Törzsasztal általános archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kisszakács75

    kisszakács75 Fórumszaki

    Sziasztok! Kérnék képregényeket , akinek szintúgy szüksége van rá kérem jelezze, visszaküldöm, köszönöm :)
     
  2. szs75

    szs75 Járnitanuló

    Sziasztok! Szeretnék kérni képregényeket, sajna enélkül nem sikerül befejeznem az eventet.....visszaküldöm , ha jelzed neked is szükséges, kösziiii
     
  3. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Nekem is hiányzik még képregény, ahogy számolom, éppenhogy meglehetek az eventtel, ezért nagyon megköszönöm, ha valaki tud segíteni képregény küldésével.
    Köszi szépen,
    SzilvaG
     
  4. BabócaMazsolkája

    BabócaMazsolkája Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Szeretnék kérni én is felröppenőt, éjfél után még szükségem lenne 70 felröppenőre, amit szerintem a segítségetek nélkül nem tudnék összeszedni. Köszönöm: BabócaMazsolkája
     
  5. brenya33

    brenya33 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Én is szeretnék felreppenőt kérni, hogy be tudjam fejezni. Akinek hasonlö cipőben jár kérem jelezze és szívesen visszaküldöm.
     
  6. *Andi675*

    *Andi675* Fórum-zöldfülű

    Hellóka! Hiányzik kb. 80 képregényem... HA küldesz előre is köszi
     
  7. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    a nevem .dolgos. gazda 50 db regény még hiányzik , már minden meg van hozzá csak ez a fránya regény nem akar jönni ha valaki küldene MEG KÖSZÖNNÉM !!!!
     
  8. zamboneaux

    zamboneaux Utánpótlás-írogató

    Szia! nekem kellene képregény
     
  9. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    szelmalom gazda vagyok kb holnapig még 150 regényem hiányzik , nem bízok már a felröppenőkbe segítsetek ----------köszi küldjetek Rosszul írtam szelmalom gazda
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.14
  10. .mama47.

    .mama47. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segitségeteket szeretném kérni ,sajnos a felröppenők még hiányoznak, nagyon keveset kaptam egy egy aratás alkalmával.Előre is köszönöm a segitséget./képregény/.
    Üdv.mama47. :(
     
  11. katigazda28

    katigazda28 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Még 165 képregény hiányzik. Nem hiszem, hogy a két aratásból meglenne holnap
    reggel fél 7-ig, ezért kérem, hogy aki tud küldjön nekem.
    5 ajándék visszaküldésére van lehetőségem a mai napon még, aki igényli én is
    küldök.

    Előre is köszönöm azoknak a gazdáknak, akik küldenek.
     
  12. .Rukk.

    .Rukk. Fórum-zöldfülű

    Légy szíves mátépéter -nek küldjetek felröpit az első event lenne amit be tud fejezni csak a felröpik hiányoznak !! Köszi
     
  13. mercy9

    mercy9 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Kérek minden kedves játékost, hogy akinek van még ajándékozási lehetősége küldjön nekem segítséget, mert még hiányzik 152 képregényem!!! Ha kell küldök én is csak jelezzétek!
    Előre is köszönöm!
     
  14. Panka_2008

    Panka_2008 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Felröppenőm, a képregény még hiányzik, hogy befejezzem az eventet.
    Légyszi, segíts! Ha kéred visszaküldöm.
    Előre is köszönöm:
    Panka_2008 gazda
     
  15. varga0410

    varga0410 Járnitanuló

    Sziasztok,légyszi küldjetek felröpit,Köszönöm.varga0410
     
  16. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...én is szivesen fogadnék felröppenőket már csak az hiányzik..de sok..170 db.:( Holnap én is tudom még viszonozni ha kell cserébe. név.: szelllorozsa* (3db. l betüvel csillaggal) :) Köszönöm
     
  17. -kati57-

    -kati57- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Még 144 képregény hiányzik az event befejezéséhez.
    Aki tud küldjön nekem. Öt játékosnak tudom viszonozni
    a mai napon, ha kéri. Előre is köszönöm a segítséget.
     
  18. Lizike1961

    Lizike1961 Járnitanuló

    Szép estét mindenkinek!
    Szeretné segítséget kérni! Még 25 db képregény felreppenőm hiányzik.
    előre is köszönöm a segítségeteket. :)
     
  19. fanyűvő76

    fanyűvő76 Utánpótlás-írogató

    Üdv Kedves Gazdák!
    Most én is hozzátok fordulok segítségért! Mindent letermeltem, de szerintem nem jön össze a felreppenő holnapig. Mindenkinek visszaküldöm természetesen! További jó játékot kívánok!
     
  20. monikaj70

    monikaj70 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Bajban vagyok én is hiányzik még a képregény felröppenő. Mindenkinek nagyon köszönöm aki segítségemre siet. Szép estét :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.