Törzsasztal általános archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    Kérés Sajnos kórházban voltam és pénteken délután engedtek ki így csak este tudtam először szüretelni mivel a farmjaimat el lepte a gaz.A fel röppenőim kevesek,és szeretném meg szerezni legalább öt titokzatos tenyésztést. A kitud segíteni előre is meg köszönöm? SAJNOS MEGINT NEM LET VÍZILOVAM AZ ÖT DB BÓL,MÁR SOKADSZORA. KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGE
     
  2. Lizibaby78

    Lizibaby78 Fórum-zöldfülű

    szép napot szükségem lenne 5 felröppenőre kérem aki tud segitsen köszönöm
     
  3. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Segítség, de nagyon nagy segítség lenne, már csak 8 db felröpi hiányzik, és percek vannak már csak hátra. Aki tud segítsen a felesleget nagyon feltudnám használni, egy db lámpás meggyújtása a TÉT. Előre is köszönöm, annak, azoknak aki, akik segít, segítenek. Javítottam, már csak 8.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.16
  4. barbara850303

    barbara850303 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem is nagy szükségem lenne felröppenőre.Viszonozni is tudom.Előre is köszönöm a segítséget!
     
  5. -tifani56-

    -tifani56- Járnitanuló

    sziasztok nagyon szépen kérek mindenkit 11 db felróppenöm hiányzik aki tud küldjön és én vissza fogom küldeni legközelebbi evetnél köszönöm szépen
     
  6. 1bombacska

    1bombacska Fórum-zöldfülű

    van még 3 ajándékom aki küld Lizibaby78 farmra felröppenöt annak én viszonzom
     
  7. mariandri

    mariandri Járnitanuló

    6db termoszom hiányzik, hogy a 3db aranybanán meglegyen. küldeni még tudok. Köszönöm.
     
  8. gery26

    gery26 Utánpótlás-írogató

    12 felröpim hiányzik. gyanús hogy meglegyen.küldeni még tudok
     
  9. Apóca72

    Apóca72 Járnitanuló

    Sziasztok!
    20 termoszom hiányzik :)
    Valaki tudna esetleg küldeni?
    Köszi szépen...
     
  10. kegyesand

    kegyesand Aktív író

    Küldöm, ha tudom még.
     
  11. csillekerek

    csillekerek Járnitanuló

    Gazdatársak hiányzik még 9 db felreppenő segitséget kérek tőletek! előre is köszönöm!!
     
  12. -csigusz.bigusz-

    -csigusz.bigusz- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nekem csak 2 db termoszom hiányzik, esetleg tudna valaki küldeni?
    Még van 4 ajándékozási lehetőségem, tudom viszonozni!

    Előre is köszönöm a segítséget!
    -csigusz.bigusz-
     
  13. kegyesand

    kegyesand Aktív író

    Küldtem Lili. Sok áldást! -.... és jó gazdálkodást!

    Repült! Remélem érkezik!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.12.16
  14. marcicsirke

    marcicsirke Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! 6 db felröppenőm hiányzik. Segítsetek, ha tudtok, holnap meghálálom Előre is köszi
     
  15. moka3535

    moka3535 Fórum-zöldfülű

    Tudna segíteni valaki? 8 db termoszom hiányzik. Köszi előre is.
     
  16. Li27

    Li27 Járnitanuló

    Sziasztok! Még soha nem kértem, mindig simán sikerült megcsinálni. Mostanában necces a befejezés, mint most is. Ha tudtok küldjetek felröppenőt, még 20 db hiányzik. Nagyon köszi
     
  17. coyotesun

    coyotesun Járnitanuló

    sziasztok:) nem nagyon szoktam kerni de meg hianyzik 2 darab felreppenom es mar nem fog semmi beerni ami adna :) ha tudtok kuldjetek mar 2 darabot :) koszonom szepen :)
     
  18. péteriágnes

    péteriágnes Haladó

    panna1222-re küldjéál baglyot...és küldök.lazarpanna lazarlivia is jöhet bagoly
     
  19. Tejcsifatakarok

    Tejcsifatakarok Fórum-zöldfülű

    1 db hiányzik,légyszi valaki tudna küldeni?
     
  20. -csigusz.bigusz-

    -csigusz.bigusz- Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen, meglett! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.