Visszajelzés Tűzijáték-show 2018 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 26.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Hazaérkeztem közben, és látom, voltak gondok a nemzetközi táblázattal... Most rendben működik, gyors lementettem képként, hozom ide.
    GYIK-ban nem szívesen cserélném le, ugyanis ha gépelési hiba van, akkor a nemzetközi táblázat frissül, a lementett kép nem...

    graal 1.png

    graal 2.png

    graal 3.png
     
    maszilva, Varázslat6869, Rebcsok és 21 más kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

  3. Szépnyárinap

    Szépnyárinap Junior szaki

    A karácsonyi befejezés után részben visszaraktam az ólakat és mamutokat, nem akarok megint tarolni. 28-án elutazom, csak reggeli és esti bejelentkezésre lesz időm, igy ezt a szilvesztert nem a gép előtt fogom tölteni. A felhő sem olyan számomra, amiért érdemes lenne csinálni. Amióta elhagytam a 200. szintet, onnantól már nem hajtom a TP-t. Sokkal inkább a pajtámat akarom tölteni, ill. van még gazdaköri is amihez nem kevés növény kell. Sok sikert mindenkinek, aki hozzákezd. BUÉK minden játékosnak!
     
    -W-595-, Rebcsok, ulmo12 és 12 más kedveli ezt.
  4. Csengbong

    Csengbong Utánpótlás-írogató

    Az event szerintem sima,
    de,ha nem,segít egy ima.
    Hol a pohár,hol a csésze,
    fejemben vajon van e ész-e?
    Év végén tűzijátékot csinálok,
    nektek Boldog újévet kívánok!!!
     
    55nagyi55, maszilva, toldykat és 43 más kedveli ezt.
  5. erika260665

    erika260665 Törekvő

    Neked is BUÉK Kedves szomszéd. :)
     
    -W-595-, ulmo12, Erzsi5353 és 2 más kedveli ezt.
  6. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Elérkeztünk a 2018-as év utolsó növénytermesztős eseményéhez 8)...
    És a hozzászólások nagy része arról szól, hogy érdemes-e csinálni vagy sem :D?!
    Nos, én a 220-as szinten vagyok jelenleg :inlove:, és itt már gyötrelmesen lassú a haladás/szintlépés ;)..., úgyhogy, a tp. gyűjtés már annyira nem ösztönöz xD, és ennek a ténynek "köszönhetően", a
    Tüzijáték-show 2018-as kiadását csinálni fogom ;) 8) xD!!!
    Igen, valóban sok a 168 órás, azaz az egy hetes lezárás a felhősoron :music:, mégis valamennyi tp. csurran vagy cseppen belőle az idő múlásával ;)...
    És van töklekvár nyeremény is benne :p, ezt inkább nem kommentálnám...:D xD....
    Ám, ha figyelmesebben megnézzük a nyeremények listáját :), farmos tapasztalatpontot is gyűjthetünk ezzel az eventtel, és nem is keveset :inlove:..., és még sok egyéb hasznos cuccot is ami a farmos haladásunkat elősegíti 8)....
    Persze, ez itt nem a reklám helye ;), mindenki el tudja dönteni, hogy az idejébe vagy éppen a kedvébe ez a show belefér-e :).
    És köszönet a "matekkel" foglalkozó, azaz helyettünk is számoló gazdáknak :inlove:, segítségükkel sokkal könnyebben teljesíthetjük az eventeket 8)!!!
    Az utóbbi idők eventjeit maradéktalanul megcsináltam és tetszettek is 8), tapasztalataim szerint vannak pozitív változások is a Játékban :inlove:...


    Sikeres eventezést, örömteli és szórakoztató játékot kívánok :)!!!






    "Bizonyos gondolatok olyanok, mint az imádság. Vannak pillanatok, amelyekben - akármilyen a testtartásunk - a lélek térdre borul."

    /Victor Hugo/
     
    55nagyi55, -W-595-, szili48 és 37 más kedveli ezt.
  7. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    Ennél az eventnél nem működik a cserebere?arra gondoltam,hogy adok 300 szupertrágyát 1000 egység vizet meg egy 24 órás munkás kupont,és cserébe kérem a felhősort,amelyik fejlesztőt érdekli írjon bagolyba,vagy bluetooton.
     
    55nagyi55, Borzas.Kata, -W-595- és 25 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Rendben! Most lássuk a kitehetőkért, mit adsz?
     
    55nagyi55, Borzas.Kata, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  9. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Ette fene,adok 3 db pocok légyfogót,ha a mostani ládás válogatásba becsempészed,a légyfogót fű alatt.
     
    55nagyi55, Borzas.Kata, Gio és 8 más kedveli ezt.
  10. pistacia2

    pistacia2 Járnitanuló

    Sziasztok, legyetek szívesek megírni nekem miből mennyit kell termelni a következő eventhez! Köszönöm szépen. Vendégeim vannak, nincs időm számolni:)
     
    Borzas.Kata és ulmo12 kedveli ezt.
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Gio, Varázslat6869, HarciPocok és 2 más kedveli ezt.
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Inkább nem mondok véleményt, csak azt,hogy hozzákezdek meglátom,hogy meddig jutok, de nem erőlködöm . Nem szedem le az összes területet,csak 2 farmost és egy Bahást.Lehet,hogy így nem lesz esélyem sem a befejezéshez, de most nem is bánom.Szomszédok, ha olvassátok, felröppenőt most sem kérek-Sok sikert a játékhoz,alakuljon mindenkinek ahogy elgondolta.Jó játékot.
     
    maszilva, Gio, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Ahogy számoltam, közel 8+ millio Tp jön össze nekem az event feladatainak teljesítésével.
    Ha csak a számokat nézzük nem sok, mert a dekorok nap 4-5 milla TP-t adnak, de ha csak eventet nézzük akkor viszont elég sok.
    Én csinálom, szokásos módon mindent tarolok, hogy előbb végezhessek az eventtel.
     
    GA-BI-O-Farm, -W-595-, Gio és 7 más kedveli ezt.
  14. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Nekem megéri(mármint az event), mert ez azt jelenti, hogy jön vissza az életkedvem, ugyanis én karácsonyra egy kiadós influenzával tarkított tüdőgyuszit iis kaptam, épp hogy élek, ezért örülök az eventnek, mert ez azt jelenti, hogy túléltem(jövőre, bármennyire is ellene vagyok a védőoltásnak, beadatom, csak nem leszek még a mostaninál is betegebb)
    Na ennyit az egészégügyi vonalról, mivel mostanában úgyis ülve alszom, ezért nem lesz megerőltető az event sem, ülve ültetek, még csak el sem fáradok :D
    Az utóbbi időben nagyon szép a felhőrevalók grafikája, főleg a téli vonatkozású, gratula a fejlesztőknek, de hogy már megint nem sikerült egy havas ágú farmaranyfát (azért írom kicsi betűvel, mert így lehet, hogy nem kapok ki tőletek, hogy farmaranyfázok( és tényleg fázom/k brrr.)sem becsomagolni az eventes nyeremények közé, jó lett volna nekem gyűrötten is, lett volna ideje kisimulni a Bölcs tölgyes területén :D
    Úgy döntöttem, hogy mindenhol csupaszítok(na nem kell mindjárt rosszra gondolni) ,mármint a farmomon, így hamarabb kész leszek, szeretném utána a gazdaköriket befejezni, rengeteg lett ugyanis az utóbbi időben.
    Érdekes, hogy mostanában a felröpikkel nincs gondom, pedig csak 2 Panni pörög egymással szemben a tölgyes területén.
    Bocsi, hogy nem csak az eventről írtam, de nekem már az élet is egy hatalmas event
    :D
    Sok sikert mindenkinek :)
     
    bamargo52, Imi*, maszilva és 22 más kedveli ezt.
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jó egészséget kívánok Neked.Csodásan állsz az eventhez.Hajrá akkor! Sok sikert.
     
    Imi*, Cyra65, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  16. ccmaci73

    ccmaci73 Utánpótlás-írogató

    No ez a felhőőőőőőőőőőőőőő :mad:
    Igencsak hosszú az érésideje :(
     
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok Eventezők :) Latom sokan kivagytok akadva a felhősoron, pedig nem ez az egyetlen 168 órás felhősorunk. Sőt, az egyikért még fizettünk is, nem is keveset, hogy 168 óránként arathassunk róla egy 3 órás kupont. Ugye, ugye? Játékóra felhősor? :p
     
    Imi*, GA-BI-O-Farm, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    gyógyulj meg gyorsan, ne kezd az évet betegséggel, remélem, hogy már most is jobb kedved van és gyógyultabbnak érzed magad. Mindenkinek kellemes ültetgetést....és jó pihenést/szórakozást a a következő hosszú hétvégére!!


    Ne törölj bele kérlek az idézési blokkba! Hagyd meg a [ quote] és a [ /quote] jelek közötti szövegrészt. A záró szögletes jel után nyomj egy entert, és úgy írjad a saját mondandódat!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.12.18
    Cyra65, -W-595-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok, Eventezők!

    A"Tűzijáték-show" event élő, online!

    Kérjük, ellenőrizzétek egy kilépést majd visszatérést követően az eventórában az ikon meglétét!

    Csak ezután arassatok, majd kezdjétek az ültetést!

    Eredményes játékot, sikeres eventet kívánunk!
     
    Imi*, brekkencs., GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  20. péteriágnes

    péteriágnes Haladó

    592 db felröppenő...nem is rossz..
     
    -W-595- és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.