Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. cápa~hu

    cápa~hu Törekvő

    a gépemmel nincs baj minden mükszik rendesen csak amikor belépek a játékba akkor csinálja ezeket és csak ebben a játékban belépésnél dupla képet ad -újra inditás játék köben lefagy pl. vásárlás közben stb.
    játszom seafightal is meg mással is azzal semmi baj csak itt
     
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Minden játék, minden weboldal külön sütikészletet használ. A kolléga felajánlott egy javítási lehetőséget, rajtad áll, hogy kipróbálod-e vagy sem.
     
  3. mikeafarmer71

    mikeafarmer71 Törekvő

    Nálam is ez a baj már napok óta,géptakarítás stb. megvolt,de sajnos a hiba jelenség maradt,ma a kérdőívet is nem tudtam befejezni mert lefagyott ,nem engedett tovább lépni hiába kattintottam a tovább gombra,sajnos nálam a mozi sem működik már több mint egy hónapja..további szép estét mindenkinek.
     
  4. tenkgazda

    tenkgazda Fórum-zöldfülű

    Minden rendben egér jó sütik nincsenek a probléma nem nálam van, négy farmunk van kettőn minden müködik kettőn nem, a hiba szerintem a szerverrel van.Kérlek továbbitsd a hiba jelenséget, nagyon köszönök mindent.
     
  5. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Amennyiben megadjátok a pontos ID számokat, ellenőrzöm a farmokat.
     
  6. véka40

    véka40 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Két teliholdas feladatba adtam be ma ami kellett a Tiszta boszorkányságba és a Drakula pókjába az FA-kat kiváltani, de azt hiszem, nem kaptam annyi farmaranyat értük, amennyit kellett volna.
    Utána tudnátok nézni?

    Köszönöm
    Gazda: véka40ID: 17247792
     
  7. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A Drakula pókja feladatban a teljesítésért 6 FA volt a jutalom ami meg is érkezett: 05.09.2014, 10:35:54.

    A Tiszta boszorkányság feladatban nem volt nyerhető FA. A mai teljesítésekért egyszer 4, egyszer pedig 2 szupertáp volt a nyereményed (a TP és CSP mellett)
     
  8. kriszbabu57

    kriszbabu57 Haladó

    Nem tudom megtalálni az értesítéseimre a válaszokat, hiába megyek rá és írja az összeset. Hogy tudom megnézni, keresni? ID.35089400
     
  9. mikeafarmer71

    mikeafarmer71 Törekvő

    Szia! A Flash Player sütieit töröltem,és azt hiszem megoldódott a probléma..köszönöm a segítséget,de azért megnézheted a mozi miatt.

    mikeafarmer71 ID:18013020
     
  10. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A fórumban leadott értesítésekre nem érkezik válasz. Ha kérdésed van, azt a fórum megfelelő részlegeiben kell feltenned, hogy segíthessünk. Kicsit bővebben:

    https://board-hu.farmerama.com/inde...-a-moderátoroknak-és-adminisztrátoroknak.666/
     
  11. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Közben ellenőriztelek azért, és nem találtam hibát, valóban a sütitörlésre volt szükség. sajnos a mozit nem tudjuk befolyásolni. Amennyiben a szponzorok nem tudnak filmet biztosítani, akkor nem tudunk mozizni és várakoznunk kell.
     
  12. kriszbabu57

    kriszbabu57 Haladó

    Szia!
    Köszi az infót. Jó éjszakát!
     
  13. mikeafarmer71

    mikeafarmer71 Törekvő

    Szia! Köszönöm szépen a gyors segítséget..mozi miatt szomorú vagyok kicsit,mert a másik két farmomon,nincs farmaranyfám,és csak mozival tudok gyűjteni..de ez van ezt kell szeretni..további szép estét!
     
  14. véka40

    véka40 Utánpótlás-írogató

    Ó, köszönöm, elnéztem!
     
  15. MTZ0528

    MTZ0528 Utánpótlás-írogató

    Szia! Ellenőriznéd az én farmom is? Mindent megcsináltam többször, hétfő óta vacakol. Ma megint flash playert uninstalláltam, majd installáltam többször is. Ugyanaz a hiba, nem tudok egyik farmterületről a másikra lépni, mert lefagy. Újratöltöm az oldalt, kilépek, belépek, időlegesen megoldja a problémát, aztán kezdődik minden elölről. És mintha az egerem is furcsán viselkedne, néha duplán kattint, néha semmit, furcsán mozog, alig tudok kézzel aratni, már ha eljutok odáig! MTZ0528, ID 7578876
    Köszönöm előre is!
     
  16. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Megnéztem a farmodat, de a hibákat nem sikerült reprodukálnom, mindent rendben találtam. Kérlek végezd el a gép nagytakarítást (ami nem csak a flash sütikre korlátozódik), majd egy másik böngészővel lépj be a játékba, és próbáld ki.

    Ccleaner rendszertakarító és karbantartó program (ingyenes, magyar nyelven is tud), és pucold ki vele a géped. Itt találod meg: http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
    Miután telepítetted zárd be a böngésződ és akkor futtasd le a programot. Fontos, hogy a böngésző ne legyen megnyitva mikor fut a program, mert akkor nem tisztítja ki a gépet.
     
  17. MTZ0528

    MTZ0528 Utánpótlás-írogató

    Szia, köszönöm a gyors választ! ccleanerrel már szinte minden belépés előtt takarítok...
    és az összes fentebb felsorolt megoldást végigcsináltam többször...
    Telepítettem az Opera böngészőt is, próbálkoztam IE-n, Chrome- on...
    tanácstalan vagyok...
    az utolsó eventet még mind az öt :) farmomon végigcsináltam, hétfőn kezdte a vacakolást.
    Igen, tudom, minél több farm, annál több süti... de eddig miért nem volt baja?
    Visszamentem, ez a farm most jó...
     
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sajnálom, pedig reménykedtem ebben. Kérlek a supportnak jelezd a történteket, talán van valami segítségük a számodra.
     
  19. MTZ0528

    MTZ0528 Utánpótlás-írogató

    Hát valószínűleg mégiscsak a gépemmel van valami, mert a munkahelyi gépen (ebédidőben, öt perc, :) )nem tapasztaltam ilyet. Van egy jó ismerősöm, egyben farmszomszédom, hátha megoldja! Köszi még egyszer!
     
  20. andzsi

    andzsi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Ma telepítettük újra a gépemet, tehát semmi süti, Flash Player, stb, nem lehet az ok. Nem látom a termékekek képét, se a piacon, se a műhelyben. Mindent tudok csinálni, eladni, ajándékozni, megenni, csak nem látom a képet, csak az írást. A többit látom, állatokat, tápot, stb, én úgy gondolom, hogy hiba.Köszi a választ. Andzsi
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.