Visszajelzés Tavaszi kertészkedés 2017 - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ez érdekes lesz! almafa, cseresznyefa és 2 fajta event növény 3 területen.Igaz, nálam csak 2 terület számít, mert a tölgyest nem bontom.Isteni lesz!
     
    csopke1, meszimarsi, bindi5454 és 15 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Amúgy is lesz holnap Ajjaj gazda!:wuerg:xD Event kezdésre időzítették a prémium bevezetését, meg a nemesített növények megbabrálását. Aratni tényleg ne arasson senki a jelzés előtt, mert ki tudja milyen csoda dolgok fognak történni ismét.:oops:
     
    Cyra65, csopke1, Vyca-cica és 28 más kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm az összesíttést, most nem értem rá nagyobb értékelésre, de jobb lesz mint ahogy első olvasásra értelmeztem? Nem tudom, de 2 területen kissé nehéz lesz ezt a növénymennyiséget letermelnem./ csak azért 2, mert a tölgyest nem szoktam leszedni/
     
    meszimarsi, bindi5454, Gio és 9 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi, most istenbizti megvárom a jelzést nehogy az értékes almáim kárbavesszenek. xD
     
    csopke1, meszimarsi, bindi5454 és 25 más kedveli ezt.
  5. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Köszi az infót, ezeket ki is felejtettem. Én csak fákkal próbálkozom, xxl kb 15 db, a nagy része meg bodza erdő :D Ilyen felröpi mennyiségnél sztem 170-200 kéne adnia normál esetben
     
    bindi5454, Gio, zotmar és 6 más kedveli ezt.
  6. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Az ajándékküldőbe írd, biztos tud még valaki küldeni, nekem már nincs több lehetőségem.
     
    bindi5454, Gio, Melan és 5 más kedveli ezt.
  7. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Szia! Hol olvastad, hogy holnapra várható a prémium bevezetése? Én nem találom sehol! :(
     
    bindi5454, Gio, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  8. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Ment !!! azért, hogy ne legyek off : várom az eventet....csak eltapsoltam kissé a sz.trágyámat és véletlenül learattam a gesztenyést...de várom :p
     
    csopke1, meszimarsi, bindi5454 és 12 más kedveli ezt.
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Cyra65, -vadocka70-, meszimarsi és 11 más kedveli ezt.
  10. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Hallelujah ismét egy event. Már hiányzott. Unatkoztunk. -.-Viszont tavasz van, és virágba borulnak a cseresznyefák és az almafák. Szép lesz a farm. Nekem most a tölgyesben kint vannak almafák és cseresznyefák is. Meg körte, szilva, dió, barack, narancs. Eléggé lecsappant a tápok keverése miatt a készletem ezért pár napja kint vannak már. Imígyen fest:
    https://mylittlefarm-171-userpics.bpsecure.com/gp/0/52/8/5222447_1490100513.jpg
    Mega TP-napon arattam, tehát az egy hét halmozódásba bőven belefér. A felröpi mennyiséget nem befolyásolja a napok száma és ezeknél a fáknál a TP sem számottevő, a gyümölcs mennyisége azonban igen, és nekem arra most nagy szükségem van. Tehát a tölgyesem nem babrálom holnapig. Sajnos csak este tudom elkezdeni az eventet, mert későn érek holnap haza. Bár kitudja, hogy sajnos e? Minden esetre mire holnap este hazaérek remélhetőleg a kezdeti nehézségeken (ha lesznek) is túl leszünk :D
     
    csopke1, Vyca-cica, meszimarsi és 23 más kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A kétféle növényből kapunk 10-10 db-ot az ültetéshez.

    Felröppenők a leírásban szereplő területekről érkezhetnek véletlenszerűen (növény, ól, fa).

    Szia!

    Mivel az oldat egy eventes felröppenő, így akár azokból a fákból is jöhet, amik most itt speciális szerepet töltenek be, tehát ez nem kizáró ok, sőt, még szög is jöhet az almafából, cseresznyefából, vagy bármilyen más szerszám...
     
    csopke1, -vadocka70-, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  12. tappancs

    tappancs Fórum mestere

  13. Ananke

    Ananke Rutinos

    Igen ez előfordul, hogy valamit learat az ember. Ezért szeretem azt az eventet, ahol minden terület játszik. Nekem is jó sok sz.trágyám ráment a teliholdasra.:)
     
    meszimarsi, bindi5454, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  14. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Köszönöm szépen a megerősítést :)
     
  15. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    A prémium előfizetés árát már lehet tudni?:sleepy: Nem látom sehol ;) Vagy csak holnap derül ki?
     
  16. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    ...és mi van azokkal akinek jelenleg is működő prémium előfizetése van júniusig ??

    Megtudtam, elolvastam. A kezem hamarabb járt mint az eszem. Felkészülni a virágos eventre!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.3.17
    meszimarsi, bindi5454, Melan és 5 más kedveli ezt.
  17. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    A tavaszi fáradtság hatott a tekervényeimre is,de már átrágtam az ismertetőt,azóta fáj a torka!:D1 kérdés megerősitésnek,a 3 kitehetőt duplán kapjuk?;)
     
    csopke1, meszimarsi, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Olvastad ezt valahol?:)

    Lehetséges, de nagyon-nagyon ritka alkalom lesz, amikor a két kitüntetett fák aratásából egy saját virágocska és egy magcsíráztató oldat érkezik felröppenőként!
     
  19. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Kicsit fáradt vagyok ma én is. A dekorokat duplán meg lehet szerezni? Egyet a feladatsor teljesítésével, egyet pedig ha elértük az ismertetőben jelzett pontot? A 2x75 feladat 2x75 pontot jelent?
    Extra nyeremények (lila kerettel)
    10 pont azaz 10 feladat teljesítése esetén: Vattacukorfa meglepetés
    30 pont: Magcsíráztató
    70 pont: Tavaszi virágbontás
    100 pont: Virágözön
    120 pont: Tavaszi kertészkedés felhősor
     
    Melan, meszimarsi, bindi5454 és 11 más kedveli ezt.
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát nem is tudom, nagyon sajnálták a csp-t tp-t bt-pét a többi nyeremény sem szenzációs kivéve a rózsaól, megint le kéne bontani a farmot, hogy olyan fákat tegyünk be ami ad felröpit, a munkások kimentek a divatból a szupertáp sem horribilis mennyiségü, részemről ez kihagyható event, a mait is csak kisebb anyagi befektetéssel tudtam befejezni a felröppenők miatt pedig legenda a fullon.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.