Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Vaseke

    Vaseke Járnitanuló

    A tegnapi hiba óta borzasztóan lassú az aratás és a területek közötti lépkedés. Másnál is fennáll ez a hiba?
     
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem buktál be egy darabot sem.
    Pontosan annyi darabot kaptál meg, amennyiért fizettél. Azt természetesen nem vonom kétségbe, hogy többet szerettél volna vásárolni, és más elvitte az orrod elől.
     
  3. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája


    Szia!

    Jelenleg nincs lassulás a játékban.

    Töröld a sütiket, ürítsd a böngészési előzményeket. Ehhez egy kis segítség:
    https://board-hu.farmerama.com/showthread.php?t=5682
    Ezt attól függetlenül érdemes végrehajtanod, mikor végezted el utoljára.
     
  4. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem értettél félre - valóban jár érte 30 mozipont. Azonban ha nem kaptad meg, azt sajnos nem tudjuk számodra utólag pótolni:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/változás-a-moziban.10648/#post-35568
     
  5. Vaseke

    Vaseke Járnitanuló

    Köszönöm a választ, remélem megoldódik a probléma. :)
     
  6. repashock

    repashock Haladó

    Nekem annyi lenne csak a kérdésem, hogy most ruháznék be egy okostelefonra. Mert muszáj, mert mindenki ezen éli az életét, ezzel dolgozik stb. Melyikeken lehet "farmozni"? Esetleg magán vélemény is érdekelne, hogy melyiket érdemes választanom. (Gyors net stb.)
    De a játékok közül a farmerama menjen rajta gyorsan mindenképp ez az egyik elsődleges érv.

    Próbáltam utánanézni a fórumban más helyen és hasznosítani az infókat, hogy pl. Android 2.2t-ől, windows alapún lehet flash playert telepíteni stb. de ez kicsit kínai és megbízható magán vélemény érdekelne, hogy a valóságban tényleg van-e akinek működik.

    Köszönettel: repashock mobil antitalentum
     
    Utoljára szerkesztett: 9.9.14
  7. ~Irukandji~

    ~Irukandji~ Guest

    Szia!

    Nagyjából a mobilon történő farmozáshoz is az kell, ami itt. Flash Player mindenképp (nem minden telefon támogatja) és/vagy olyan böngésző (Crome), ami alapból támogatja a Flash-t. Ezenkívűl memóriát használ és adatforgalmat generál - nem keveset. gyors net és korlátlan adatforgalom mellett is akadnak nehézségek, amit nehéz kiküszöbölni pl. a képernyő mérete.
     
  8. kriszbabu57

    kriszbabu57 Haladó

    Szia! Az a problémám, hogy az avataromat nem tudom lecserélni, pedig jó a méret, de olvastam, hogy másoknak sem sikerült ID.35089400[​IMG] erre szeretném.
     
  9. ~Irukandji~

    ~Irukandji~ Guest

    Szia!

    Avatar-t jelenleg nem lehet cserélni, a problémát jelezük az Illetékesek felé, a javításig megértő türelmedet kérem.
     
  10. kriszbabu57

    kriszbabu57 Haladó

    Köszönöm, már azt hittem zöldfülü vagyok
     
  11. ordog1973

    ordog1973 Törekvő

    Sziasztok!

    Segitséget szeretnék kérni, a moziban volt egy kérdéssor amire válaszoltam, azt irtátok aki a kérdésekre válaszolt 30 mozipontot kap, ez a mai nap 12,12 órakor történt, de a mozipontot nem kaptam meg.
    Várom a pontokat. Üdv.
     
  12. Dragonfly

    Dragonfly Törzsjátékos

    Szia,

    ha nem kaptad meg azonnal a mozipontot, akkor sajnos utólag ezt nem tudjuk pótolni neked:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/változás-a-moziban.10648/#post-35568
     
  13. ordog1973

    ordog1973 Törekvő

  14. Dragonfly

    Dragonfly Törzsjátékos

    Elhiszem, hogy ez zavaró, de mint már írtam, utólag sajnos nincs lehetőség a pótlásra. Erről a problémáról értesítettük a központot. Reméljük hamarosan történik változás. Addigis a türelmedet kérjük.
     
  15. qqce

    qqce Junior szaki

    Sziasztok. Az új event ismertetőben nem tudom a linkeket megnyitni. Azt írja nincs jogosultságom.
     
  16. kriszbabu57

    kriszbabu57 Haladó

    ki-belépés segíthet
     
  17. Magdusnéne

    Magdusnéne Junior szaki

    Sziasztok !
    Linkeket nekem sem nyitja meg - azt írja FARMERAMA.HU HIBA. A képek sem látszanak
     
  18. pekudli

    pekudli Aktív író

    A mellékletek nem olvashatóak!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  19. qqce

    qqce Junior szaki

    Az nem segít.
     
  20. Marcikabéni

    Marcikabéni Junior szaki

    Szintén zenész :cry:

    A képek helyén egy link van, amire rákattintva annyit ír, hogy nincs jogosultságom megnézni. És a ki-belépkedés meg a gép újraindítás nem segít. Illetve kb pont annyit, mintha az óra járásával ellenkező irányban gólyának öltözve és kelepelve ugrálnám körbe a gépet. 8)
     
    Kate020868, LBetti és Szotyi68 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.