Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket, és az User ID számotokat, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    Mielőtt bármit írnátok ebben az alfórumban, érdemes az írás témájának megfelelő topicba tájékozódni: másnak volt-e már hasonló problémája, és ha igen, akkor arra milyen választ kapott. Aki "századjára" írja meg ugyan azt a hibát, számíthat arra, hogy írása válasz és külön indoklás nélkül törlésre fog kerülni. Ennek egyszerű az oka: nincs értelme ugyan azt a választ megadnunk az Ő számára is, mint amit a többi játékos már megkapott korábban.
    Igen, az olvasás legalább annyira fontos, mint maga a kérdezés.


    ID.gif


    Ha valaki csak panaszkodni szeretne valamire, annak a panaszkönyv áll a rendelkezésére.


    Mint látjátok, ez a kérdések alfórumban helyet foglaló kérdések topic. Ezért mindenkit megkérnék arra, itt csak kérdését tegye fel.

    Minden más jellegű hsz. OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:
    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése
    - moderátori válasz kommentálása[/B]

    A fórumra vonatkozó előírásokat itt találjátok meg:
    http://hu.board.bigpoint.com/farmera...ead.php?t=6461
    http://hu.board.bigpoint.com/farmera...ad.php?t=13012

    Kérek Mindenkit a szabályok betartására, a sikeres és hatékony fórumozás érdekében.

    Köszönöm.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.1.16
    osztrak12 és Bathilda kedveli ezt.
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  3. WildB

    WildB Fórum hercege

    Szia Xentu!

    A Tűzvirágfád jelenleg is ki van helyezve a Baha szigeten, lehet betakarja egy nagyobb ól, ami miatt elkerülte a figyelmedet.
     
  4. vitka3

    vitka3 Fórum-zöldfülű

    Kedves Moderátorok! Tegnap jeleztem, hogy szerintem eltűnt a varázsfám, ha jól emlékszem kettő is volt belőle. Tudom, a váza ikon alatt kellene keresni. Leírtam ismét, mert nem találtam a mára ígért visszajelzést. Nem sürgetek, várom a visszajelzést.
    vitka3
    ID:44601461
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.14
  5. bnorbi1

    bnorbi1 Törekvő

  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  7. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Nem tudom ,hogy jó helyen kopogtatok e a kérdésemmel de...: a képernyőmön a zöld sárga és kék színek dominálnak
    semmi sem az eredeti színben pompázik .Mit tegyek,hogy a szinek "vissza álljanak?
     
  8. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek ellenőrizd, hogy a monitorod kábele megfelelően csatlakozik-e a "házhoz". Videokártya hibájára is utalhat a jelenség.
     
    Barbóca kedveli ezt.
  9. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Szia, szép napot!
    Ismerkedem az új fórummal, nem találom, hol lehet a postok sorrendjén változtatni. A régin elől voltak a legfrissebbek, most meg fordítva van. Szokjak hozzá, vagy csak nem találom a változtatás lehetőségét?
    ID 10641913
     
    Barbóca kedveli ezt.
  10. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ilyen lehetőség nincs az új fórumon.
     
  11. balalajka

    balalajka Törekvő

    Szia!
    A kérdésem a fórummal kapcsolatos: minden téma végén ki van írva, hogy : "Ugrás az első olvasatlanhoz", azonban ha rákattintok a Bigpoint.com játéklapra visz. Általános a jelenség, vagy nálam van valami hiba?
     
  12. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    Szia ez nem csak nálad van.
     
  13. balalajka

    balalajka Törekvő

     
  14. Márk.99

    Márk.99 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.nekem az lenne a problémám,hogy nem tudok belépni a városba és nem tudok feladatokat csinálni.És mikor belépek csak fehér a képernyő
    Üdv:Márk.99
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  16. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    Ma 13,00-kor rendeltem farmaranyat sms-en, még mindig nem kaptam meg
     
  17. Szellő85

    Szellő85 Utánpótlás-írogató

    sziasztok! tudnátok nekem abban segíteni, hogy a földeket, (mérettől függetlenül) ki tudjam rakni rendesen, és gyorsan?? sajnálatos módon akad, és máshova rakja ki a területeket. előre is köszönöm az intézkedést. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.8.14
  18. Ani_nénje

    Ani_nénje Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni már egy jó ideje nem tudom használni a munkások segítségét! megrendeltem féláron most is a farmaranyat levonta,de hiába kattintok rá nem adja be! Segítségeteket köszönöm!
     
  19. Verus32

    Verus32 Járnitanuló

    Sziasztok tudna valaki segíteni? Telefonon akartam farmaranyat venni és azt mondta be hogy a hívott szám nem megfelelő, tud erről valaki valamit? Előre is köszi!
     
  20. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Mint ahogyan a megrendelési oldalon is olvashatjuk az sms-sel rendelt játékpénz jóváírása előtt meg kell várni amíg a mobilszolgáltatótól a visszaigazolás megérkezik.
    Ez a várakozás oka.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.