Visszajelzés Túlvilági játékest csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 27.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. durnieva

    durnieva Fórummogul

    igen nekem is eddig szuperul jött a gyémánt 10db van mostkb a harmadik szövésért sen gyémántot ad ez már tényleg szemét dolog
     
  2. almáspite48

    almáspite48 Aktív író

    Szia !Sajnos nekem sem,ez a nagy farmom tegnapelőtt 15 ládából egy sem jött!Nekem is 3 hiányzik a felhőtöl,de ezen a farmon a kezdetek óta ilyen rosszul adja.szép napot
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  3. incimami

    incimami Fórum bárója

  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Ne keseredj el, holnap biztosan meglesz az!
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  5. boszi52

    boszi52 Rutinos

    A Túlvilági felhősor 2 ,hogy kell megszerezni
     
  6. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Szia !
    A triviajutalmak fülnél található, 40 triviapontba kerül.
     
  7. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumlakó

    sziasztok segítséget szeretnék kérni. a túlvilági játékest felhősor l , és aráűvaló kitehetők 104 csillagos érmébe kerül ha jól számoltam. meg volt 104 érme, felhő+ugrólánc+tulvilági zenekar, 76 érme - ezeket kiváltottam. és a hiányzó kettőt már nem tudtam megvenni, azt jelezte, hogy csak 6 csill, érme van..mi történhetett, mikor meg volt a szükséges érme?köszönöm, ha valaki érti ezt,és válaszol
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia durnieva!
    Tudjuk jól, hogy szerencse függő is a Sötét kristályok kinyerése a ládájából, de ezt azért tudjuk befolyásolni valamennyire azzal. hogy hány Ingrides minijátékot játszunk le. Mert az viszont nem mindegy.
    Hány lejátszott játékod volt összesen? Azokból mennyi kristályt nyertél ki?
    Tudjuk, hogy sokan 60-80-100 plusz ládával rendelkeznek azon túl, hogy már kiváltották a két felhőt és a dekort is, holott őnekik is volt olyan ládabontásuk, amiben nem volt kristály.
     
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia szerencsevadász70!
    A matek elméletileg stimmel: 76 érme kell a felhőkre való dekorációkhoz és 28 érme az 1. felhősorhoz, ami = 104 érme.
    Nem lehet, hogy mégsem volt meg a teljes kellő mennyiség?
    Ha ellenőrzést kérsz a farmodra akkor egy segítségkérő topikban farmnév és ID szám megadásával tedd fel a kérdésedet.
     
  10. gődények

    gődények Törekvő

    sziasztok szeretném megkérdezni, hogy a triviajutalmak között van minden farmmunkás, arató, vetőgép, stb., vajon az azonnal indul?
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Jól gondolod, viszont vannak kuponok is, amit te indítasz. :)
    [​IMG]
     
  12. magika

    magika Fórum mestere

    A boszikacsa v lúdnál már csak matematikai esély van a 2. felhősorra mert még 2 db kő hiányzik és 2 játékom van mielőtt lejár az event. A többi fazék már nem érik be ez kitolás szerintem ennyire a szerencsére bízni a dolgot!
     
  13. Judabeli

    Judabeli Törekvő

    Sziasztok! Valaki nem váltotta ki az Ugrólánc kitehetőt kétszer, mert szívesen elcserélném valamire majd. Úgy tűnik nem tudom megcsinálni az eventet, erre a kitehetőre már nem futja.Jó játékot, üdv. J.
     
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Írjál majd egy baglyot cserenapon.
     
    Kuzdern és barbi021951 kedveli ezt.
  15. Judabeli

    Judabeli Törekvő

    Köszönöm, rendben. Írj rám, hogy mit szeretnél cserébe. Üdv. J.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Hát a bolt kifosztása nem sikerült, de a felhők megvannak:inlove::inlove::inlove:, holnap még a fabevételi bónuszt + egy dekort kiváltok ;)(cserének).
    Köszönöm a táblázatot:inlove::inlove::inlove:, öröm volt olvasni, hogy milyen ügyesen összeraktátok!:D
     
    bocsinet, Kuzdern, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Éjjel 2 órénként felkeltem , de megérte . Na nem ez , de ha már felkeltem máshoz , ezt is csináltam .


    [​IMG]

    Érik a következő adag .

    [​IMG]

    -----

    Ennyi jött hozzá még :inlove:

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.11.20
    maszilva, Mica67, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  18. hakmak

    hakmak Utánpótlás-írogató

    Nagy bajban vagyok, segítsetek légyszi!!!! Kiváltottam a felhősort, és a rávalókat is, megvolt a zseton hozzá, de véletlenül a túlvilági zenekarból 2 db ot váltottam ki, az ugróláncot meg így már nem tudtam megvenni, persze maradt még zsetonom....Helyre lehet hozni valahogy????? Nagyon kivagyok borulva....Ha van ötlet, ami orvosolhatná, légyszi mondjátok!!!! Köszi!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Szia! Egyszer jártam így és írtam a Supportnak és visszacserélték, írjál gyorsan vagy csere napon juthatsz hozzá.
     
    Kuzdern és Éva0315 kedveli ezt.
  20. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Jó reggelt :)
    Az enyém nem annyira jó. :( Még az elején a kitehetőt váltottam ki,mostanra viszont 3 kristály híján nem jön össze a második felhő.
    Ráadásul a 23 órás időpontokat sem tartottam be mindíg,mert figyelmetlen és feledékeny voltam.
    Nagyon szomorú vagyok.Hátul gombolós koromban sem voltam ilyen dilettáns.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.