Törzsasztal általános archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kiszcica

    kiszcica Fórumprofi

    Sziasztok. Aki tud még ma éjfél elött legyen szives küldjön nekem képregényt,még 4 et tudok fogadni ma. 175 hiányzik még,nagyon szeretnék végezni. Köszönöm szépen. :)
     
  2. zsuzsa514

    zsuzsa514 Aktív író

    Kérlek benneteket segítsetek még kellene képregény 76 darab.
     
  3. balint_eny

    balint_eny Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A barátomnak szeretnék képregény felröppenőt kérni! Előre is nagyon köszi, annak aki tud küldeni!
    Farmneve: jakab_lorant
     
  4. Ninettácska

    Ninettácska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Ha írtok a farmomra, tudok küldeni képregényt! (7 gazdának) :)
     
  5. eerikaa

    eerikaa Fórum-zöldfülű

    Sziasztok először vagyok bajba, nincs meg a felröppenöm más minden meg van de hiányzik 90 db képregény kérlek segitsetek majd vissza küldöm.
     
  6. kiszcica

    kiszcica Fórumprofi

    Már csak 135 hiányzik. És ma még tudok fogadni 12-t. Köszi annak aki küld.
     
  7. marci.24

    marci.24 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Aki tud segíteni, azt megkérném hogy küldjön nekem képregényt, kb 150 hiányzik még. Tudok én is küldeni egy párat még. Köszönöm a segítséget!
    marci.24
     
  8. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Aktív író

    Sziasztok! Utolsó nap van és 74 db képregényem hiányzik. :( Kérlek Benneteket, segítsetek! :(
     
  9. Szviki04

    Szviki04 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Én is képregény hiánnyal küzdök. Kezdéskor olyan volt a netem, mint a mesében (hol volt-hol nem). Még 80 hiányzik, szupitrágyával küzdök érte, de nem biztos, hogy elég lesz. Előre is köszönöm a segítséget.

    szviki04
     
  10. gakabiti

    gakabiti Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Sajnos még elég sok képregény hiányzik, ha valaki tudna küldeni megköszönném! gakabiti
     
  11. Marcipán31

    Marcipán31 Járnitanuló

    Sziasztok! Sajnos még 30db képregény hiányzik, ha valaki tudna küldeni megköszönném! Marcipan31
     
  12. tbetty77

    tbetty77 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos még hiányzik egy pár felröpim! Aki tud az legyen szives küldeni! Meghálálom!
    Másik farmomról még tudok küldeni!
     
  13. _Mónika71_

    _Mónika71_ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Nagyon rosszul állok a felröppenőkkel,tudnátok segíteni?Előre is köszönöm a kedvességeteket!
     
  14. Nekohappy

    Nekohappy Fórum-zöldfülű

    Szeretnék kérni képregényt lucifer1964 és Nekohappy részére.Köszönöm!!!
     
  15. fanyűvő76

    fanyűvő76 Utánpótlás-írogató

    Szép jó reggelt Kedves Gazdák! Megkérlek benneteket, aki tud segítsen. 46 db felröppenő hiányzik, aratok, vetek, de lehetséges, hogy nem jön ennyi már össze! Viszonzom az ajándékokat!
     
  16. klaudiaa90

    klaudiaa90 Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt Nektek! Nekem is még elég sok képregényem hiányzik sajnos! Aki tudna segíteni azt megköszönném, és én is segítek neki! Köszönöm! Írjatok a farmra!
     
  17. Guci0307

    Guci0307 Utánpótlás-írogató

    Jó reggelt Mindenkinek! Én is rá vagyok szorulva a 3 varázsfám ellenére képregényekre még pedig 130 darabra! Valaki tud segíteni írjon a farmomra és küldök neki is vissza! Köszönöm
     
  18. dinnye100

    dinnye100 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm megmozdulást a kérésemre, ma arra ébredtem, hogy tele a pajtám képregényekkel, ti küldtetek. Így ha aratok, már tuti meglesz. Köszönöm Lenkusék, zoma1, marikakisne.További jó játékot!
     
  19. dtundi59

    dtundi59 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Már csak pár felröppenő képregényre lenne szükségem. Akinek lehetősége van az küldjön légyszíves. Nagyon köszönöm dtundi59 :)
     
  20. jucus962

    jucus962 Járnitanuló

    Egy jó pár fel röppenőm hiányzik a tegnap nem tudtam be lépni csak reggel minden megvan de a felröpik hiányoznak kérlek ha tudtok segítsetek ,talán be tudom fejezni!Köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.