kezdés! A kapott röpik száma 388db, Bahamán Fák, Esőerdőn fák. A Zuhatagoson pedig vegyesen voltak kint fák és terményesek! A fák voltak többségben! Kezdésnek bőven elég a röpi mennyisége. Lesz az még több is, de most még nem is kell, még nem hiányzik.:D
     
    maszilva, jófarmerlány, genka53 és 14 más kedveli ezt.
  3. gmelania

    gmelania Járnitanuló

    Sziasztok. 3raktárház+9ól+ sugaro....5 pannival 381 felröpi jött (16 földnyi sugaro még érik, később ültettem...) Ha csak a felére jön még röpi, az 8...az 389 röpi, nem rossz...:)
     
  4. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    ööö... hááát.... nekem még nem érett be a 2 terület saguaro :wuerg: - a szigeten és az esőerdőben - tegnap elég későn ültettem el, igaz meg is locsoltam, de sebaj. A zuhatagon ólak voltak a széleken fák, ja és a másik 2 területen vannak a raktárházak és a széleken fák is voltak, na szóval 95 db faragókés lett eddig.
    A zuhatagon elültettem a kezdő magokat megszórva minden földi jóval :) és mire elkészül a felszaporítás addig beérik a saguaro is.
    Jó játékot sikeres tökoszlop építést kívánok Mindenkinek. :)
     
  5. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Saguaro volt mind 3 területen,megszokásból.Tegnap este véletlenül ránéztem a naptárra és akkor láttam,hogy ma bahán event. Mind a 6 farmomon lett 520 körül a röpi. Nem hiszem,hogy a fákkal jobban jártam voltam.Nekem mindig a növény adja jobban.Sikeres játékot mindenkinek. Aki nem készült rá annak is fog sikerülni,mert a röpi röpül.
     
    jutka190226, maszilva, genka53 és 18 más kedveli ezt.
  6. 66gergő66

    66gergő66 Junior szaki

    nem tudok az uj területre belépni még mindig nem értem a leirásban pedig mát többször is elolvastam segitsetek légyszi
     
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    3 terület papagájtollfa 31 db Pannival 504 db faragókést adott.
    A növényszaporítás megkezdődött...
    Nagyon tetszik ez az oszlopos mechanika.:)



    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
  8. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Csak azért vártam fákkal az eventet mert amúgy is hetek óta fa van a bahán, de nem lett 100% a röpi arány.
    Elég lesz biztos vagyok benne, csak bíztam benne ha már írták, hogy a fa jobban adja, 505 db röpi lett kezdésre, mindenhol fa és a zuhatagon 5 db raktár is.
    Félreértés ne essék, elégedett vagyok így is!
     
    furmint111, maszilva, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, milyen új területre nem tudsz belépni ? Nincs új terület tudomásom szerint, pontosabban ?
     
    genka53, Gio, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  10. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok, én nem figyeltem az eventre, nálam még itt vannak az unokák, talán holnap estétől be tudok szállni a játékba. Reggel learattam a Bahán, majd hosszút teszek, és onnan lesz szép a győzelem.
     
    jófarmerlány, genka53, ildiko44 és 10 más kedveli ezt.
  11. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép délutánt és sikeres eventet kívánok Neked!
    Az event a Bahama összes területén csinálható! Új terület nincs! Még csak az hiányozna Nekem, meg 1 púp a hátamra!:D:D
    Meg lesz a kezdőmagod a Bahamán, az biztos!
    Az előző hsz-ban nem írtam, de Pannik nem voltak jelen az aratásnál! Egy a tölgyesre költözött örökre. Három meg elvan osztva a 3 farmos területen.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.19
    Imi*, furmint111, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Toma! Sziasztok!

    Ez az írásod >>ITT<< is olvasható.
    Tartalma méltó arra, hogy bármikor könnyen előkereshető legyen, illetve így könnyebben lehet hivatkozni rá, ha szükséges.
    Köszönjük a körültekintő magyarázatot és a megszívlelendő tanácsokat!
     
    furmint111, Lillapilla73, Dana64 és 18 más kedveli ezt.
  13. 66gergő66

    66gergő66 Junior szaki

    valami bahara játszotér nemü
     
  14. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    3 területünk van és volt is , Bahamarama, Esőerdő, Zuhatagok szigete. Ennél több nincs. A Bölcs tölgynél kiváltottad a baha rúnát 50 csillagért ? :music:
     
    genka53, Swordfish és -W-595- kedveli ezt.
  15. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Az első pályán kiválasztottam a két felépítendő oszlopot. Döntésem már le is fixáltam, már adtam be mindkettőbe. Így már nem fogom meggondolni magam. A választásom pedig a Narancsra és a Savzöldre esett.
     
    Imi*, jófarmerlány, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Vettem 1 kis csomagot mert a Fortuna nem volt velem.:oops:Az első pályán túl vagyok fradista alapon ( a pörgetések volt a fő szemponto_O,a második a narancs zöld( szintén a pörgetés+ alapanyagok.:p)A röpi jól jön e-gazra is, jó kis event lesz szerintem;):)
     
  17. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! A második kettőt majd akkor eldöntöm, ha eljutok oda. Venni semmit nem veszek, csak vetek és aratok. Minden döntés jó döntés! Csak a Tökoszlop épüljön!
     
    Imi*, jófarmerlány, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Nekem 329 felröpi jött, majd kiderül, hogy mennyi keveredik a normális aratásnál, hiszen úgyis ez számít. Mindenkinek sok sikert!!!!
     
  19. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Ildiko , :) azért a kezdés óta fejlődtem, 230 helyett most 431 db van. Mindegyik területem beültetve 1X1-ben. ;);)
    Neked is további sikeres játékot kívánok ! :)
     
    jófarmerlány, genka53, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elkezdtem, csinálom. Nálam is 1x1-ben vannak már a magok. A zuhatagot csak ma reggel bontottam, így kevesebb röpivel kezdtem, de bizakodó vagyok, hogy összejön a kellő mennyiség. Szeretem az ilyen építkezős feladatot, még csak terv van, hogy mikor melyik két oszlopot választom. Holnap kezdem a beadást, vagy ma késő este.
    Jó játékot és hajrá!:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.