Visszajelzés Tavaszi vakáció tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 1.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Accra24

    Accra24 Aktív író

    Én h.lye nem olvastam el, csak azt hittem jó lesz, megkaptam a kis vacak házat 8000 tp-ad. :wuerg: fejemet a falba verem, ennyi tápot elpazarolni meg ennyi tenyészállatot. :sleepy:
     
    Szíriusz kedveli ezt.
  2. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Farmos emlősök tenyésztéséből ne is várj jelvényt. (A madarakat illetően pedig a papagájtól.) Ugyanis (részlet az eventkiírásból):

    Emlősök jelvény - szigeten honos emlősök tenyésztéséből;
    Madarak jelvény- farmos területeken honos madarak tenyésztéséből;
    Hüllők jelvény - hüllő csoportba tartozó állatok tenyésztéséből;
    Ízeltlábúak jelvény - ízeltlábú állatok tenyésztéséből.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  3. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia
    Szia! Közben rájöttem, töröltem is a posztot. Rutinból tenyésztettem, hát így jártam. Köszönöm!
     
  4. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Ez ám az ugrás!!!!
    nyest cápákból megalodon lett xD:p;)
     
    -katalinjani-, ^^Ayumi^^, he1951 és 4 más kedveli ezt.
  5. helena64c

    helena64c Járnitanuló

    Sziasztok!

    A pazar csúszómászó-hotel + nem mutat 14x arathatóságot. Változott a leíráshoz képest a tulajdonsága?
     
  6. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Ez ám az ugrás nálam is. Kis farm lévén, szuper táp szűkében lesem várom, hogy megszülessen a sportos kaméleonom, de nagyon ügyesen pont átugrotta, és irányító kaméleon lett belőle. Még jó, hogy körömvágás után vagyok, különben jól összekarmolnám magam.
    Az egyik házikóm megvan, összejött volna a második is. A harmadik sajnos fóka, és delfin hiányában felejtős.
    Na jó, még szerencse, hogy nem kezdtem el összekarmolni magam, az utolsó összekapart tenyésztésekből 2 sportos kaméleon született. hurrá.
     
    rokaro1, erzsike511, -katalinjani- és 3 más kedveli ezt.
  7. FruzsixMalac

    FruzsixMalac Fórum-zöldfülű

    A madarasat megcsináltam :) Nagyon aranyos, de a többi az nagyon nehéz ( 87-es farmom van csak )
    De jópofa volt <3
     
  8. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Én a kis házikókig megcsináltam a küldetést, mert meggyőztem magam, hogy az alapdekor jól néz ki. De utána inkább piacoltam a tenyésztett állatokkal és kicsivel több, mint 50 milliót boltoltam így össze. Szupertáp is maradt, pénz is lett a küldetésből, plusz van 3 aranyosnak mondható dekorom. Nekem ennyi elég ahhoz, hogy úgy érezzem, sikeres volt az event :)
     
    -katalinjani- kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Most lett kész az event . :D

    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.