Visszajelzés Tölcsérek harca 1-6 event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 15.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok
    Szegfűre 96 felröpi.Holnap kettőig vagy összejön vagy nem.De van egy olyan rossz érzésem lesz ez a röpi még kevesebb is.Na de arra is van forgatókönyvem.Most sem okozott különösebb csalódást vagy meglepetést Bp a röpi mennyiséggel.Kb. ennyire is számítottam.
     
    csopke1, jutka190226, csio70 és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Esetleg a kihagyható feladatokkal tudsz spórolni;)
     
  3. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Valami olyasmi a forgatókönyv.Most spárgát ültettem amire van víz és trágya bónuszom így 5 és fél óra múlva beérik.Ezt a mai feladatot próbaképp végigviszem ültetés aratással.Holnapra kiderül mennyi röpi jön össze.Ha csökkenő röpi mennyiség lesz adott számomra hogy ennek az eventnek vége is van.Feleslegesen nem fogom strapálni magam éjjeli felkelésekkel.Én így oldom meg a kihagyható feladatokat.Ha kimarad akkor kimarad mind.Ez amolyan kölcsönös tisztelet lesz köztem és BP között.Ha ők megtisztelnek visszavett röpikkel,én megtisztelem őket hogy hanyagolom a röpis eventeket.De valahogy az az érzésem röpi téren pozitívumra nem lehet számítani.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Krókusszal meglett a kívánt felröpi-mennyiségem, végezetem a mai feladattal. Lennel vártam és utána két 2x1-es kör krókusz, majd 2x2-esre váltottam még egy kör miatt. [​IMG] Szupertrágyát használtam és pannikkal arattam.
    Hasonló sikeres felröpivadászatot kívánok mindenkinek :)
     
    jutka190226, -Erbrow-, csopke1 és 6 más kedveli ezt.
  5. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    A harmadik napra nem tudunk készülni a felröppenővel, mert vagy termeled a szükséges mennyiségű beadni valót, vagy hosszú érésű növényt ültetsz.
    Egyébként az a nap kitehetők tekintetében ki is hagyható, mivel a Fagyasztott gombócot megkapjuk a második napon, a Krémes
    gombóc pedig nem kell a felhőkhöz. Ami a második feladatsorban van, elengedhető, ha a szezonpontokra hajtasz csak.
    [​IMG]
     
    maszilva, Lizikertje, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  6. farmisto

    farmisto Junior szaki

    Kedves Modik!

    Vettem egy kosarat 14.45-kor, de semmi nyoma :-( Utána tudnátok nézni? Köszönöm. Ezen kívül hangya honnan jöhet?

    Üdv.: farmisto
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezen a kihagyáson most elgondolkoztam;)
     
    jutka190226, Éva0315 és peter1022 kedveli ezt.
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    A hangyabolyhoz tudok segítséget adni.
    Titokólból fejlődött ki. Ha neked nincs, a piacon tudod beszerezni a hangyát.

    Szerintem érdemes megfontolni. Én ezt fogom választani és akinek nincs ideje, annak is ajánlom.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.6.21
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. farmisto

    farmisto Junior szaki

    Köszi az infót :D
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia farmisto!
    Kérlek, hogy egy kilépés, majd CCleanerrel való takarítást követően lépj vissza a farmra, és a vásárolt kosár tartalmát ellenőrizd le a farmodon.
    Ha akkor sem találod, akkor ID-vel gyere a help topic bármelyikébe, hogy utána nézhessünk, mi történhetett.
     
    jutka190226, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Emlékeztető: ne feledjétek, ha holnap kettőig nem sikerül a dekort felröpivel megszerezni, nincsen gond, mert a következőben holnap kettőtől, ami csak ültetős lesz, megszerezhető.

    Csak sikerült hamarabb lekapnod a táblányi növényzeted, mint 14 óra? xDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.21
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Tudod a rutin, meg az évekxDxDxD
     
  13. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Én nyugdíjas vagyok, a beteg férjemet látom el, meg az egész háztartást. Idáig minden eventet elkezdtem, csináltam jó, hogy egy ideje nem jutottam el, csak talán a feléig, de szórakozás volt számomra. Most egész egyszerűen mit akarnak? Csak az játszhat, aki egész nap a gép mellett ül, vagy aki pénzt nyomat bele a játékba? Miért nem mondják ki kerek-perec, hogy azok játszhatnak csak, akik nyomatják a pénzt? Mert akkor inkább a milliárdosoknak való ez a játék, nem pedig a munkából élő embereknek! Itt is hagyom az egészet, hiszen én csak nyűg vagyok, mert nem adok pénzt nektek! Köszi, jó volt a játék!
     
    peter1022, Solya, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kell minden eventet megcsinálni, de itt most a felröpi a lényeg. A mai napnál. :) Ha ültettél hosszút, akkor biztos lett felröpid . Esetleg ha tudsz 0 percezni? Ha bármeddig is eljutsz, akkor is kapsz valami jutalmat. Én se költök egy kanyit se a játékra, s nem tudok éjjel nappal itt lenni...
    Belevágok szinte minden eventbe, aztán lesz ami lesz. Ne keseredj el. :)
     
    maszilva, inanna11, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  15. Katafarmer53

    Katafarmer53 Aktív író

    Megyek én is hétvégén a gyerekkel, valahogy csak meg lesz magától az eventxD:cry:
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Letermeltem a maradék röpit 0 perccel:)persze, hogy sima földben:sleepy:de ez a része így kész
    xD
     
    maszilva, csopke1, jutka190226 és 13 más kedveli ezt.
  17. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Miért siettél ennyire? Holnap új növényt kell ültetni, a felröppenő miatt mér holnap 13:59-ig arathatsz ha egy perc alatt be tudod adni. :) Nem is kell minden szintet beadni.
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    246 felrepim van eddig. Most kukoricát ültetek, (és nem kukoricán térdepelek :D) mert a szezonos muki minden nap elkunyerálja tőlem. :D Éjszakára valami hosszút ültetek és ha nem lesz elég, akkor kipótolom krókusszal. Ébresszétek fel a szomszédokat , az is napi 20 felrepi.;)
    Sok sikert.
     
  19. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Krizantém széleken fákkal 4+1 pannival 156 röpit adott! Nem túl sok, messze van az a 405! Most sárga borsó van, éjszakára hortenzia lesz! Talán összejön.
    Sok sikert a röpi gyűjtögetéshez!
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is arra váltottam, csak a felhőt nem szedtem le, így este érik be a hajdináról fúj a szél... :D ;)
     
    jutka190226, -Holdfeny-., vihence és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.