Visszajelzés Tölcsérek harca 1-6 event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 15.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hegeniki

    Hegeniki Utánpótlás-írogató

    Rózsát ültettem tegnap, és ma reggel nem kaptam egy db felröppenőt sem. :(
     
    Éva0315 és -katalinjani- kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Reggelt!
    Nagy nehezen, de összejött az az egy db még este. :D
    [​IMG]
     
    maszilva, -gyöngy-581, Bátyus és 5 más kedveli ezt.
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Egészen biztos? Az event csak a főfarmon zajlik. A "totemoszlop" sokszor hülyeséget mutat, ellenőrizd a pajta "egyéb" fülében! Ha mindezek mellet sincsen semmid, akkor hibajelző topikba írj névvel és ID számmal! Vigasztalásul: ha ma nem tudod megszerezni a dekort, nincsen baj, a ma 14-től kezdődő etapban a 2-dik feladatsor 3-dik feladatában beszerezhető. Ha esetleg ez sem sikerül, mivel a dekorból kettő szerezhető meg, cserenapon (akár mától) bespájzolhatsz belőle.

    A szomszéd fűje csak addig zöldebb, amíg az irigység / neheztelés / harag / félelem / teljesítménykényszer / szeretetlenség érzésének kerítése a két gyep határán áll. Ha ezt lebontod, akkor onnastól kezdve minden már csak fű.

    Én nem vagyok hajlandó sem pannizni, sem nemesíteni, sem nullpercezni, sem költeni a játékra a munkásokon kívül, irtó nyugis stílusban csinálok mindent, akkor is ha már előre tudom, hogy esélytelen, hogy befejezzem vagy momentán bele sem kezdek. És mégis, tudok örülni annak, akik megcsinálnak egy-egy feladatot pikk-pakk, mert a mások öröme az enyém is.

    Magyarország törvényeinek értelmében (erről a Ptk. rendelkezik, ha jól emlékszem, 7 éve módosították utóljára a vonatkozó passzust), s a fórum szabályzatával összhangban senkit nem utasíthatsz elnémulásra.

    Én momentán nem értek egyet a folyton morgókkal, a megerősítéses torzításban krónikusan szenvedőkkel, akik nem is hajlandóak letenni arról a nézetükről 5 percre sem, hogy a játék **** és itt kellene hagyni. (ez ettől függetlenül rendszeresen nem sikerül nekik, mert állandóan olvasni őket) És akkor mi van? Tiltsam meg, hogy levegőt vegyen? Tudod mit? Lehet, hogy az ő fejével, az ő életútjával, az ő tapasztalataival neki van igaza és én tévedek. Mindenki a saját világának közepe, ahhoz képest a másik személy csak vendégszínész. De ettől még nem értéktelenebb, nem ér kevesebbet, nincs kevesebb joga vagy lehetősége (max másként használja őket, mint én). Az ő történetében én vagyok a mellékszereplő.

    Imádom a humorod! xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.21
  4. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Nem család barát event - hétvégén ballagások!!!
     
    Kuzdern és Éva0315 kedveli ezt.
  5. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    szia, egyetértek mindkét véleményeddel,
    de mivel most rengeteg időm lett, neki állok fagylaltozni :D;)...
     
    Éva0315 és kovacstne kedveli ezt.
  6. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Az is család, ahol nem ballag senki függetlenül attól, hogy kiskorú vagy fiatalkorú él-e ott. Családnak minősül már egy pár együttélése is. Ezt a jog és az alapvető emberi jogok is így fogalmazzák meg. Ez egy érzékeny téma, óvatosan célszerű fogalmazni; ez egy olyan platform, ahol sokféle háttérrel megfordulnak emberek - de ez már csak az én véleményem.

    Ha nálatok van ballagó, szeretetteli együtt töltött időt kívánok nektek, ha nincs ballagó, akkor is! :)

    u.i.: az, hogy egyébként ki mikor ér rá, azt ugye nem várjuk, hogy ehhez a BP alkalmazkodjon? Gondolj bele hány országban, kultúrában van jelen ez a játék csak itt Európában, s mind ugyanazt játszuk vagy hagyjuk ki.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.21
    Othep, Éva0315, vihence és 2 más kedveli ezt.
  7. mrsdomino

    mrsdomino Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, én teljesen "kétségbe vagyok esve", annyira nevetségesen kevés felszállóm van, hogy ebből a feladatot szinte képtelenség megcsinálni. Ti hogy vagytok ezzel? A szomszédaim nagyon rendesek, tehát tőlük is kapok, persze én is küldök, de mégsem... :(
     
    G.Máté., Éva0315, Pihepehely és 2 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A mai feladatsor kipipálva... :music: Jöhet a következő;)
     
    Éva0315, Csoki2020 és mandityalexandra kedveli ezt.
  9. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Szia! teljesen igazad van, de nem mindenkinek van annyi szabadideje, hogy sokat tudjon dolgozni a farmon. legalább is a felreppenők összegyűjtésére gondolok. Továbbá a pörgetésnél is végtelen szerencsétlen vagyok, mert bizony csak olyan dolgokat sikerül kipörgetni, amiből már ezer számra tele a raktár. valahogy szerencsétlen szerveren van a farmom. De ilyen az élet, ami nem megy, igazán nem kéne eröltetnem. minden felhőt megcsinálok most már évek óta, de vannak esetek, amikor sikertelen az event számomra, ha nem vásárolok.
     
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Az én népi megfigyelésem az, hogy az olyan 24 órásnál, ahol az első nap akár el is hagyható, mert később újból megszerezhető a dekor egy másik napon, s az első naphoz csak felröpi kell, pont 1:1 mint itt, ott magasra tolják az első nap röpilécét. Az én taktikám erre vagy az hogy magasról és nagy ívben, hogy miből mennyi lesz és ahogy esik úgy puffan.... xD Vagy az, hogy bele sem kezdek az első napba; vagy belekezdek, mert korábban már sok szupitrágyám összegyűlt a játékból és pajtatöltési célból a 20+ órás növényeim szaporítom. Mások másként csinálják, ha visszább olvasol, sok különböző módot találni.
     
    Éva0315 és Csoki2020 kedveli ezt.
  11. reményhalacska

    reményhalacska Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Kitettem a Vaníliás gombócot a nyári hangulat kedvéért. Event letudva:D
    Jó fagyizást mindenkinek:)
     
    maszilva, Éva0315, Csoki2020 és 2 más kedveli ezt.
  12. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!

    Mindenkinek joga van leírni az örömét, a bánatát, a sikerét, a kudarcát. Nagyon jó, hogy ezt sokan megteszik, mert ezzel alakítják, alakíthatják mások alap elképzelését. Az a legjobb, ha ezt úgy teszik, hogy ötletet, tanácsot, tapasztalatot is írnak mellé. Miért igen, vagy miért nem.
    Egy jó példa volt erre a pizzás event. Többen úgy gondolták, hogy a tojásfestésen elért kudarc, rossz tapasztalat miatt el sem kezdik.
    Én úgy láttam, hogy a mások sikereit látva többen hozzákezdtek, és sikeresen be is fejezték a játékot.
    Szia!
    Ne legyél kétségbe esve, mert attól, hogy ezt az első szakaszt nem tudod befejezni,
    még a felhő és az összes rávaló dekor mind meglehet. Sőt, ha csak a felhő sikerül
    egy cserenapon biztosan beszerezhető rá az összes dekor.
     
    -kaktuszable-, vihence, Csoki2020 és 5 más kedveli ezt.
  13. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Ahogy az szokott lenni, most is gyalázatosan adja a felröpit. Tényleg nem értem, hogy miért nem lehet normálisan összerakni egy eventet.... Most tényleg belehalna a BP, ha nem ilyen alacsonyra állítanák a felröpik mennyiségét? Értem én, hogy a cél a vásárlás ösztönzése, vegyél felröpit/szupitrágyát stb, de azért visszavehetnének egy kicsit ebből. Konkrétan nem lehet szupertrágya felhasználása nélkül összegyűjteni a szükséges felröpit. Mi lesz annál a feladatsornál, ahol kell felröpi, meg eventgaz is?
    Cél lett az, hogy elvegyék a játékosok kedvét még a játéktól is? Mert akkor jó az irány. És most hagyjuk azt, hogy hát örülni kell annak a kevésnek is, amit elérsz egy eventben. Mert az, hogy lassan minden event erre épül, az kissé problémás.
    Aki még szintén gyűjtögeti a felröpit, annak kitartást, és sok sikert. Akinek kész van, annak gratula.
     
    Éva0315, Csoki2020, edina242 és 4 más kedveli ezt.
  14. Belange333

    Belange333 Junior szaki

    Sziasztok! mostanában kudarcok sorozatáról tudnék csak írni,de felesleges! Cserenap? Ami kellene,nincs!
     
    Éva0315, Csoki2020 és PZoli64 kedveli ezt.
  15. kapálokmintállat

    kapálokmintállat Utánpótlás-írogató


    Szia! Ma délután 2 órakor kezdődik!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. apaanya6869

    apaanya6869 Fórum-zöldfülű

    sziasztok. kérdezném ,hogy ha a 6 feladatból az egyik nincs letudva akkor bukott az egész vagy csak elég a felhőre kirakott feladatot teljesíteni
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. kissandras29

    kissandras29 Járnitanuló

    293 felreppenő idáig 13 óra 09 perckor , valakinek megint elment az agya! Üdvözlöm a BP.-t. 228-as szinten vagyok idáig mindíg megvolt ez a tipusú event most már ezt sem fogom csinálni.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Melyik feladatra gondolsz? Melyik van készen, ill. nem lesz meg?
    Az ilyen kérdéseket inkább a segítségkérő topikban kellene feltenni, mert a csevegőkben nincs mindig jelen moderátor.
     
  19. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Ez attól függ, mi a célod. Határozz meg célt és állíts fel fontossági sorrendet. Ha két felhő a célod, nézd meg, mely feladatokban lehet megszerezni a felhőket és a dekorokat, melyek azok a lehetőségek, ahol ezeket pótolni lehet és célirányosan teljesíts, plusz, ha marad még kapacitásod, akkor a többit.
    Nem volt egyértelmű, mit nem csináltál meg a hatból? de ha tényleg csak egy hiányzik, akkor a dekort biztosan megszerezted a felhőre.
    Ha a kérdésed az, hogy mi az event mechanikája, akkor biztosan olvastad az ismertetőben, hogy a feladatsorok függetlenek egymástól, a nyeremények vannak összefüggésben. (a feladatok teljesthetősége, már más kérdés, pl növények terén van átfedés)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.6.21
    Éva0315 és jutka190226 kedveli ezt.
  20. farmercsajszi00

    farmercsajszi00 Aktív író

    4db felreppenőm nincs ,meg ..Mit tudnék csinálni? farmercsajszi00
     
    Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.