Visszajelzés Tanulj és gyarapodj! - Malala jótékonysági eventje

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem lehet, az csak a 3. kosárban van. Gyakorlatilag a felhő teljesen különálló most, mert az eventes kitehetők nem is kellenek rá, a felhő csak 1 kis extra.

    Nagyon jó gondolat, tényleg figyelmen kivűl kell most majd hagyni teljesen az ilyen irányú kommenteket.

    Most még nagy a csend, mert mindenki a TOP-s dühöngőt használja:D és még csak azok vannak itt akik tényleg olvassák is a fórumot. De majd holnap ha élesedik az event. De legyünk pozitivak.

    Egyébként nekem nagyon tetszett már eddig is a megújult Rackó, pláne az 5 AB:p:D de ez az ötlet a régi területének a felhasználására végképp telitalálat nálam8)
     
  2. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Értem:(
    Akkor nekiállok ültetni, meg lépegetni.
    Köszönöm a segítségeket:)
    Nem mondom, hogy mindent értek, de szombatig ennyi infó szerintem elég:)
     
  3. Lili060504

    Lili060504 Törekvő

    Köszi szépen
     
    Netudki50, -Fülemüle-70 és BackOffice kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

  5. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Erre azért kitérhetnénk egy kicsit bővebben, mert nekem az még nem világos, ha ennek vége lesz utána mi lesz ott? :music:
    Vagy ezt a területet csak ilyen különleges alkalmakkor fogjuk használni? o_O Netán lesz ilyen több is?
    Egyeltalán megmarad az a terület? Vagy csak most erre az eventre nyitják meg? Hűűűű de sok a kérdés :wuerg::oops::):)
     
  6. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia! Az osztályelső kosárban van a felhő, úgyhogy nem lehet kosár nélkül megszerezni. Legalább is én így látom, bár kicsit nagyon fáradt vagyok.
    Nekem kicsit bonyinak tűnik az event, de majd csak jön a megvilágosodás, vagy a jó tanácsok.
    Én csak munkásokat és malmot szoktam venni, semmi mást, ez inkább elvi kérdés, mint anyagi. Tudom, hogy így lassabban haladok, de lehet, hogy kedvesebbek az apró kis győzelmeim. Most viszont egy erősebb elv ezt felülírja, így hát veszek kosarakat és elkezdem az eventet...de hogy befejezem-e, halvány rózsaszín fogalmam sincs, végtelen mennyiségű munkám van. Szerintem most nem is ez a fontos, hanem az, hogy játszunk egy jót és közben jót cselekszünk, vagy inkább fordítva?!
     
    taga1, -kaktuszable-, Fatther és 12 más kedveli ezt.
  7. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Kedves BackOffice .
    Most akkor hány kosarat vegyek meg?
    Nagyon segíteni szeretnék. :inlove:
     
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Ezek nagyon jó kérdések, és engem is nagyon érdekelnének a válaszok, át is vittem Apóhoz őket utólagos engedelmeddel, reméljük kapunk rá választ;)

    Szia Kedves Szomszédom,

    Minden kosár más, a legnagyobban ott a felhő és a plusz kitehetők.

    A Tudás fája kosárban van direktben kavics, illetve tudsz venni plusz kitehetőt, ami megint ad kavicsot, tehát könnyebb lesz végig vinni az eventet.

    A Kibontakozó értelem kosárban meg a komposzt, amivel gyorsithatod az eventnövényeket. A 6 órás eventnövényt jó lehet levinni 3 órára, szóval az is hasznos.

    Ha lehetőséged engedi megveheted mindegyik kosarat 1x, szerintem már az is nagy segitség:)

    Szia,
    Szerintem ez egy könnyed kis event, egy kicsi kis területen csináljuk, nem kell hozzá még munkás sem, de ha vannak akkor még nagyobb könnyebbség.
    Ha megveszed a kosarat, és tudsz gépközelben lenni aratáskor, akkor szerintem gond nélkül lehet teljesiteni. Maga az aratás-vetés munkásokkal meg szerintem 1 perc:)
     
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Rylee86!
    Majd belejössz. Neked ne menne? Kizárt. :)

    Kedves magdi06!
    Az sms-ben való vásárlás jelen esetben nem lehetséges.
    Sajnálom! :(
    Detti0812
    Nem vagyok Jós Jónás. Hogy ő tudja-e? Mondom nem vagyok jós, még ezt sem tudom. xD

    Az jót jelent, hogy egy próbát tettek a hely "újrahasznosítására". Ebből még akármi jó is kisülhet.
    Kedves ursa11!
    Meg fogod te is látni, hogy élőben élvezhető és könnyed event lesz. És nem utolsó sorban ráérős.
    Taktikázni, beszélgetni lesz majd miről. Például: csatni nélkül érdemes-e 1x1-n ültetni, vagy inkább 2x2-n.
     
  10. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Drága Szomszédom.:)
    Megveszem akkor mind a 3 kosarat .:)
     
    genka53, -Mayacska85-, Netudki50 és 4 más kedveli ezt.
  11. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Nem tudom elképzelni, hogy ezen az eventen bárki is hőbörögne. :)
    Mostanában (kivéve a mostani Topost) nagyon jó hangulatúak az event csevegők! Ezért szoktam rá és néha írok is. :)
    A Toposba nem találtok tőlem hsz-t. :music::D
     
    -kaktuszable-, ursa11, Magdusnéne és 8 más kedveli ezt.
  12. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    xDxDxDEz jó! :D
    Sebaj! Már átmentünk érdeklődni, hátha arra jár és okosabbak leszünk ;) vagy jól elhajt minket ő is, hogy éppen
    homályos a gömbje
    :wuerg::):D:D
     
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves -Fülemüle-70!
    Az a korrekt, ha a tényeket mondom: a 3. sz kosár megvásárlásával minden dekor elemhez és a felhőhöz hozzájutsz. A Tudás fája kitehetővel lesz annyi kavicsod, hogy ez eventet maradéktalanul be tudd fejezni.

    Hogy milyen anyagi lehetőségeid vannak, azt te tudod felmérni. Az 1. és 2. sz kosárból akár többet is tudsz venni.
    Bízom a jó szívedben, de a reális ítélőképességedben is. ;)
     
  14. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    hol látsz te dupla kitehetős kosarat ? :)
     
    Magdusnéne, Netudki50, Zatini és 3 más kedveli ezt.
  15. jolanda1948

    jolanda1948 Fórumprofi

    Nem tudom mi a baj a MAESTRÓVAL,2 napja vásároltam simán elfogadta
     
  16. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Köszönöm:D
    Igyekezni fogok:)
    Csak előbb ugye a topxD:pMost ott van minden gondolat, meg már az ágyambaxDxD
     
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Zatini!
    Vannak, akik ennek örülnek.
    Gyere olvasni és írni is!
     
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A TOP-s átment dühöngőbe sajnos:cry::cry::cry:

    Irni meg elég azoknak akiknek Te szeretnél, nem kell mindenkinek válaszolni:p

    Nekem már van tapasztalatom Fülemüle jó szívével kapcsolatban, és azt hiszem nehezen találnék szavakat hogy körülirjam az önzetlenségét:inlove::inlove::inlove:
     
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves -vadocka70-!
    Azt hiszem, hogy a 3. számú kosárra gondolt az idézett játékos, amiben a 2 db kitehető van. Nem egyformából dupla, csupán kétféléből 1-1 db.
     
    taga1, -kaktuszable-, Magdusnéne és 7 más kedveli ezt.
  20. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Kedves BackOffice,
    Köszönöm szépen a válaszodat. :)
    Nem az event befejezésére gondoltam, hanem a segítségre amit adhatok Nekik. :)
    Most már minden világos és még egyszer nagyon-nagyon köszönöm a segítségedet. :inlove::inlove::inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.