Visszajelzés Tölcsérek harca 1-6 event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 15.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    holnap meló, nincs idő mindenre...lassan kevés a 24 óra;)
     
    inanna11, -W-595-, vihence és 10 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Majd a főnök talán megszavaztatja, hogy egy nap 72 ó legyen. :D Jajj de jó lesz, még kis tini leszek ismét... :D
     
    Csoki2020, durnieva, Boccio71 és 10 más kedveli ezt.
  3. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. Már csak 65 db. felröppenő kell és végig viszem reggel kész lesz. Kétszer ültettem nemesített rózsát elég jól adta a felröppit.
     
    Csoki2020, mingo826, -katalinjani- és 3 más kedveli ezt.
  4. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Miért is kell ezt neked közzétenni? Van egy pár farmer, aki ezt közli a világgal. Soha sem értettem, hogy miért. A többség oszt-szoroz, hogy el tudja végezni a munkát. Kérlek, tartsd magadban a "sikereidet", ez nem lóverseny!
     
    apus54, ambrusne, edina242 és 3 más kedveli ezt.
  5. Castanea70

    Castanea70 Utánpótlás-írogató

    Nekem szegfűre 69. Jó lenne a felhő, de így nem lesz meg. Inkább bringázok a Balatonon :)
     
    Neni60, Csoki2020, -katalinjani- és 5 más kedveli ezt.
  6. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Végeztem! Hortenzia indulásnak, + néhány krókusz! ;)xD
    Üdv. mindenkinek! :)
     
    Csoki2020, -katalinjani-, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Amúgy Szia! lehet azok a farmerek sokat dolgoztak érte:music:napi 9 órát dolgozok, és a holnapi napom fullon van, ezt a feladat részt csak így tudtam megoldani...rengeteg növénnyel tudok 0 percezni, miért ne legyek rá büszke:pés miért ne használjam...
     
    tandem6, maszilva, Neni60 és 33 más kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Liliom44!
    Az event csevegőbe minden eventező jogosult írni.
    Ugyanúgy jogában áll bármely játékostársunknak örvendezni a sikerén, beszámolni az eredményéről, mint ahogy egyesek a sajnálatos kudarcaikról írnak.
    Teljesen jogos, és természetes, hogy a többség oszt és szoroz, vagyis tervez, hisz anélkül még bizonytalanabb egy dolog teljesítése, legyen az event, vagy akár más, VV-beli dolog.
    De ez még nem jelenti azt, hogy nem számolhatnak be a sikerükről, eredményükről azok, akik hamarabb teljesítik az elvárásokat.
    Inkább meg kell próbálni tanulni tőlük, ellesni a taktikájukat és végig gondolni mit kell tenni ahhoz, hogy a "késlekedők" is sikeresebbek legyenek. Nem kell még egyszer feltalálni semmit, csak ellesni a trükkjeiket, megfogadni a tanácsaikat, és a saját farm adta lehetőségeket jobban kihasználni.
    Például, ha még nem nagyon foglalkoztál a növény nemesítéssel, akkor csak javasolni tudom, hogy kezdd el, mert a felreppenők előállításánál jelentős szerepet tölthetnek be.
    Ajánlom figyelmedbe ezt a gyűjteményt: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/
     
    tandem6, maszilva, Neni60 és 23 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Feltétlenül kell az a 72 órás munkanap, mert a kor feledékenységgel (is) jár, ha újra Tini lennél nem felejtenéd el valószínűleg :D . Én pont azért választottam a krókuszt, mert ahhoz nem kell felhő.
    Szia!
    Ha létezne tripla lájk most az adnék Neked erre a válaszra :D, köszönöm, hogy megfogalmaztad helyettem, nagyon tetszik :inlove: Legyél csak büszke az eredményedre, és ami a rendelkezésedre áll eszközben azt használd csak sikerrel ez után is, :D
     
    tandem6, maszilva, Neni60 és 20 más kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia kedves játékostárs!
    Te még soha nem örültél mások örömének ?
    Nem próbáltál segíteni annak, akinek épp csak egy kis támogatásra, jó szóra volt, van szüksége?
    Kicsit megkeseredett ember lehetsz, vagy csak rossz napod van, sajnálom de ezt muszáj volt leírnom.
    Kuzdern egy igen szorgos és kedves játékostársunk, fogadd el, ha most Ő így játszott:)
     
    maszilva, Neni60, Csoki2020 és 20 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szerintem most lóverseny , mert csak 24 óra áll rendelkezésre , holnap másik lovacska fog fagyizni . :D:inlove:
     
    maszilva, Neni60, Csoki2020 és 16 más kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Szomszéd!
    Ezekre a kérdésekre szerintem tudod a választ... A hozzászólásából látszik. :):oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.21
    Csoki2020, CoraQueen, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  13. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Spárgára kaptam kőkemény 27 röpit.Két bónuszládából természetesen tp s bónusz lett.Így számomra nem csak az eventnek lett vége hanem magának a játéknak is ahogy azt már korábban is elterveztem.Cserenapok lesznek most ami nagyon jókor jött és nem kellett sokat várnom rá.Már nem is ültettem semmit mert nem látom értelmét.Sok sikert mindenkinek.
     
    csio70, Éva0315 és peter1022 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én is azt ültettem, csak amikor az időt megláttam, akkor tudatosodott, hogy rossz rublikára kattintottam. :D
    Majd este megoldom.., úgy értem később este.
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsánat, akkor valamit félreolvastam, vagy elkerülte a figyelmemet. Előfordul néha velem is :( ( ez is a korral járó tünet :D,)
     
    Csoki2020, HéricsBáró, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jól olvastad. Krókuszt akartam, de véletlenül hajdinára nyomtam.
    Van gond nálam is. :D Learattam a hajdinát, majd krókusszal nulláztam. Néztem a felröpit és 0 db jött. Hamar mentem ismertetőhöz és szembesültem vele, hogy ez a fő farmon van, nem a szédültön. Marad reggelre a megoldás. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.21
    maszilva, Csoki2020, Gio és 10 más kedveli ezt.
  17. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    149 felropi a gyekenybol, nem sok...
     
    Csoki2020, -katalinjani- és Éva0315 kedveli ezt.
  18. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Szia! Hogy tudok a krókusszal nullázni felhő nélkül? Milyen nemesítés kell hozzá? Megirnád? köszi
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Parancsolj!! ;)
    1. Akinek egyik felhője sincs meg
    Az is tud null-percezni, akinek egyik felhő sem áll a rendelkezésére, de csak három növénnyel. Ezek a
    - krókusz (145. szint; 21:00 alap érésidő)
    - kockadinnye (243. szint; 13:30)
    - csapdavirágok (270. szint; 23:30)
    Ezeknél a növényeknél KÉT nemesítésbónuszt kell a rekeszbe tenni: kell a Szupertrágya-imádat (20%) és a Trágyaimádat együttes csomag (9%).

    Pirossal bekereteztem, ami kell!
    [​IMG]

    ____________________
    Vannak idegőrlő szituációk, ez nem az! :D
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.21
    maszilva, ladislaw11, Csoki2020 és 10 más kedveli ezt.
  20. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Nekem még a kezdő 50 db sem jött össze. :(
     
    Éva0315 és -katalinjani- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.