Visszajelzés Tanulj és gyarapodj! - Malala jótékonysági eventje

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lili060504

    Lili060504 Törekvő

    Szia ha paysafecard-dal fizetek akkor nem fog átállni a geo ip-m? mert ezt olvastam.
     
    Netudki50 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Helyesen teszitek8) Szerintem itt teljesen nyilvánvaló a szándék, és az event leirása is. Aki ezek után ezt nem tudja elolvasni és értelmezni, és még balga módon szóvá is teszi, ha más nem megszokásból, az meg is fogja érdemelni.

    Én személy szerint nagy örömmel fogom letérkövezni az iskolába vezető utat:D és csinálom a képmentéseket a szép bódékról:inlove:
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Ó jó hogy írtad a képmentést :) Majd milyen jó lesz időnként rápillantani erre az aranyos kis felületre:)
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Melan!
    Íme, hogy legyen mit emlékbe eltenned. ;) Mentsd le magadnak!
    padli.gif toki.gif pari.gif kapi.gif
    Hatalmasakat tudnak pislogni. :D
     
    Kata_rzis, bamgica, Meellcc és 21 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Beírod a Gugliba, kiírja hol van hozzátok legközelebb és mindig tedd el a kártyát az utólsót amin még van lóvé;)
     
    Meellcc, HéricsBáró, ribizli4 és 10 más kedveli ezt.
  6. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Bizony, iszonyat aranyosak ezek a bódés barik:D:D

    Hálás köszönet, már mentem is le magamnak:)
     
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves GA-BI-O-Farm!
    Neked is hozok valamit. ;)
    tantoneni.gif
     
  8. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Elkezdtem olvasni az ismertetőt, de nem is fog az agyam már, és nem is igazán vagyok most képbe a sok event/eventismertető egymás hegyén hátán közepette.
    Hétvégén ígérem elolvasok mindent megint, friss fejjel...de addig adjon valaki valami támpontot, hogy itt most mit is kell csinálni:S Csak ültetni valamit azt a pár növényt?
    Nem gondoltam, hogy valaha ilyen üres lesz a fejem:S
    Köszönöm előre is a segítséget, akár bagolyba is.
     
  9. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    No de ha résen lesznek Beko és a többiek, akkor ezeket nekünk nem kell olvasnunk ;) mármint a fizetésre kitérőket:wuerg:
    Nem akarom előre elkeseríteni szegény modikat :sleepy: de biztos lesz dolguk ez ügyben :wuerg:
     
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Lili60504!
    Paysafecard használat esetén nem fog átállni a Geo ip-d, ha Magyarországon vásárolsz vele.
     
  11. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Szia!
    A lényege igen, ültetni sorban ahogy hozzájutsz a magokhoz, + a kavicsokat amit kapsz a beadásukért, sorban lerakni velük az utat, hogy bővüljön a területed. Ahhoz hogy az egészet befejezd, venned kell kosarat valós pénzért, amelyiket választod, persze ha akarsz, nem kötelező!
     
  12. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Minden ültetős eventnél így van, mert mire haza érek este a melóból és elkezdeném az eventet, már nincs a piacon trágya.
    Bocsi de ezt nem tudtam kihagyni xDxDxD
     
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Röviden igen. Hasonló a borsós eventhez, először egyféle eventnövény van, azt el kezdjük termelni, és ahogy beadjuk, kiváltjuk a következő eventnövényt.
    Azt is termeljük, és azzal váltjuk a következőt.

    A csavar benne, hogy eleinte nagyon kicsi a termőterületünk, de ahogy beadjuk az eventnövényeket a feladatsorba kapunk "kavicsot" amivel tudjuk növelni a termőterületet is, ezáltal gyorsitva a termelést. Ez NAGYON FONTOS, mert más lehetőség itt most nem működik, nincs csatni, nincs töklekvár, nincs szupertrágya.

    A "kavicsot" lehet még kapni a kitehetőkből is, DE azokat viszont CSAK vásárolni lehet a kosarakból.

    A teljes feladatsort vásárlás nélkül nem lehet végigcsinálni.

    De ezzel majd holnap foglalkozunk, előtte még a TOP vár ránk8):D




    Tartok tőle én is, hogy lesz bizony:cry:
     
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Rylee86!
    Igen, "csak" ültetni kell. De előtte nem árt termőföldet szerezni. Ahhoz pedig kavics kell.
    Apró lépések: pár növényt kapálgatsz, azt beadod. Kapsz kavicsot (és újabb növényt), kaviccsal újabb pár földterületet szerzel, megint kapálgatsz pár növény. Beadod és kezdődik a folyamat újra.

    Ahogy növekszik a tudásod (területed), úgy leszel képes egyre többre.
    Ugyanazokat a folyamatokat begyakorolva egyre több lehetőséged lesz, mert gyakorlatot szerzel.
    Újabb finom párhuzam Malala céljaival. ;)
     
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Köszi! :p Nagy igazságot mondtál, de ez a szempont nem jutott eszembe. :D
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Köszi ezt az aranyos kis rókahölgyet, nem semmi pörög -forog, kavicsokat szór, szívecskét dobál...;)
     
    ildiko44, -kaktuszable-, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Detti0812!
    Lehetőségeinkhez mérten jelen leszünk.
    Abban tudtok segíteni, hogy nem reagáltok rá, mert akkor elég az "induló" hozzászólást törölnünk és nem kell szerkeszteni azét, aki válaszol és az írásában más, fontos dolgot is közöl. Az a feladat több időt vesz igénybe.

    Aki pedig egy jótékonysági eventben kifogásolja a fizetést, annak sajnos nem használnának a szép szavak sem.
    Legyünk bizakodóak! ;)
     
  18. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen a válaszokat:)
    Még egy kérdésem lenne...
    Írtátok, hogy a teljes event kosárral teljesíthető.
    Kosár nélkül meglehet a felhő? Vagy mit lehet összehozni?
    Ezt egyenlőre nem is találom:S
    Tényleg elnézést ha hülyeséget, vagy nagyon egyértelmű kérdést teszek fel. :(
     
    Magdusnéne, genka53, Netudki50 és 7 más kedveli ezt.
  19. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Persze, világos! Én nem fogok senkinek szólni ezt biztosra veheted :p
    Volt rá példa igen, hogy megemlítettem valahol, hogy muszáj szelektíven olvasnom miattuk, de ez ritka eset.
    Akkor már nagyon túlzásba vitték az értetlenkedést és kinyílt a bicska a zsebemben >:(:DxD
    Amúgy csak jókat nevetek rajtuk máskor ;)
    Ezek annyira aranyosak :inlove::inlove: Na és ne felejtsük el, hogy mennyi minden hasznos dolog marad a farmunkon event után,
    mert elég jó TP-et adnak! A felhőre meg lehet mást is tenni, nem kell ezeket oda pazarolni :p Szuper!
    Nem, a felhő a 3. kosárban van! Az a nyerő! :p;)
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Rylee86!
    A felhő csak kosárból vásárolható meg. 3. sz kosár
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.