Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, nem tudunk ilyen problémáról, pedig a valós számot hívod. Nem tartózkodsz véletlenül másik országban mint magyarország?
     
  2. Gio

    Gio Fórum bárója

    Köszönöm szépen a válaszod .
     
  3. Verus32

    Verus32 Járnitanuló

    Nem, és nem egyszer próbáltam és már csak abban bízom hogy nem számolják fel ha már egyszer nem tudom felhívni!
     
  4. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    én sem kapom meg a megrendelt farmaranyat,pedig leellenőriztem a BIG-et és a telefonszámot is
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, mikor rendelted és milyen fizetési módot választottál?
     
  6. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    13,00-kor sms-sel,de nem is vonták le a pénzt,gondoltam, megváltozott a szám, de nem változott semmi, munkásokat szeretnék vásárolni, de így le fogok maradni
     
  7. lilijázmin05

    lilijázmin05 Junior szaki

    ha még nincs meg az égigérőpaszulyom,de nyerek egy szintet,akkor majd késöbb hamár meglessz megkapom???
     
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, természetesen elraktározódik a rendszerünkben és amint elérhetővé válik az égig érő paszuly, használni tudod majd.
     
    lilijázmin05 kedveli ezt.
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Nem tudunk banki problémáról. Bankos felületen tudod ellenőrizni a BIG ID-d és az sms számot. Ha nem került levonásra az összeg akkor így a Payment Supportra sem kell írnod, hiszen nem történt tranzakció. Ellenőrizd a bankban az adatokat és próbáld meg ismét.
     
  10. jablo55

    jablo55 Fórum-zöldfülű

    Szia! A kerek kerékkel pörgettem, amikor is felakadt és nem állt meg sehol sem. Bárhová kattintottam nem történt semmi. Amikor frissítettem, szomorúan tapasztaltam, hogy nincs meg a pörgetési lehetőségem és ajándékot sem kaptam. :(
    jablo55 ID: 20751994 Válaszodat előre is köszönöm.
     
  11. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    Szlovákiából milyen számon kell rendelni smsel? és a BIG maradt a régi, mármint júliusban még tudtam rendelni, ma viszont nem kérlek segítsetek
    :(
     
  12. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    ellenőriztem, minden egyezik
     
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, az új, átalakult kerekkeréknek köszönhetően visszatudjuk nézni mit is nyertünk és pontosan mikor. Ehhez nem kell mást tenned mint megnyitni a kerek kereket és bal oldalt ahol látod miket nyerhetnél a következő pörgetés alkalmával, alatta található egy gomb amire az van írva hogy " megszerzett nyeremények". Kérlek kattints erre a gombra.
     
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, Kérlek ez iránt a szlovák kollégáktól Kérjél segítséget.
     
  15. jablo55

    jablo55 Fórum-zöldfülű

    Természetesen megnéztem, de a tegnapi nyereményem a legutolsó 2014.08.25. 21:14 2940 TP
     
  16. pampalinikis

    pampalinikis Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Olyan problémám lenne, hogy bedobtam az event második feladatának az első szintjét, de nem kaptam meg az érte járó munkásokat. Frissítés, ki-be lépés, törlés megvolt, de egyik sem segített. Ha nem jó helyen tettem fel a kérdésem, akkor kérlek segíts, hogy hol kérdezzek.

    név: pampalinikis ID: 11692245

    Köszönöm!
     
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Nos hát valóban érdekes eset történt a farmodon. Kérlek írj a supportra és megpróbálják pótolni számodra a valóban elveszett pörgetést.
     
  18. lilijázmin05

    lilijázmin05 Junior szaki

    köszi szépen.szia,szépestét.
     
  19. jablo55

    jablo55 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget! Sajnos nem tudom hol találom a supportot, tudnál segíteni még egy kicsit?
     
    Utoljára szerkesztett: 26.8.14
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.