Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lydia01

    Lydia01 Haladó

    Már be lehet lépni!
     
  2. Vaseke

    Vaseke Járnitanuló

    Már be tudok lépni! :)
     
    weiszhaar kedveli ezt.
  3. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Nektek adódik problémátok,hogy egyáltalán nem tudtok vagy nehezen belépni ,lassan tölt be és rendszeresen lefagy. Frissítettem ki be léptem de a gond maradt. Ma egy órába telt mire beléptem csak szöveget írt ki 6 sorba. Kösz.
     
  4. belovics57

    belovics57 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! a csibeszobában a mentor pont számláló elromlott nem a valós pontjaim mutatja.
     
  5. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Én is már be tudtam lépni, de amikor ilyen hiba van, hogy nem lehet belépni, akkor hogy tudom a fórumon jelezni? Csak akkor írhatok, ha be vagyok jelentkezve, de a fórumra csak a játékból tudok bejelentkezni, nem?
    Cora
     
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Gond volt a belépéssel - mi menet közben javításra került.
     
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája


    Szia!

    Én szívesen segítek (utánanézek), amennyiben megadod a szükséges információkat:


    Pontosan mennyit mutat, és mennyit kellene?
    Ki és belépést követően sem változott a helyzet?
     
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Alap esetben igen, csak a játékból tudsz belépni a fórumra.
    Ha valaki bent volt a fórumon amikor gond adódott a játékba való belépéssel, az továbbra is el tudta érni a fórumot.
     
  9. belovics57

    belovics57 Utánpótlás-írogató

    4-es szintről 5-ös szintre léptem és a számláló még mindig teli zöld szint mutat user id:5689256
     
  10. SzfinX124

    SzfinX124 Rutinos

    5-ös szint a legnagyobb, onnantól nincs hova fentebb lépni.
     
  11. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Kb. negyedórája vettem a piacon 20 db pehelytollat, kb. 35.000 CSP-ért.
    A CSP levonásra került, de a pehelytollakat nem kaptam meg.

    Előtte több pehelytollat is vásároltam, majd adtam le a gazdakörben (Párnacsata 7. feladat, arany, gyémánt szint),
    ezek teljesítése után 8 db pehelytoll maradt a pajtámban.

    Ekkor vettem a 20 db pehelytollat egy tételben: a tétel eltűnt a piacról, a CSP is a számlámról,
    de a pehelytollak többszöri frissítés után sincsenek a pajtában. Csak 8 db van, pedig 28-nak kéne lennie.

    Előre is köszönöm a segítséget:)

    K&K

    ID: 17397868
     
  12. SzfinX124

    SzfinX124 Rutinos

    Szia
    2014-09-08 12:32:21-kor vettél 30 db pehelytollat 50609 CSP-ért.
     
  13. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia Szfinx,

    egy csomó pehelytollat vettem.
    Ezután beadtam 42 db-ot a Párnacsata arany és gyémánt feladatába.

    Maradt a pajtámban 8 db, majd vettem egy tételben 20 darabot, ez volt valamivel kevesebb, mint 35.000 CSP
    és ezzel a vásárlással van gond.

    Szerintem egyszerre csaptunk le az olcsó 20 db-ra valakivel, aki megkapta a pehelytollakat és
    sajnos az árát tőlem is levonta a játék - ami hiba.

    A hibás vásárlás után nem vásároltam semmit, hogy könnyebb legyen utánanézni.
    Közel 35.000 CSP tűnt el a számlámról.

    Előre is köszi a segítséget:)

    K&K
     
  14. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha megnézed a farmod alján a gazdanaplóban a vásárlást, láthatod: az a 20 termény az ékszer volt, nem pehelytoll.
     
  15. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    Sziasztok!

    A városban a hirdető táblánál Angol szöveg olvasható.

    [​IMG]
     
  16. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia Trapper40!

    Jelzésedet köszönjük, továbbítottam.
     
  17. h*z*zs*

    h*z*zs* Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nem tudom jó helyen írom-e az észrevételem. A farmom képe a "keretből" elcsúszott. Nem tudom miért van. Takarítás meg volt, nem régen léptem be. A választ előre is köszönöm. Üdv -
     
  18. makoskam

    makoskam Fórum-zöldfülű

    Szia!!Nekem is ez volt a gond!Én úgy oldottam meg,hogy a képernyőfelbontást,átállítottam az eredetiről,és utána vissza.majd kikapcsoltam a gépet,és be.ÉS működnie kéne.Jó játékot!! :)
     
  19. Spifu

    Spifu Járnitanuló

    sziasztok!

    Már kétszer kitöltöttem a moziban a kérdőívet, de semmit nem kaptam érte, pedig úgy látom, 30 mozipont lenne a jutalom. Vagy lehet félreértettem valamit? Ha visszamegyek a mozihoz, megint a kérdőív kezdődik elölről. Nektek is ilyen? :eek:
     
  20. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia Csocsovb,

    igen, vettem ékszert is, jó sok CSP-t elköltöttem terményekre, mert elég jó áruk volt.
    Jóval több, mint 100.000 CSP-ért vásároltam terményt és ezek szerint bebuktam a 20 pehelytollat.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.