Törzsasztal általános archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. rozsaviola1

    rozsaviola1 Utánpótlás-írogató

    Sajnos nekem is még csak 497 db könyvem van, más minden kész,emiatt nem tudom befejezni,aki tud kérem küldjön,viszonzom,rozsaviola1 sziasztok.
     
  2. Shark29

    Shark29 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Nem szoktam kérni,mert mindig összejött eddig minden feladatban.Most viszont délután elutazom és már csak egy betakarításra várok,ha abból nem jön össze akkor nem tudom befejezni.60 könyv hiányzik,ha valaki tudna segíteni.Köszönöm.
     
  3. netlady1

    netlady1 Utánpótlás-írogató

    sziasztok,képregényt kérnék,köszönöm
     
  4. szorgos-dolgos

    szorgos-dolgos Fórum-zöldfülű

    segitsetek legyszi kell meg egy jo par felropi halas leszek erte a farmom neve szorgos-dolgos
     
  5. Böbi49

    Böbi49 Fórumlakó

    Üdv. mindenkinek aki ide betér!
    Ritkán fordul elő, hogy az önzetlen adakozók segítségét kérem, de most úgy érzem holnapig nem fog sikerülni összeszedni 200 db képregényt. Kérem azokat akik tudnak segítsenek, hogy a felhősort meg tudjam szerezni az én Böbi49 és a fiam Pribojani farmjára.
    Egyformán állunk az övét is én gondozom. Köszönet a segítségért, ha jön.
     
  6. Ibifarmja

    Ibifarmja Utánpótlás-írogató

     
  7. Menyus

    Menyus Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Elégsok felröpi kell még ezért kérek segítséget. Képregényt kérnék ha valaki tud segitsen!! Kis segítséggel kész lennék. Előre is köszönöm. Ajit vagy felröpit küldhetek viszonzásul! A farm nevem Baloghvagyok
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.14
  8. andzsel

    andzsel Haladó

    Azt írja, nincs ilyen gazda. Légyszi küldj nekem felröpit és én visszaküldöm. Köszi
     
  9. Zsiga51

    Zsiga51 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Még 210 db képregényem hiányzik, ha valaki tud segítsen! Nagyon szeretném befejezni az eventet! Előre is köszönöm.
     
  10. zamboneaux

    zamboneaux Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kellene még jó néhány felröppenő (képregény), a többi már megvan. Aki tud segítsen! Köszönöm
    Senki??:sleepy:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.14
  11. Lejlocska

    Lejlocska Törekvő

    sziasztok ! Kedves Gazdatársak :) szeretnék kérni képregényt sajnos sok kell még és délután dolgozom ,nem lesz módom ültetni ,és aratni már csak ez hiányzik köszönöm
     
  12. Szira52

    Szira52 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! képregény hiányzik még elég sok ha tud valaki küldjön, meg hálálom.
     
  13. Laciapu

    Laciapu Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    200 KÉPREGÉNY hiányzik az eventhez. Kérlek, aki tud, küldjön nekem. Viszonozni nem biztos h tudom.
    Előre is köszönöm!
    Laciapu
     
  14. kiszcica

    kiszcica Fórumprofi

    Sziasztok. Ha tudtok,légyszives küldjetek nekem is képregényt,még 9 et tudok ma fogadni,viszont küldeni már nem tudok. nagy szükségem lenne rá. Köszönöm.
    Üdv: kiszcica
     
  15. doro.lilla

    doro.lilla Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kérlek küldjetek nekem képregényt. Még 210 hiányzik, és nagyon szeretném befejezni az eventet. Köszönöm

    doro.lilla
     
  16. laszlodoro

    laszlodoro Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Kérlek küldj KÉPREGÉNYT. még elég sok hiányzik!
    Köszi

    laszlodoro
     
  17. brigott

    brigott Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !
    Sajnos még 400 képregényem hiányzik :cry:. Szívesen fogadok minden segítséget és minden segítőmnek küldenék viszont ajándékba barkácscuccot.

    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  18. cimbi13

    cimbi13 Fórum-zöldfülű

    Üdv mindenkinek!
    Nekem is hiányzik még 140 képregény. 5 farmról is tudom viszonozni. Aki tud küldeni és kér cserébe az írjon üzit.
    Sok sikert mindenkinek!
     
  19. csabafarmer

    csabafarmer Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Valószínű, hogy aratásból nem jön össze a képregényem. Aki tud légyszi segítsen! A segítséget viszonzom! Farm: cs81kov Előre is Köszi!
     
  20. Picur22

    Picur22 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Picur22 farmra szeretnék képregényt,erről már nem, de másik farmról tudom viszonozni. Előre is köszi.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.