Visszajelzés Tölcsérek harca 1-6 event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 15.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lilimartin

    lilimartin Utánpótlás-írogató

    Szia.Hol lehet elkölteni a zsetonokat?
     
  2. Tune90

    Tune90 Utánpótlás-írogató

    Hány kosarat vettél?
     
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Milyen zsetonokat?
    Ha az ebben az eventben megszerezhető szezonzsetonokra gondolsz, azt a szezonboltban válthatod be.
    Más zseton a Tölcsérek harca 1-6. eventben nem szerepel.
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Igazad van. Viszont mielőtt lányomat elvittem, szedtem ki ládából és adott 100 ill. 200%- ost is.
     
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Képzeld, nem tudom mi történhetett, talán rám kacsintott Fortuna: 15 normált elpörgettem és 4 főnyereményt adott, közöttük egy terménybónuszt. Én ilyet normál pörgetésben már láttam, de sosem nyertem eddig. Oké, hogy 6 órás, de nekem akkor is hatalmas meglepetés. :D
    A ládabontásodhoz melegen gratulálok! Vagyis inkább hűsítően. ;)
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már semmit sem látok, mi, honnét jön, amióta így felpörgették a pörgetéseket. :D
    Ma pl. ránéztem és még bent volt a sorban. Ez csak ilyenkor van, amikor szegényesen tudok pörgetni. :D
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  7. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    A probléma nálam is adott, csak a föld van, de a növény megvan.
     
    jutka190226 és PZoli64 kedveli ezt.
  8. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm. Látom, nem látom, majd meglátom! A lényeg, hogy szaporodjanak az eventgazok!
     
  9. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Én már a felhőn csücsülök. 3 +1es terménybónuszt sikerült pörgetnem, ezért sikerült így. Már nagyon ideje volt befejezni. A hétvégén nekem is sikerült rendesen belekavarodnom az event halmozás miatt , de végül helyre állt a rend. A pörgetésnél most már nagyon szeretnék egy kecskedobozt , ezen a farmon nem akar összejönni, a többin már van bőven, de itt nem akaródzik sikerülni. Nekem egy is elég lenne a felhőre.
     
  10. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Szia! Egy kosarat vettem, de fogyott a szupitrágyámból, meg a kerékből is! ;):)
    Üdv.: cirmi54
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  11. szili48

    szili48 Törekvő

    ez van nálam is
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  12. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Sziasztok.A Tölcsérek harca feladatban egy két kitehetőt időhiány miatt nem tudtam megszerezni.Esetleg valamikor farmaranyért megtudom vásárolni?Köszönöm.
     
    Namiamano kedveli ezt.
  13. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Szerintem nem lehet megvenni farmaranyért, csak akinek 2 van mindenből, akkor cserenapkor esetleg küldhet.
     
    jutka190226 és Namiamano kedveli ezt.
  14. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Tavaly december végén, volt olyan dekorvásár, ahol FA-ért meg lehetett venni az előző év kitehetőit. Legrosszabb esetben onnan is be lehet szerezni.

    2020 Krémje volt a neve. Linkeltem, rákattintva meg tudod nézni, hogy csomagban és egyenként mennyibe kerültek az akkori dekorok.

    Üdv: Nami.
     
    fakír1020 kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    Én tegnap álltam neki az eventnek , és ma fejeztem be .
    Bedobtam 350+475+1000 db eventnövényt , hogy meglegyen a felhő , ami 2 ládát ad . A dekorjait majd valamikor megszerzem .
    Izgalmamban bedobtam 620 csalánt véletlen .
     
  16. -marika65-

    -marika65- Junior szaki

    Sziasztok!

    Nálatok sem látszik a fagylaltkehely ha elvetitek?Mert nálam olyan mintha az üres föld volna.Ha beérik akkor sincs semmi.
     
  17. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Reggelre kész lettem, felhőt beüzemeltem, dekorok begyűjtve. Nálam duplán vannak a dekorok, cserenapkor szívesen segítek, ha valakinek kellene. Event után sikerült egy 100%os bónuszt pörgetni, de nem baj. 3 eventet csináltam nélküle, remélem ezek után gyakrabban lesz szerencsém hozzá.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Event kész;)
    Ez a 24 órás event mechanika nem a kedvencem:wuerg: De a felhő kellett:music:
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Meglepődsz, ha azt mondom, hogy most álltam neki felszaporítani?
    A dekorokat majd átdobom a kerítésen.. egyeztetünk bagolyban :D Én a teljes eventet megcsináltam, mert nem tanulok semmiből sem :music::oops:8)úgy kell nekem és neked is, mert így lesznek a felhőre dekorjaid remélem :D8)
    Szia!
    Ismert hiba a játékban, ne ijedjél meg tőle :)
    Kapcsold be a földek animációját és látni fogod az érési folyamatot :)
     
  20. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Nagyon vékony az a bizonyos mezsgye, ami a kommunikációt illeti. És mivel elég sokat foglalkozom az emberi beszéddel - jelen esetben az írással -, így amit írtam, azt nem véletlen írtam. De nem ér annyit ez az egész kialakult helyzet, mint amennyi szót elpazaroltam rá.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.