Visszajelzés Tavaszi kertészkedés 2017 - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Böbe! Jó nekünk a baha tp isxDEngem a kosár idegesít nagyon agyament, nézz bele:cry:Több mint 1000 felröpi,a szupikakit megették a denik!!Hejj mi lesz velem:cry:
     
    csopke1, osztrak12, meszimarsi és 13 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Miért adna BTP-t? A felhő 24 óránként ad 20000 Tp-t és 15000 BTP-t. Nekem ez nagyon szimpatikus láda nélkül is.

    Köszi, de az érdem nem az enyém. A német és román ismertetőben van összesítés, de írtam a hozzászólásom végén, hogy a kettő nem egyforma. Próbáltam megkeresni a hibát, de még a táblázat sem egyezik meg mindenhol. Ha eldöntik, hogy melyik a jó, akkor javítom a hozzászólásom.
     
    csopke1, osztrak12, bindi5454 és 25 más kedveli ezt.
  3. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    Köszi!!!!!!
     
    bindi5454, Gio, almáspite48 és 2 más kedveli ezt.
  4. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Azt még nem néztem,hogy a felhő mit ad! Én a feladatsorról beszéltem eddig!:D
     
    osztrak12, bindi5454, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  5. adri893

    adri893 Haladó

    A füvészkert is ad almafavirágot, ha csak almafa van benne?
     
  6. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    A Bahára mehetnek ki az ólak,a trágya miatt, persze aki még nem rakta ki a mai dupla tp miatt!
    Még mindig elég magas az ára és lehet megint el fognak szállni vele!
    Jó Eventnek néz ki elsőre, de majd kiderül....
     
    Cyra65, bindi5454, meszimarsi és 12 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassítót????? Ó Én balga.... én más tablettát szedek mostanság... Ha jól rémlik Te javasoltad;) ÉÉÉÉÉs működik.... Azóta sokkal jobb a lelkemnek!
    Logika? Minek az:music:.... ez farmos játék:inlove:... Építjük a szigetet is:p... én ott sem veszem zokon a haladást!
     
    Cyra65, bindi5454, Gio és 16 más kedveli ezt.
  8. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Engem a kosár nem idegesít egy cseppet sem,nem szoktam venni!:DNem tudok gondolkodni már,éhes vagyok!xDxD
     
    osztrak12, bindi5454, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  9. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Így már tényleg teljes. Szerintem nem a pajtakészlet lesz a gátja a sikernek. Ahhoz ott van a piac és a bolt is. Inkább a kapa ..... már nagyon életlen.

    A macskára nem is gondoltam. Pedig szeretem őket. Főleg azért, mert olyan öntörvényűek.
    Az ólakkal is az a gond (szerintem nem csak nekem), hogy már annyi belőle ..... Belefásul az ember a számon tartásukba is (nem is teszem).
     
    bindi5454, meszimarsi, Gio és 11 más kedveli ezt.
  10. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    A kezdéskor összesen 10 magot kapunk, vagy fajtánként 10-et?
    Felröpi mindenre jöhet?

    Szeretnék biztos lenni a válaszokban és nem csak találgatni, hogy "ha nincs külön kiírva, akkor biztosan .......", vagy "ha úgy lenne, akkor azt külön leírták volna" , stb. :sleepy:
     
    meszimarsi, zotmar, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
  11. Turika60

    Turika60 Járnitanuló

    Csak sorba lehet haladni a feladatokkal?
     
    bindi5454, Gio, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  12. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Azt majd akkor veszem be,ha megebédeltem,most ÉHES vagyok!xD
     
    Melan, heureca3, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    A cseresznyefát kirakom, de almából majd event közben teszek ki 32 XXL-est. Az hamar beérik és ugyanúgy adja a felröppenőt.
    Ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem a tesztet végző moderátorhoz: a cseresznyefák magcsíráztató oldatot is adtak a cseresznyevirág mellé? Mert ha nem, akkor ráérünk pár XXL-es cseresznyét event közben kitenni.

    10-10 magot kapunk és mindenből jön a felröppenő. Mivel ilyen sok kell 3 területről, hosszú érésidejű növényekkel várom az eventet.
     
    ildiko44, meszimarsi, Gio és 24 más kedveli ezt.
  14. i.boroka

    i.boroka Járnitanuló

    Sziasztok!
    Szerintetek parhuzamosan kell a feladatokat teljesiteni vagy egyszer a bal majd a jobb oldali feladatsorokat? Vagy ahogyan szeretnenk?
     
    ZitaGAZDA03, Gio, zotmar és 6 más kedveli ezt.
  15. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Ahogy szeretnénk. Volt már ilyen típusú eventünk. Akinek a cica kell, csinálhatja csak azt az oldalt. De az egyes feladatokat nem ugorhatjuk át, az oszlopokban sorban kell haladni.
     
    meszimarsi, Gio, marcsi152 és 18 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én kirakom kezdésre az almafákat is, mert aztán belegabalyodok :) azt szedem le először és annak a helyére mennek a pannik.
     
    meszimarsi, Gio, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
  17. i.boroka

    i.boroka Járnitanuló

    Koszi! :)
     
    Gio, heureca3, _Cygnus_ és még 1 ember kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szia!
    Azért szerezd meg!Pletykák alapján eventekkor kapunk majd még ezen kívül 4 db egyéb kitehetőt pluszként amik majd helyett foglalnak egy csp-ért megvásárolható felhőn.

    Azoknak akik nem olvassák a gangot:
    Mivel állítólag csp-ért megvásárolható lesz a felhő így nem kéne kihagyni a lehetőséget!
    :)
     
    Cyra65, Magdusnéne, Meellcc és 27 más kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Köszike!!!
     
    Gio, heureca3, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Aloha szeva

    De még hogy .:D Már tegnap kiraktam az almafákat:inlove: de reggelre beértek :eek: Learattam , holnap is lesz nap xD

    Habár a másik felröpi mindenből jöhet [​IMG] :music: szóval akkor az almafa adhat egyszerre 2 felröpi fajtát? :inlove:[​IMG] [​IMG]

    Ezt tuti ki kell póbálni ! :D:inlove:

    Aloha Nóci

    Köszi az összesítést .:inlove: De ennyi salátát honnan szedek össze? :eek::wuerg:xD
     
    Cyra65, Magdusnéne, bindi5454 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.