Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia, az ügyed kicsit több időt vesz igénybe, feldolgozás alatt áll. Kérlek legyél türelemmel.
     
  2. Garabonciás

    Garabonciás Fórummogul

    1. Kérdéseim lennének a Moderátorhoz !
    Mikor lesz működőképes a "csoportos idézés" ??
    Mikor fog világosan elválni a hozzászólás piszkozata a tényleges hsz.-től?
    Miért tűnt el a kurzor villogó jele?
    Ki lett szerelmes ebbe a világosbarna alapszínbe, hogy behozták? (tudom költői a kérdés)
    Lehet e változtatni rajta?
    Miért nehézkes a navigálás a topicok között ?
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!
    1: katt a válaszra, majd a másik hsz-nél is a válaszra és akkor az író mezőbe bekerül az idézet
    2: nem tudom mire gondolsz pontosan, de gyűjtünk mindenfajta visszajelzést és továbbítani fogjuk.
    3: nálam nem tűnik el amíg bele vagyok kattintva az író mezőbe, amint mellé kattintok akkor eltűnik.
    Költői kérdésedre csak annyit tudok válaszolni hogy nem lehet rajta változtatni, ilyen a fórum desingje.
    4: nekem is ugyanannyira új a fórum mint neked. Mint minden változást meg kell szokni, a topicoc új helyre kerülnek, több részre vannak elosztva, és talán logikusabban lettek/ lesznek rlétrehozva a részek/topicoc
     
  4. pampalinikis

    pampalinikis Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a segítséget!
     
  5. Garabonciás

    Garabonciás Fórummogul

    Köszönöm a gyors választ.
    Még megfejelném kérdéssel: Régebben láthatóak voltak a jelenlévő moderátorok (ld. eltérő szín)
    Most nem látszik semmi..
    Régen alant ott voltak a barátok és más nickek alant most nincs semmi ehhez hasonló. Tervezitek e ennek visszahozatalát?
    Az online és offline jelzések nem elegek mert nem átlátható a fórum...
     
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Erre lényegi választ nem tudunk nyújtani, számunkra is nagyon új a fórum. Egyelőre gyűjtjük ezeket és továbbítani fogjuk. Hozzáírtuk a listához ;)
     
  7. nyusziful33

    nyusziful33 Utánpótlás-írogató

    Szia!Én sem tudok sms-el farmaranyat rendelni.Szolgáltatás nem elérhető ezt a választ kaptam már kétszer próbáltam.
     
  8. sudikert

    sudikert Fórum-zöldfülű

    Nekem sem sikerül, nálam technikai problémát ír...
     
  9. Viru20

    Viru20 Járnitanuló

    sziasztok nekem az a problémám, hogy állandóan lefagy a játék, egyik oldalról a másikra nem tudok átlépni, van 4 farmom mind a négynél u.n. a problémám kérlek seigtsetek. mert negyon idegesitő, hogy örökké ujból el kell inditanom a játékot. köszi.
     
  10. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

    Sziasztok!
    A nap folyamán már többen jelezték, hogy SMS-ben nem tudnak rendelni. Jelenleg még nincs információnk a hiba okáról. A jelentést továbbítjuk az illetékeseknek. Amint lesz információnk, azt megosztjuk veletek, addig is a türelmeteket kérem.
     
  11. csms1972

    csms1972 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem lehet SMS-ben farmaranyat venni. Ez az üzenet jön SMS elküldés után: A szolgáltatás technikai okok miatt nem elérhető.
    Ha reggelre sem javul meg, esetleg várható, hogy ezt figyelembe veszitek, és meghosszabbodik a munkás akció?
     
  12. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

    Szia!
    Próbáld meg ezt, lássuk mi lesz:

    [​IMG] [​IMG]
    • 3. Ezután indítsd újra a böngészőt (javaslom, hogy használd a Firefox legújabb verzióját, a legújabb FlashPlayerrel).
     
  13. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

    Szia!
    Amint az előbb írtam, jelenleg még semmilyen információval nem rendelkezünk a hibával kapcsolatban. Amint tudunk valami érdemlegeset, azt közölni fogjuk. Addig a türelmedet kérem. :)
     
  14. Rastaduck

    Rastaduck Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Farmaranyat szeretnék rendelni és azt írja a szolgáltatás nem elérhető közben levonja az összeget de nem ad farmaranyat.
     
  15. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Meg szeretném tudni, hogy sikerül némelyeknek a piacra 10-szer 600 trágyát kitenni. Hol tudja felhalmozni. Jelenleg nálam ez van. Enyhén szólva furcsa. Kicsi tételek nincsenek, csak 500 és 600 közöttiek.
     
  16. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    Szia!
    a prémiumos játékosoknak 600 is lehet a dombjuk befogadó képesége.
     
  17. MadameRose

    MadameRose Fórum ezredese

  18. Botmanager

    Botmanager Utánpótlás-írogató

    BotmanagerID: 12327636
    Üdv. Ma reggel aratás előtt akfelhaszáltam egy Répás-almás csatnit. Eddig minden jó.
    Ezután viszont nem engedte, hogy Pinkie Pie sütijét használjak.
    Konkrétan csak az ajándékozást, vagy az eladást engedné. A használat szürke, inaktív opció maradt.
     
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A bónusz hatását az aktív termékeknél egy kis póni jelzi:
    [​IMG]
    • Minden bónuszt csak 1 alkalommal van lehetőség meghosszabbítani!
    • Amennyiben a rekeszben nincs olyan termék, ahol nem aktív a Pinkie pie süti hatása, nem is lehetséges újabb termék elfogyasztása.
    • Ha újabb bónuszt helyezünk valamelyik rekeszbe, ugyan lehetőségünk van újabb Pinkie pie süti elfogyasztására, DE ez esetben csak arra a bónuszra lesz hatással, amelyik még nem lett meghosszabbítva. Amelyik bónusz már egyszer hosszabbítva lett, arra nem hat újra.
    • Minden aktív bónusz idejét meghosszabbítja 30%-kal. Nem csak a hátralévő időre vonatkozik, hanem az egészre. Egy példa: ha elfogyasztott valaki 10 darab répás-almás csatnit, és a lejárat előtt egy órával elfogyaszt egy Pinkie Pie sütit, akkor a 10*18 óra lesz 30%-kal meghosszabbítva, és az 1 óra hátralévő idő 55 órára fog változni.
    Update!
    A Pinkie pie süti által nyújtott bónusz maximális érteke 200 óra!
    Tehát ha 1000 órányi bónuszunk volt valamiből, elfogyasztunk egy pinkie pie sütit, akkor a 30% az 300 óra lenne - és ez került 200 órás korlátozásra.
     
  20. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    most már kicsit mérges vagyok,tegnap óta nem megy át az sms, nem tudok venni farmaranyat, a munkásokról meg lemaradok
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.