Visszajelzés Tavaszi kertészkedés (2018) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    A hópehely db száma nem jó: 1202 db kell (jobb oldal tavaszi illat 12 db kell, ehhez hópehely 444 db, bal oldal eventbe kell 240 db + 14 db tavaszi illathoz kell 518 db) 240+518+444 = 1202 db

    Harmatcsepp 1 db eltérés van:( bal oldal 196 db, a 14 tavaszi illathoz) + jobb oldali eventbe 315 db + 168 db (a 12 tavaszi illathoz) = 196+315+168 = 679 db
     
    meszimarsi, -W-595-, Imi* és 11 más kedveli ezt.
  2. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Én meg azt sem tudom, van e ilyen fám, pedig minden ki van váltva! :)
    Lefordítaná nekem valaki, hogy ennek mi a termése???:oops::(
     
    takimazsi, meszimarsi, Kata_rzis és 2 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm, sajnálom pedig többen is próbálkoztunk vele, hogy jól számoljuk:oops:, ha ti mondjátok, hogy hibás akkor javítom a számokat.:music::)
    Ez nem fa, hanem növény méghozzá egyéb terményként szerepel a vetőtáblán . A legmagasabb szintű bahás növényünk.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.3.18
    meszimarsi, Sali~*.*, Imi* és 10 más kedveli ezt.
  4. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Huhú, lesz csigabigám! :)

    És az is tetszik az eventben, hogy duplán szerezhetőek meg a kitehetők. Szeretem a kitehetőket, cukik kirakva általában :)

    Ez egy növény, az utolsó kamrából lehet kiváltani a bahán.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.3.18
    meszimarsi, -W-595-, Sali~*.* és 14 más kedveli ezt.
  5. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    A növénynek ez a neve, nem fáról beszélünk. A 11. kamra első növénye, én már kiváltottam, bocsi nem tudom mennyi AB szükséges hozzá.
     
    meszimarsi, Gio, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  6. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    sziasztok!
    Engem megijeszt ez a tetemes mennyiség a felröpiből....jóval 1000 felett.A növénykék annyira nem persze....de azon kivül hogy hosszúval várom...mivel lehetne még a felröppiket gyorsitani?? Tudnátok segiteni??
     
    Leho69, meszimarsi, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Bahán probáld meg az esőerdőt egy napra beáldozni röpigyüjtőhelynek, ugyanigy a farm erdei tisztás részét (ezt végig az event alatt). Farmon 2 területen le tudod termelni a kért eventnövény db-számát. Ha már ismered a farmod akkor kb. tudod melyek azok a növények amik Nálad a legtöbb röpit adják.
    Én saját farmomról annyit tudok írni, hogy nálam a 20 órás fák nem működnek, ezért mindkét területen 10 óránál hosszabb növényeket ültetek.
     
    meszimarsi, Gio, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  8. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    45 AB a kamra és még 40 AB a növényke:)
     
    Leho69, meszimarsi, Gio és 7 más kedveli ezt.
  9. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Ha esetleg ki tudod váltani, utána már meg tudod venni a piacon.
     
    meszimarsi, Gio, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  10. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Szioka!
    Köszi szépen....a leghosszabbal várom persze mindenhol....de az első aratás után mindig megáll a dolog...és akadozik...én meg keresem a felröpiket mert alig vannak.A 20órás fák nekem sem adják,,,sokszor még az xxl sem,ami a nyerő az mamut.
     
    meszimarsi, Sali~*.*, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  11. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia!
    Ha belehúzol most a nublonos eventbe farmpengőért lehet 100 aranybanánt kiváltani a farmárudába:)
     
    meszimarsi, Gio, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Miért kellene felemelni a szinteket?
    Ha nem tud/vagy akar egy kis farmos az eventbe beadni semmit, akkor is hasznára lehet az event növény termelése: alacsony szinten ugyanis az event növény több tp-t ad aratáskor, mint a kis farmon elérhető egyéb növény termelése.
    Másrészt 2-3 nap alatt egy új farm feltornázható a 40. szintig a megfelelő taktikával. Lehet valaki csak menet közben fog olyan szintre érni, amit éppen kér a feladat, de az elejétől tud event növényt termelni. Miért vennénk el tőle ezt a lehetőséget?
     
    -ágianyu33-, Leho69, meszimarsi és 26 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Az feltűnt valakinek , hogy a fejlesztők lassan kifogynak az ötletekből ? :p

    Rackó 2017 március 21. napi belépési bónusz ajándék

    Nyuszi hopp!

    [​IMG]

    Ez meg a mostani event :
    Virágos mezei nyúl


    [​IMG]
     
    Lillapilla73, Leho69, meszimarsi és 22 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Tegyék oda ahová gondolom!xDÉn tyúkólat akarok!!!!!!xDAmúgy várom nagyon az eventet, símán teljesíthető szerintem
     
    meszimarsi, Cyra65, -W-595- és 14 más kedveli ezt.
  15. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene


    Fel, igen, nézd csak:

    [​IMG]

    És a hózsonglőr is hasonló. Nem találtam róla képet...:sleepy: Mást csinál, de én ugyanannak a sárkánynak látom mindkettőt :)
     
    meszimarsi, Sali~*.*, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  16. -tita76-

    -tita76- Járnitanuló

    Sziasztok!

    Sokan panaszkodnak a bahás oldal miatt,eddig még senkit sem aki olyan szarul állna,mint én ...engem már a citromfű megfog (most váltottam még csak ki a kamrát).:music:
    Számolgattam,ha nagyon akarnám kiválthatnám (citromfüvet) mire odajutok,de nem fogom.
    A zuhatagok szigete II miatt még sok AB-ra van szükségem,a frangipánifa hiányzik csak betudjam fejezni,ahhoz kell még kiváltanom a 10. kamrát és a fákat ami előtte vannak,az meg nem kevés AB.:oops:
    Döntenem kell mi a fontosabb nekem a sziget vagy egy eventet teljesítsek...
    Úgyhogy csinálom ameddig tudom...igaz a felhő jól jött volna...:oops:

    Esetleg gondolkodom,hogy FA-ért teljesítem,de kérdés 1-1 feladatért mennyit kérnek.:p:music:
     
    gyöngyi0713, meszimarsi, revaa és 6 más kedveli ezt.
  17. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Azt írja az ismertető, hogy 120 feladatból meglesz minden a felhőre.
    Én 2 x 72 feladattal találom a rávalókat

    Más: Hányas feladatnál lesz a felhő?
     
    meszimarsi kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    [​IMG]
     
    meszimarsi, Gio, kanzlerviki és 4 más kedveli ezt.
  19. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Annak, akinek van!;)
     
    bendi1121 kedveli ezt.
  20. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Ez az, amit nem értek.
    Mindkét oldalon fel kell menni a 72. szintre a felhőre valóért.
    Nemde?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.