Visszajelzés Tűz és kénkő - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 19.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pont én is itt tartok... még mindig csak egyszer kaptam aranyat;) De pörgetés jött többször is!
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  2. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Én 18-nál járok és 3 szor kaptam eddig 2 db Aranyat:)
     
    maszilva, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha az aranyat tekinted főnyereménynek akkor szerencsés vagy;)
    változó mit ad a rendszer.. nincs okom panaszra... holnap meg lesz a hiányzó felreppenő is szerintem;) A növények már bőven megvannak...
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, érdekes ez az egész. Most visszanéztem a 2. harminc etetésemet is. Fel sem rakom. Elég változatos a nyeremény. Főképpen a trágya, sztáp, kacsakata.. volt, viszont jött aranybanán, csemeték és farmpengő is. FA az most sem jött, se fa, se arany. :D
    De nem is baj, majd a csemetékből fejlődik ki. ;)
     
    Kuzdern, inanna11, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  5. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Én a 67. etetésnél járok, talán 2x kaptam FA-t, viszont csemeték egész jól jöttek.
    Mivel a növényeim már megvannak, és a bubihoz való zsetonom is, már csak rendes holdas növényeket ültetgetek, a maguk tempójában - esetenként adódó felhő vagy rekeszes gyorsítóval, ahogy rendesen - majd szépen összejön a röpi is. Ha jól számolom kb 10-zel fogom túletetni a kis (ör)dögöket. 8)
    R
     
    Amira09 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Megvan a 75 játék, nem jött FA az ördögöktől. Nem is baj, így még jobban várom a fáját. :D ;)
     
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nagyon ügyesek vagytok én még csak 32 etetésnél járok, de idő van bőven. Talán háromszor jött 2 arany. De ez nem baj jól jön a többi is. Úgy számolom vasárnapra végzek ha nem hát hétfőn. Nem sürgős. Az ilyen simán megcsinálható eventeknél mostanában már nem is pörgetek. Tartalékolok azokra amik sok növényt kérnek jobb adományokért. Venni nem szoktam pörgetést csak annyival gazdálkodom amennyit a játék ad. Aki még nincs kész kitartást aki kész van annak jó pihenést és kellemes hétvégét kívánok.
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    76 etetésnél tartok;) Még van egy kevés növény azt majd ha lesz felreppenő bekeverem és végeztem;)
    Most szaporítom a horrornövényeket;) Apró cél... most szeretném ha mindenből 20 ezer lenne;)
     
    jutka190226, Domos52, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  9. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Nagy az öröm! Végeztem az eventel, bár még ültetek egy kis apróért. Viszont kitettem az ajándékba kapott titok ólakat, és lett 2 narancs mantarája, és egy pápaszemes makim . hurrá.:)
     
    cirmi54, Sali~*.*, jófarmerlány és 14 más kedveli ezt.
  10. apuci0412

    apuci0412 Fórum-zöldfülű

    sziasztok olyan kérdésem lenne hol tudom leadni a láva szószt?? mert bejáratra kattintva csak a nyereményt látom hogy hol adjam be azt nem.ha valaki segítene köszönöm
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A lávaszósszal a teliholdas farm és a gombaerdő ablak alsó sávján megjelenő Állatkáknak kell adni:
    Egy karakter megetetéséhez kattintsunk az adott karakterre:
    [​IMG]

    Ekkor megjelenik a karakter fölött egy ablak. Az ablak felső részén láthatjuk az aktuális malomtermék pajtakészületünket. Az alatta lévő gombbal tudjuk a karaktert megetetni. Amennyiben legalább egy malomtermék van a pajtánkban, a gomb zöld, ha nincs egy sem, akkor szürke. A karakter megetetéséhez kattintsunk a zöld "Felszolgálás" gombra.

    A karakterek minden egyes etetéskor megjutalmaznak minket. Véletlenszerű módon, az alábbi jutalomlistából kapunk egy jutalmat egy-egy etetést követően.
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    4.- nél a pipát rakd ki és akkor előjönnek az ördögök. :D ;)
    [​IMG]
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Tűz és kénkő letudva! xD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
  14. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Az event kész. Gondoltam tovább etetem a kis szörnyeket. Az egyiktől ma reggel Bonus ládát kaptam. Persze megin TP-t fog adni - gondoltam -. helyette: növénybevételi bonus 100 %, Jogos a mondás: ne itélj előre!
     
    cirmi54, kutyaszálló, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A 62. beadásnál kaptam farmaranyat, a titokfákból jön talán több;)
    További szép estét:D
     
    bocsinet, Sali~*.*, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    64 etetésnél , talán 4x kaptam farmaranyat :inlove:
     
  17. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    50 sima és 100 party pörgetésből egy növényre ható bónusz sem jött, ezért bevetettem egy jack-et, (mivel learattam véletlenül a szupertrágyára ható felhőimet délelőtt). Most 60 etetésnél tartok, a többi már normál ütemben is meglesz. Már ötször kaptam farmaranyat, de változatosan ad mindenfélét. Volt bónusz láda is, ezért a meglévőkkel együtt kibontottam:
    [​IMG]
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nem lehettek elkeseredve. Még mindig én tartom a csúcsot. :D 75 etetésből 0 FA. ;)
     
  19. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Nekem elég volt a 75 etetés, farmaranyat nem kaptam,de nem baj hátha lesz majd a fára lehetőség:p:D
    Aki kész annak gratula, aki még etet annak sok sikert a befejezésig;):)
    Gyúrok az új fákra, elég sok cuccot kér majd8)
     
    zsani_apja, jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  20. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Ma 10 aratásból 2 farmarany, 3 szupertáp lett. Jó eredmény.
     
    Magdusnéne kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.