Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. fifi

    fifi Fórum-zöldfülű

    Ez a tegnapi karbantartás VICC kategória!
    Mit keres az egérólam az esőerdőben?!
    Lecsupaszítom a farm területét és mire raknám az újra kezdhetem előröl az egészet!!!!!!!!
    >:(>:(:mad::mad:
     
  2. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Nálam most működik, le is kopogom.
     
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, látom más is jelezte, nálam is ugyanez a probléma, több esetben be sem enged lépni, csak töltöget, kb. 2 órája vergődök a játékkal. A gépet kitakarítottam, újraindítottam, frissítettem, nem változik semmi. ID: 21909199 farm: Fenyvesi1010
     
  4. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Ezeket kaptad:

    2017-12-28 10:16:31 Ingrid, az aranylány
    2017-12-28 10:18:34 Szomorúfűzfa.
     
  5. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Amit kaptál:
    2017-12-28 10:15:21 Szédületes szülinapi zsúr
     
  6. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Ezeket kaptad:

    2017-12-28 10:12:41 Neon denevér
    2017-12-28 10:16:30 Szarkofágfa
     
    csillag020455 kedveli ezt.
  7. nikefedra

    nikefedra Járnitanuló

    Sziasztok!Én is már kétszer pörgettem de nem látom mit kaptam mert lefagyott mindig!Meg tudnád írni mit kaphattam!?KösziMost nem pörgetek többet!Csak nagyon bosszantó!
     
  8. marcsigina

    marcsigina Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Miért élvezhetetlen ismét a játék??,belépni beenged de a gépeimet nem engedi használni,egyik földről nem enged átlépni a következőbe... csak forog körbe,
    kézzel letudok aratni,de..bosszantó sajnos ez a hiba rengetegszer van.
    marcsigina ID26335887
     
  9. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    A pörgetések eredményét Te is meg tudod nézni.
    Azon a táblán ahol ki tudod választani, hogy normál vagy party pörgetést akarsz használni,
    alul van egy zöld sávban lévő felirat. Megszerzett nyeremények. Kattints rá és máris látni fogod napokra visszamenőleg az összes nyereményedet.
     
  10. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Amikor belépsz a gazdakörbe, hogy kiszolgáld a megrendelőket akkor először is nézd meg, hogy a kért dolgok mellett ki van-e pipálva minden. Ha igen akkor kattints a Részletek feliratra.
    Most tudod kiválasztani, hogy teljesíted a megrendelést vagy a piactérre mennél vásárolni.
    Innen nem jutsz el a magtárba ahol a napi 100 magot meg tudod venni!!!
    Amíg minden tétel nincs kipipálva a kért dolgok közül addig nem lehet teljesíteni a megrendelést.
    Nemrég volt egy komoly lassulás a játékban ami miatt egy csomó dolog nem működött megfelelően.
    Reméljük, hogy nálad is ez okozta a problémát.
    Megkérlek, hogy egy ki és belépés után próbáld meg újra.
    Ha továbbra is fennáll a probléma akkor egy ID számot és pontos farmnevet kérek az ellenőrzéshez.
     
  11. nikefedra

    nikefedra Járnitanuló

    Szia!Nem a kerékről beszéltem, hanem a tárgyválogatásról!Lehet hogy én fogalmaztam rosszul!Bocsi!Köszi
     
  12. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Mivel pörgetésről beszéltél, én arra válaszoltam. :)
    Az ellenőrzéshez kérek pontos farmnevet és ID számot.
     
  13. nikefedra

    nikefedra Járnitanuló

    nikefedra , ID: 31612573
     
  14. Kurci#01#

    Kurci#01# Fórum-zöldfülű

    Köszönöm:)
     
  15. Benefactor

    Benefactor Fórum hercege

    Szia!

    Ezeket kaptad:

    2017-12-28 10:43:19 - Szomorúfűzfa és Szomáliai balzsamfa
    2017-12-28 11:13:52 - Sólyomfészek és Szédületes szülinapi zsúr
     
  16. nikefedra

    nikefedra Járnitanuló

    Szia!Köszi
     
  17. MaDx22

    MaDx22 Utánpótlás-írogató

    Szia! Mindennél pipa volt, amit teljesíteni akartam, csak nem szolgálta ki a megrendelőt. A probléma megoldódott, már ki tudom szolgálni, valószínű hogy a lassulás volt a bibi. Köszönöm a segítséget, már minden rendben. Nálam a játékkal más gond nem volt, sikerült belépnem, nem dobált ki, nem volt 504-es hiba sem. További szép napot, MaDx22. :)
     
  18. ronka

    ronka Járnitanuló

    Kedves Tamás!
    Bocsi,hogy ilyen későn válaszolok,de Karácsony napján nem akartam már zavarogni.Utána meg lázas beteg lettem.
    A zoknis témához csak annyit ha a Kék jelzés 23-án lett volna akkor gondolkodás nélkül elfogadom,hogy tévedtem De miután a jelzés 24-én hajnalban jelent meg a 21.zokninál így nem.Minden nap először nyitottam a zoknit így már 22én látnom lellett volna.Most már mindegy buktam 12 aranyat amit nagyon nehezen tudok megszerezni.

    Pontosan azért mert a saját telefonomról nem tudok SMS-en keresztül Aranyat rendelni.Tehát az SMS rendelésnél kapom az üzenetet!
    Üdv:Ronka
     
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy program olyanra nem képes, hogy véletlenszerűen XY ID számú farm véletlenszerű zoknijára plusz jelet tegyen. Ez csupán csak a figyelmetlenség, emberi mulasztásnak betudható, illetve akkor jött a doboz, akkor nézett körbe mindenki jobban, hogy miért nem lehet a dobozt kinyitni.

    Mely mobil szolgáltatónál vagy, Magyarországon belül vagy kívül tartózkodsz, bank jobb felső sarkában milyen zászlót látsz és milyen SMS számra küldöd az SMS-t? Ezekre az információkra mindenképp szükségünk lenne.
     
  20. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Segítséget kérek. Felhő soron volt egy megvehető sor. 359Ft. volt az ára. Megvettem Paysafe fizetéssel, levonta az árát. Kiírta ez már megvan (de levonta). Frissítettem , felugró ablak, ezt kaptam. Átmentem az oldalra , nem jelent meg. Most mi is történt?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.