Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tremama0422

    tremama0422 Aktív író

    Ez valóban nagyon rossz hír, abból adódhat, hogy többször is visszadobálta a felhősorok értesítőtábláját és nem vettem észre a szöveg változását. Köszönöm, hogy megkerested, megyek és megnézem melyik a tettes. További szép estét!
     
    mebajah kedveli ezt.
  2. kocsisne.ter

    kocsisne.ter Aktív író

  3. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nincs már jelzés a játékból kidobálásról. Kérlek ellenőrizd a gépedet.

    A műveletsor menete itt olvasható:
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...rítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/
    Töltsd le a ccleaner programot (ingyenes, magyar nyelvet is tartalmaz) és
    pucold ki vele a géped.
    http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/ccleaner_slim_v3.14__magyar_.html
    Miután telepítetted zárd be a böngésződ és akkor futtasd a programot.
    Ellenőrizd azt is,hogy a legfrissebb Flash Player legyen telepítve a gépedre.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/
    A "FlashPlayer elmentett adatainak törlése" használatához útmutató:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/#post-21601

    és a FlashPlayer sütijeinek (Flash cookies) ürítése rész pedig különösen fontos:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/#post-21600
    A műveletek végrehajtása után indítsd újra a gépet, ellenőrizd lehetőleg – Firefox böngészőből a farm működését.
     
  4. melindakovecs

    melindakovecs Utánpótlás-írogató

    Gazda: melindakovecsID: 20486351
    szia!utána tudnál nézni hogy a tegnap a csizmát kínyittam ma meg zárva van pedig többször megnéztem a miután a kidobálások után beléptem!!köszi
     
    Utoljára szerkesztett: 28.12.17
  5. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ellenőrzés azt mutatja tegnap nem nyitottál zoknit. Sajnálom! :(
    Utólag már csak farmaranyért nyithatod ki.
     
  6. melindakovecs

    melindakovecs Utánpótlás-írogató

    köszönöm!!minden reggel ha belépek az az első hogy kinyitom na de mindegy !
     
  7. MaDx22

    MaDx22 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én a megbízásoknál vagyok bajban. Többször is rákattintottam hogy szolgálja ki őket, de se vásárolni nem tudok a magtárban, sem kiszolgálni nem tudom némelyiket. Előre is köszönöm a választ.
     
  8. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Sziasztok!Piacra vagy egyik területről a másikra lépve betöltő virág forog és nem lép be ahová szeretném!Takarítás kb 2 perce volt.
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  9. Elektropunk

    Elektropunk Aktív író

    Nálam már az 504-es hiba is előkerült.
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  10. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Szia!
    Nálam, kb. 10ó 05- től szintén ez tapasztalható!

    Sőt, már be sem enged!
     
    Kukackukac és farmer_puma28 kedveli ezt.
  11. shadow0427

    shadow0427 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Látom, sokféle hiba van. Én nem tudok semmit se csinálni, mert minden műveletnél csak napraforgózás van, ha frissítek, csak akkor végződik el a művelet. Eddig kb. 10-szer frissítettem. Csak jelzem. Mindkét farmomnál - két különböző gépen is ugyanez a helyzet. Köszi a türelmet. :)
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  12. pekudli

    pekudli Aktív író

    Drága FA ért megvettük az arató munkásokat és nem lehet normálisan bejutni a farmra.55%-nál leáll, ha netán tovább jut, akkor meg csak forog-forog a kis virágocska.Ez már nem először fordul elő, amikor leget venni arató munkásokat.
    Jó lenne intézkedni már végre.Ja, igen hajnalban még semmi gond nem volt.
    pekudli
     
    aragorn* kedveli ezt.
  13. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Én se tudok bejutni 55 % ig eljut , azután ráhagyják a barik !xDxDxDxD:cry::cry::cry:
     
    Kukackukac, aragorn* és zsjudit kedveli ezt.
  14. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    nemrég jutottam ide, hogy arassak, rendezzem a dolgaimat, és nem működik, forog a virág.
    következő lépés már az 504
     
    aragorn* kedveli ezt.
  15. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok! nálam is forog a napraforgó utána kidob és jön az 504Gateway és vissza se léphetek. most sikerült, aztán kidob újra. nem hiszem hogy egyszerre ennyi embernél kellene gépet takarítani.
     
    mamika57 és aragorn* kedveli ezt.
  16. -Csiki-

    -Csiki- Törzsjátékos

    A felhő nem működik:cry:
     
    Ancsa7070 és aragorn* kedveli ezt.
  17. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Én még bennt vagyok,de a kerekkerék csak pörgött-pörgött de nem kaptam semmit.A pörgést csak 1 frissítéssel tudtam leállítani.
     
  18. .J.T.Irons

    .J.T.Irons Fórum-zöldfülű

    A játék játszhatatlanul lassú. Nem lehetne rendesen karbantartani? Ja! A sablon választ megelőzendő: a saját gépen lett futtatva karbantartó program. A hiba nem nálam van! .J.T.Irons
     
    HaVera és Ancsa7070 kedveli ezt.
  19. EBK1

    EBK1 Törzsjátékos

    Sziasztok! A ritka, gyakori, különleges válogatást csináltam meg 2szer. Mindkétszer lefagyott, kidobott a gép, a FA-t levonta. Meg tudnád nézni mit kaptam? EBK1 ID: 18127264 Köszönöm
    Másik hiba, hogy nagon lassan tölt be a játék :-(
     
    Ancsa7070 kedveli ezt.
  20. -tigris05-

    -tigris05- Törekvő

    Gatewaj504
     
    farmer_puma28 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.