Visszajelzés Tökoszlopok event csevegője - 2019. október

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én is meg próbáltam pannik nélkül. Nem akarattal!:cry:xDxD:p
     
  2. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Kezdésnek megvettem a legkisebb csomagot.
    Pörgettem párat és 2*2-s földben nyomatom, elég sok bónusszal. A célom a felhő megszerzése és aztán abba is hagyom az eventet.
    [​IMG]
    Szerintem legkésőbb holnap kész is leszek ezzel az eventtel.
    Mindenkinek sikeres eventet kívánok!
     
    inanna11, -vadocka70-, missuzy_53 és 20 más kedveli ezt.
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia lukimi :) , de én azóta már " fejlődtem, " megérkezett a páncálos hadosztály. Már csak azért is reagálok Neked, valami folytán

    a barátlistámon vagy és kisebb farmomon is. o_Oo_O Ki tudja mi van itt.... :music::music: Valami biztosan o_Oo_O
     
  4. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Szép jó délutánt és jó sikeres építkezést kívánok mindenkinek!
    A második pályán a Narancsot és a Kísértetfehéret választottam ki. Már el is készült! Csak sikerült odajutnom! :D Ma 23órakor aratok, reggelre is az eventnövényt fogom elvetni. Bahama 181db 1x1-es, Esőerdő 188db és a Zuhatagos 141db.
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Imi*, missuzy_53, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  5. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, olvaslak mindig, ügyes vagy, :):) halad ez, én úgy döntöttem, csak holnap adogatok be. Kell még gyűjtenem az egazt. kb. én is akkor aratok. ;);) További sikeres építkezést Neked és mindenkinek . :D
     
    jófarmerlány, genka53, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  6. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Ilyen fennforgás lehetett amiért a barát listán szerepelek: valamelyikőnknek röpi kellett, több kis farmom is van és szédültet pucoválni 12 szomszéd kellett amit kb 2 éve közzé is tettem, vagy csere és bere törpént közöttünk. Egyikre sem emlékszem.xD

    A panni nélkül aratás miatt azért nem estem kétségbe mivel a saguaro hozott nekem 300 egynehány röpit amik azóta 435-re híztak. Nem tartom végzetes hibának, hogy pihentettem az állományomat. Legközelebb friss erővel tarolni fognak.:p
     
    Imi*, Zatini, -kaktuszable- és 10 más kedveli ezt.
  7. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Nos nem tudom mi folytán, de oka volt, ez biztos. Nekem is van több kisebb farmom, lehetett csere is, bár nem tudom. Valamikor mentorkodtam , így nekem röpi biztos nem kellett, én segítettem másoknak, vagy lehet besegítettem a szomszédoknál, hát ... ez jó kérdés ... o_Oo_O No, mindegy is, én sem emlékszem már ennyi mindenre, lényeg: építkezzünk tökből tökvárat. :D:D:D
     
    vm68, -W-595-, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  8. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Köszi szépen a dicséretet! De ez a két első pálya csak próba volt! Holnap várakozó állásba helyezkedem, bár már kiválasztottam a 3. pályán is a két oszlopot. A Savzöldet és a Kísértetfehéret, de ide még nem adtam be semmit sem. Csak kijelöltem, hogy tudjam majd, hogy mit és mennyit kell majd malmozni hozzá. Kiraktam a Rém Titkos fát, biztos rémes is lesz belőle.:D A naptárból kapottból is az lett, mégpedig 1 Rémes Polipfa.:D Már van 40db belőle, de úgy látszik szeretnek nálam tanyázni!:D
     
    vm68, Imi*, Zatini és 8 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Én éppen ezért várok holnapig, addig jobban látom, illetve rálátok. o_O Ahogyan néztem lehetséges elsőre a narancs és a fehér lesz, de még nem döntötttem el. :music: A rémes fából miért is lett volna kripta legalább, XL lidércdfény az eredmény , polipfám 50 felett van, a lidérc is. Nálam is rémes a helyzet... :D:D
     
    genka53, jófarmerlány, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia!
    A szokásomtól most eltértem egy kicsit. A második, vagy a harmadik nap végén szoktam csak feladatot teljesíteni. Főleg akkor, ha malmos az event. Megnéztem, pont 40db Polipfa van a tárolóban. Ha ez is Polip lesz, akkor olyan lesz majd, mint az Alibaba és a 40 rabló. A létszámuk teljes lesz, 1+ 40. :D;)
     
    Imi*, lukimi, nagymami2 és 6 más kedveli ezt.
  11. seszkrisz1969

    seszkrisz1969 Haladó

    Sziasztok! Nekem nem lesz sok dolgom ezzel az eventtel. Ugyanis se az eventórán, se a malomban se a farmokon se sehol nem látszik semmi, hogy uj event van. Kizárólag abból látom, hogy valami van, vagy lesz, hogy a felröppenőket látom. Még elvetendő magom sincs, pedig prémium tag vagyok. Tudom, frissitsek! Megtettem nem 1x, nem 2x. Ez van. Jó játékot mindenkinek.
     
    Fenyvesi1010, Kuzdern és ildiko44 kedveli ezt.
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Lépj ki a játékból kérlek, majd térj vissza.
    Előfordulhat, hogy teleszaladt a gyorsítótárad, emiatt is lehet gond. (takarítás rutinból is segíthet)
    Ha megoldható, lépj egy másik böngészőből a farmodra, hogy próbaként ellenőrizhesd, mi is a helyzet, van-e eventórád, eventes ültetendő magod.
    Ne feledd, a szigeten lehet eventezni a Tökoszlopok eventtel.
     
  13. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó


    De jó Neked, kicsit most irigykedem:), nekem 264 felröpi lett, csak fát ültettem, pedig gondolkodtam az egy terület saguaron....talán jobb lett volna. Na de még van nap, Pannik is kint vannak, csak hát ez 100 felröpi különbség, .....munkára fel.
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Nem láttam lényeges kölönbséget,"Zolmánynak" pld fákkal lett 504 kése.:music:Ólakat biztos felesleges volt kiraknom.:music:
    De a röpikkel szerintem nem lesz gond.o_OValószinűleg inkább a barkácsfelhők aktíválásánál lehet a blöki elhantolva,:music: vagy talán nem a leghoszabb érés idejű fák lehetek kint.o_O
    A második körön túl vagyok, jön a narancs-fehér kör. :pSok síkert hamar meglesz az a 100 röpi pannikkal.;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.19
    Mica67, Zatini, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  15. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó


    Ez aranyos volt "blöki elhantolva" : egy pillanatra elgondolkodtam, mit hagytam ki? milyen blöki? még egy új event van? aztán rájöttem:)
    Igen, a fák nem a leghosszabbak voltak, és nem vártam meg az összes felhőt, hanem ami épp készen volt.
    Mindig bizakodó vagyok, sikerülni fog! ( te jó ég, 504 kés....ez már idilli)
     
    Zatini, Kuzdern, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Ez már tök szuper!!!!!!!nekem is mindhárom terület beöltetve és az első oszloppár már kész, a másodikból is csak az eventnövény hián yzik, de azt már nem várom meg, majd reggel. Megyek tentizni....aki még dolgozik, annak kitartást...és mindenkinek szép álmokat!
     
    Mica67, -W-595-, Zatini és 9 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Amit bemásolva hagytam, annál a résznél már megvilágosodta, hogy az aláírás képemről van szó. Legalább is, gondolom. Az az igazság, hogy fogalmam sincs, hogy került annyi a rekeszbe, de szerintem a szokásos 10 db helyett bénáztam be azt az X db-ot. Akkor vettem észre, mikor megakartam nézni, aktív- e. Most pár event alatt nem kell aggódnom, hogy lenullázom. Végül is kell ilyen is a piros pokoli kutyus megszerzéséhez vezető útvesztőben. :D ;)
     
    Mica67, -kaktuszable-, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  18. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, mindenkinek szép jó éjt kívánok, kora reggel holnap kapálás ismét. 8)8)
     
    Kuzdern, Gio, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  19. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia, Sziasztok!
    Szép jó reggelt kívánok Neked és Mindenkinek!
    Rémes, hogy meg lett a 41. Polipfám, most reggel szedtem le.:D A 3. pályán is rögzítettem a választásom. Reggel kb 3. pörgetésre jött egy 24órás Bónusz. Ez megvigasztalt rögtön, :music: a Polipfa már ki is esett rögtön az emlékezetemből.:D
    Sikeres és szép jó napot kívánok Minden építkezőnek!
     
    Imi*, Fenyvesi1010, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  20. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Kellemes reggelt kívánok, bár rendesen hideg van, de legalább süt a napocska! A lelketekben is legyen ilyen mosoly és csak dolgozgassatok!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.