Tavaszi nagytakarítás csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 29.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    East rávilágítása nyomán, hogy miért érzem magam néha tengeri betegnek, és fáj időnként a fejem, mint a maori renegát tengerészeké és feleségeiké xD, most már megnyugodtam, nem vagyok beteg igazán, csak rám jött a takarítási "nem szeretem" xD.

    Ez a hónap mondása! :D 100%-ban meg is fogadom:). Amúgy sem vagyok én "félember", hogy csak a felét csináljam meg, a fullos teljesítéseket kedvelemxD. Amerre ajtó van arra megyek:D, ha meg zsákutcába azaz szobája jutok (2., 4., 13 szoba), takarítás után ugyanarra kimegyek, ahol bejöttem ;), amíg végéig nem érek.
    Mivel 6 órás a növény és a farm összes földterületén ültethető, még gondolkozom rajta, hogy vagy a tisztást a mamutokkal, vagy az esős erdőt az XXL-es Baha-fákkal meghagyom, vagy mindkettőt, és csak 3 területen ültetem a lidércvirágot. 3 területen csupán napi 3 x-i aratással, 8 körrel letudható a növényigény. A 3 föld 580 db 1x1-es területtel, (mert a tojásokat és a felhőpalotát stb. kint hagyom) = 580*3 = 1.740 db event növény; * 7 körrel=12.180 db lidércvirág, a 8. kör már bruttósan számítható, ami 2.320 db, ami dekára 14.500 db.:) Az event 1 hétig tart, így bőven lesz idő az eventnövény letermelésére is, emellett nem ismerjük még a Telihold liget felreppenő mennyiségi "szolgáltatását", ezért valószínűleg ezt a szisztémát választom. :);)
    Ne felejtsétek el, a kerberoszos felhősort meghagyni, és csak holnap event kezdés előtt aktualizálni;).
     
    Utoljára szerkesztett: 29.2.16
  2. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Sziasztok!!
    Átfutottam, eme szellemes event ismertetőjét!
    A többi, majd menet közben kialakul.
     
  3. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszi :) Szerintem itt semmit sem szabad véresen komolyan venni, néha még önmagunkat sem :)
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszi! Ez szép lesz! Próbálgatjuk ezt is.Megoldható!Nem szívesen szedem le miatta az összes farmot, de....Majd látjuk! Még egy eventet sem hagytam ki.Most! Szerintem most sem!

    Lemaradtam valamiről? Mi az a fantomfogás? úgy látszik ki hagy az agyam.Na ne!!!!!Lehet, de ha tudtok segítsetek megvilágosodnom.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.2.16
  5. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem egészen értem a problémádat....
     
    kontra.sz, Baby72, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  6. Timi21a

    Timi21a Junior szaki

    Sziasztok!
    Én is örülök a hosszú teliholdas eventnek, végre haladok majd a gazdaköriben.
     
    Baby72, Evita-55, barna030303 és 12 más kedveli ezt.
  7. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Tetszik az event, meg is lepődtem, hogy mi ez az enyhe 308 felreppi, de így már érthető, hogy csak ott kapunk, sebaj akkor is jó kis event lesz ;)
     
    Evita-55, kisvirág, Ágica-1958 és 7 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Bocsi,lehet,hogy kihagyok, de az ajándékok között van a fantonfogás.. Most láttam,hogy ajándék kitehető.Nem akartalak ezzel zavarni, de először mást olvastam,tehát probléma egy szál sem.
     
    genka53 kedveli ezt.
  9. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Igen, ott van egy hasonló nevű kitehető, a Fantomfogás. De mi vele a gond?
     
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Mint fentebb írtam,semmi! ezért elnézést kérek.
     
    genka53 kedveli ezt.
  11. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Event ismertető elolvasva, jót mosolyogtam rajta. :)
    Tetszik az event, pláne, hogy nyitva lesz a teliholdas kertecske - remélem fogja adni a szellemelemeket rendesen ;)
    - fogok így haladni a gazdakörivel.
    Szerintem letudom majd termelni a kért mennyiséget az event növényből munka mellett is, igaz gép közelbe csak haza érve leszek.
     
    Baby72, genka53, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  12. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Jó eventnek ígérkezik! Legalább haladhatok a gazdaköri rémfeladatokkal is! :D
     
    Baby72, genka53, kisvirág és 13 más kedveli ezt.
  13. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Végre kicsit utolérhetem magam a teliholdas gazdakörikkel!!!

    :):p:D;):inlove::music:xD
     
    Baby72, pukinyúl, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem tetszik ez az event , hiszen azt az 500-500 db növényt egy területről simán le lehet aratni.
    East17 imádtam az event összesítő írásodat. :inlove:
    Szerintem ez a világ legkönnyebb eventje , hiszen elvileg csak eventnövényt kell gyártani , a teliholdas területen meg akinek nincsen valamelyik gazdaköri küldetése kész , azt most az egy hét alatt bepótolhatja , és közben szállnak fel a felreppenők. :p
    Picit off: Leonardo DiCaprio Oscart kapott. :inlove: Álljunk fel , és 1 percig némán üvöltsünk .
    Ezt találtam hozzá:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.16
    stellácska26, Baby72, juhosjuc és 22 más kedveli ezt.
  15. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Rafkós, nagyon rafkós. Most kitettek magukért a készítők. Így kell egyenlőséget teremteni! 0 percezés nem számít

    felesleges a hosszú érésű, meg a mamut induláskor. A telihold mindenkinél egyenlő, komfort nincs. Ha aratsz, lesz felröpi, ha nem akkor nem :) Kíváncsi leszek, hogy a 308db felröpi mikorra lesz meg!

    Lehet, hogy nem is lesz annyira egyszerű a dolog
     
  16. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Repcsi terén 5 napX39 varázsfa ad=195 db, máris csupán 113 db kel, ebből 5nap X7szomival vegyük az 35 db és már nem is kel olyan sok csak 78 ami 5 nap alatt csak meglesz :DxDxD ami azt jelenti 1 nap 15,5 =16 kel. 5 nappal számolva nyugiban kész a repcsim :)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.2.16
  17. pormacska1

    pormacska1 Fórumfelvigyázó

    Hát aki ennyire el van varázsolva annak könnyű:p.
     
  18. mebajah

    mebajah Fórum császára

    De ha pl. 1 varázzsal rendelkezik a virtuális paraszt?


    Azért azok a bizonyos zöld cseppek később jól jöhetnek.
     
  19. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Akkor ÍJ xD. Plusz ültet éjjel-nappal okosan a rémkertjében. Örülök nagyon a teliholdasnak, csak még ma hadd aludjak egy jót. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.2.16
    csio70, Baby72, Lili060504 és 22 más kedveli ezt.
  20. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Szia! Drága én a sajátomról, mennyi idő alatt lesz meg a repcsim írtam meg a haladásom.Ezért is sokan nem írnak meg dolgokat mert jön ama dolog!
    Aki eggyel vagy 0 rendelkezik az megoldja másképp!!
     
    SzilvaG, Ági4646, steve223 és 19 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.